Apple 2017 Mart Ürün Güncellemesi
0

Bu konuda 30 mesaj var

@SpeCTRuM hocam normal iPad benim günlük kullanımım içinde çok büyük, drone kumandasına takmak içinde çok büyük. Drone kumandasında ipad'in büyüklüğü ve ağırlığı yüzünden bileğime sürekli bir ağrlık binecek. O yüzden normal iPad almayı hiç düşünmüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Atrin said:

@SpeCTRuM hocam normal iPad benim günlük kullanımım içinde çok büyük, drone kumandasına takmak içinde çok büyük. Drone kumandasında ipad'in büyüklüğü ve ağırlığı yüzünden bileğime sürekli bir ağrlık binecek. O yüzden normal iPad almayı hiç düşünmüyorum.

yeni ipadler çok daha hafifler eskilerine göre :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@RFID hocam doğru biliyorum fakat aldığım holder şu şekilde

https://www.thorsdroneworld.com/product-page/dji-mavic-pro-ipad-tablet-holder-v3?deviceType=desktop&locale=en&visitorId=78c1a9b3-f49e-4526-87f1-faed922aabb8

DJI Phantom ve üst seviyelerde kumanda büyük kaldırıyor normal ipad'i. benim DJI Mavic drone için ağırlık merkezinin kaymasından ötürü bileğime yük binecekti. Kaldı ki ev içi kullanımda da normal ipad bana çok büyük geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Atrin said:

@RFID hocam doğru biliyorum fakat aldığım holder şu şekilde

https://www.thorsdroneworld.com/product-page/dji-mavic-pro-ipad-tablet-holder-v3?deviceType=desktop&locale=en&visitorId=78c1a9b3-f49e-4526-87f1-faed922aabb8

DJI Phantom ve üst seviyelerde kumanda büyük kaldırıyor normal ipad'i. benim DJI Mavic drone için ağırlık merkezinin kaymasından ötürü bileğime yük binecekti. Kaldı ki ev içi kullanımda da normal ipad bana çok büyük geliyor.

Şimdi anladım olayı :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iMac Pro için kullanılacak Xeon W-2195 2530 usd fiyatıyla ortaya çıktı. 8 çekirdekli olan küçük kardeşinden 1400 usd daha pahalı. Apple fiyatıyla 1 usd 5 tl olarak belirlendiği için işlemcide 18 çekirdek istemeniz durumunda ödeyeceğiniz minimum tutar 7000 TL olacak demektir. Bu başlık altında haziranda belirttiğim xeon-w işlemcilerin kullanımı, skylake-x kardeşliği gibi şeyler arada kalmış, aslında güzel detaylardı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok