Tern Katlanır Bisikletlerde Çok Ciddi İndirim Fırsatı
0

Bu konuda 9 mesaj var

Arkadaşlar merhaba,

Tchibo, Tern marka katlanır bisikletleri satmaya başladı belki biliyorsunuzdur. Katlanır bisikler olarak Tern ve Dahon için kalitelerinin iyi olduğu söylenmekte. Bende yakın zamanda katlanır bisiklet almak için araştırıyordum. Bu iki markanın ürünleri de kurdaki değişimden dolayı ciddi artmış durumdalar.

Tchibo'da Tern Link B7 ve C7 (aslında görseller ve özellikler Link C8'in) modelleri satılıyor. ( https://www.tchibo.com.tr/tern-katlanir-bisiklet-c400081785.html

Belirlenen fiyatlar piyasa ile nisbeten aynı rakamlar. Ancak turuncu forumda tchibo üzerinden %28 indirim kuponunu 10 TL ye satın almak mümkün. 2 kod olarak satıyorlar ve kendi tchibo hesabınızda çalışıyor. Bir de üzerine avantajix indirimini kullanınca 1.740 TL fiyatlı tern link C7 (yada C8) 1.169 TL ye geliyor. Dün satın aldım ve bu gün kargoya verilecekmiş. Üstelik tchibo 250 TL üzeri alışverişlerde makyaj fırça setini de ücretsiz hediye ediyor  :zuh:

Sözün özü, katlanır bisiklet olarak Tern'i ve bu modellerini düşünenler varsa bu fiyata piyasada bulmanız imkansız, kesinlikle tavsiye ederim.

JardeL, Atrin and KaraSinek beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Dahon var katlanır bisiklet konseptinden oldukça memnunum. Tern'de iyidir. Almak isteyen bence bu fiyattan kaçırmasın. Güle güle kullanın hocam sizde :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bisiklet bu gün geldi, ve tahmin ettiğim gibi Link C8 modeli çıktı. 1.169 TL ye 2.000 liraya satılan bir bisikleti almış oldum. Çok da şirin bişey, çocukluğuma döndüm resmen :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KAzasız belasız kullanın. Benim de aklıma yattı, alsam hem kızım  hem ben kullanırız ama % 28 hediye çekini bulmak da zorluk çekiyorum. Turuncu forumda satan 1 kişi var o da msja yanıt vermiyor. Siz nereden almıştınız kodu ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

OK % 28 lik indirim için ödeme yaptım, kodu bekliyorum. Avantajix i inceleyim bir de nasıl bir şeymiş 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Peki B7 mi daha iyi C7 mi, 1699 ve 1750 TL lik 2 farklı model var. 1750 TL olan C7 bizim kız beyaz - kırmız renktense mavi ya da turuncu olan 1699 TL lik B7 modelinin rengini beğendi. Arada ne fark var ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

C7 modelini aldım. %28 in indirimle 1257 tl ye mal oldu. Avantajix e üye olup oradaki Tchibo linkini kullanarak siteye girip alışverişi tamamladım ama bir para dönüşü olacak mı emin değilim. En azından şu anda bir indirim ya da iade görünmüyor.

@@Coppermine, haber verdiğin için teşekkürler.

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

C7 modelini aldım. %28 in indirimle 1257 tl ye mal oldu. Avantajix e üye olup oradaki Tchibo linkini kullanarak siteye girip alışverişi tamamladım ama bir para dönüşü olacak mı emin değilim. En azından şu anda bir indirim ya da iade görünmüyor.

@@Coppermine, haber verdiğin için teşekkürler.

Hayırlı olsun Makaan, çok doğru bir karar vermişsiniz. Öncelikle C7 B7 den daha iyi, alfabe ilerledikçe model de iyileşiyor, mesela D serisi daha da iyi. Birde üstüne üstlük gelen bisikletin C7 değil C8 olduğunu göreceksiniz. C8 in taksitsiz fiyatı bile 2000 TL seviyesinde. O yüzden 2.000 liralık bisiklet 1.160 TL ye geliyor ki duyan kimse bu fiyata aldığıma inanmıyor. Avantajixe yansıması 1 günü bulabiliyor yansımaz ise siteden başvurup manuel kayıt açtırıyorsunuz. Avantajix iadesi 88 TL olarak gözüküyor benim hesapta şuan.

Ufak bir not; Bisiklet katlı olmadan büyük bir kutu içinde gelecek. O sebeble iş adresinize filan gelecekse o gün aracınızla gidin yada bunun için bir taksi tutun derim. Birde elinizden geliyor olsa bile ilk kurulum için http://www.kronbisiklet.com.tr/ServicePoint?type=1 adresindeki size yakın servislerden birine gidin. Çünkü bir parçası kırık yada eksik çıkabilir, bende olmadı gerçi ama sizde bence riske girmeyin. Ayrıca lastikler de inik gelecek. Servis tüm işlemleri halledip size nasıl kullanacağınızı anlatıyor. İlk kurulum ücretsiz bu arada ama ben çok ilgilendiler diye 30 lira verdim.

Enteresandır benim kutudan ne Türkçe kullanım kılavuzu nede Türkçe garanti belgesi çıkmadı. Servis kemdi orjinal garanti belgesine kaşe basıp tarih yazdı mecburen

Bugün caddebostan sahilde 2 tur attım, çocukluğuma döndüm resmen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun Makaan, çok doğru bir karar vermişsiniz. Öncelikle C7 B7 den daha iyi, alfabe ilerledikçe model de iyileşiyor, mesela D serisi daha da iyi. Birde üstüne üstlük gelen bisikletin C7 değil C8 olduğunu göreceksiniz. C8 in taksitsiz fiyatı bile 2000 TL seviyesinde. O yüzden 2.000 liralık bisiklet 1.160 TL ye geliyor ki duyan kimse bu fiyata aldığıma inanmıyor. Avantajixe yansıması 1 günü bulabiliyor yansımaz ise siteden başvurup manuel kayıt açtırıyorsunuz. Avantajix iadesi 88 TL olarak gözüküyor benim hesapta şuan.

Ufak bir not; Bisiklet katlı olmadan büyük bir kutu içinde gelecek. O sebeble iş adresinize filan gelecekse o gün aracınızla gidin yada bunun için bir taksi tutun derim. Birde elinizden geliyor olsa bile ilk kurulum için http://www.kronbisiklet.com.tr/ServicePoint?type=1 adresindeki size yakın servislerden birine gidin. Çünkü bir parçası kırık yada eksik çıkabilir, bende olmadı gerçi ama sizde bence riske girmeyin. Ayrıca lastikler de inik gelecek. Servis tüm işlemleri halledip size nasıl kullanacağınızı anlatıyor. İlk kurulum ücretsiz bu arada ama ben çok ilgilendiler diye 30 lira verdim.

Enteresandır benim kutudan ne Türkçe kullanım kılavuzu nede Türkçe garanti belgesi çıkmadı. Servis kemdi orjinal garanti belgesine kaşe basıp tarih yazdı mecburen

Bugün caddebostan sahilde 2 tur attım, çocukluğuma döndüm resmen

Benim Tern de bugün geldi, iş yerindeyim, kutusunda duruyor daha açmadım. 

Servislere baktım ama trafik olarak çok ters yerde kalıyor. Evde zaten bir bisikletim olduğu için ilgili her türlü alet erdavat, pompa var. İzmir deki 2 servis ile görüşmemde de garanti belgesi onaylamadıklarını, faturanın garanti belgesi yerine geçtiğini söylediler ki mantıklı geldi. 

Akşam iş çıkış trafiğinde çok ters istikamette kaldığından üşendim gitmeye, sanırım gitmeyip evde kendim ayarlayacağım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok