Yeni AKN uygulaması ile yeni tarifeler geliyor . Tercihiniz?
4 4

Bu konuda 788 mesaj var

Yahu benim anlamadığım benim daha neredeyse 1 yıllık kontratım daha var. Bu kontratı kafalarına göre değiştirebiliyorlar mı ? Mutlaka sözleşmede okumadan attığımız imzalardan ötürü böyle bir hakları vardır allah bilir. Ben 100mbit 250GB AKN ile devam edemeyecek miyim. 99TL ödüyorum mis gibi. 100mbit sınırsız kotasız akn siz ne boksa 279TL mi ne superonline da

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, Atrin said:

Yahu benim anlamadığım benim daha neredeyse 1 yıllık kontratım daha var. Bu kontratı kafalarına göre değiştirebiliyorlar mı ? Mutlaka sözleşmede okumadan attığımız imzalardan ötürü böyle bir hakları vardır allah bilir. Ben 100mbit 250GB AKN ile devam edemeyecek miyim. 99TL ödüyorum mis gibi. 100mbit sınırsız kotasız akn siz ne boksa 279TL mi ne superonline da

hayır devam edemiyorsunuz. benim de aboneliğim 100mbit / 250gb akn
ama bitince hızım 25mbit e inecekmiş superonline'ın tarafıma söylediği bu. eğer eski aboneliğimdeki hakları almak istersem ebesinin nikahını ödemek zorundaymışım.

superonline akn kota yok derken sadece 25mbit abonelerde yok demek istiyor da pazarlama taktiği olarak sanki her tarifede kaldırmışlar gibi gösteriyorlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hepiniz mahkemeye verseniz akılları başlarına gelir...

bu arada daha önce dediğim gibi DH de büyük bi şikayet furyası yaşandı yine ne kadar yetkili merci varsa bu kota konusu hakkında, telekom ondan sonra 180 dönüp kota yok demeye başladı. işe yaradı gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

darısı bizim başımıza. @jackjoker hocam hiç sanmıyorum ama benimki kurumsal fiber internet olduğundan belki bir şekilde yırtarım. Sizin kullandığınızda kurumsal fiber mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Atrin said:

darısı bizim başımıza. @jackjoker hocam hiç sanmıyorum ama benimki kurumsal fiber internet olduğundan belki bir şekilde yırtarım. Sizin kullandığınızda kurumsal fiber mi?

hayır bireysel. 

kurumsal için bir şey diyemem ama sözleşmede ki hızı düşürebileceklerini sanmıyorum fakat aylık ödeme tutarında değişiklik yapabiliyorlar. sözleşmede imza atıyorsunuz.

benim İnternet şubat ayında bitiyor. sonrasında ki süreç için bana dedikleri aynen yukarıda söylediklerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, ZvAnA said:

Hep muallak açıklamalar; tamam mevcut müşterileriniz için akn kaldırıp limitsiz paketlere geçirecekseniz de aynı hızda mı? Yoksa Sizin ödediğiniz tutarın limitsiz paketi bu deyip 100mbit aknli adama 35mbit sınırsız mı koyacaksınız karşısına...

Bende bu kanıdayım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yaklaşık iki senedir Turk.Net abonesiyim. Bir defa sıkıntı yaşadım o da TurkTelekom kaynaklıydı. Kota yok, alt yapının kaldırdığı hızı da veriyor. Aylık 65 tl ödüyorum. Müşteri hizmetleri kısmı sıkıntılı, şahsa ulaşamıyorsun, epostalara cevap veriyorlar. Kabaca böyle. 

Mono tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@jackjoker Tahminimi yazıyorum yüksek hızlı ve kotasız tarifeler o zannedilen rakamları zikredemezler,  kullandığım VDSL 50mbit sınırsız 104TL bunun benzerini Turknet 65TL'ye dengesiz performans sunacak şekilde verse çoğu kullanıcıya yeterde artar hatta adam gibi 25mbit hızı düşük gecikme süresi ile verseler fazla fazla yeter. kullanıcıların tercihine göre 25mbit olur 35mbit'e çıkarılır ama üst hızlar için illaki fiyat düzenlemesi yapacaklar.

Sektörde arada kaynayıp iş yapan sıkıntı yaşamadığım 2 sağlayıcı firma var Grid Telekom ve Oris Telekom, bunları rahatılıkla önerebilirim. Turknet'in yukarıdaki paketini ciddi müşteri çeker.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni evimde 46 Mbit hıza kadar VDSL hizmeti alabiliyorum.

Superonline taahütüm bitince NETSPEED  firmasına geçtim. Turk Telekom altyapı ekibini port açılsın 40 gün diye bekledim .
Sonra normal adsl kullanmaya devam edin Telekomcuların keyfi gelip portu açınca sizi vdsl e geçirelim dediler.
Turk Net gibi müşteri hizmetleri olmayan firma ile uğraşacağınıza Ya Millenicom veya Netspeed firmalarını şiddetle tavsiye ederim.
Çok çok memnunum bu zaman boşa para vermişim boşa eziyet çekmişim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 07/12/2018 at 8:48 PM, yarimpower said:

Yeni evimde 46 Mbit hıza kadar VDSL hizmeti alabiliyorum.

Superonline taahütüm bitince NETSPEED  firmasına geçtim. Turk Telekom altyapı ekibini port açılsın 40 gün diye bekledim .
Sonra normal adsl kullanmaya devam edin Telekomcuların keyfi gelip portu açınca sizi vdsl e geçirelim dediler.
Turk Net gibi müşteri hizmetleri olmayan firma ile uğraşacağınıza Ya Millenicom veya Netspeed firmalarını şiddetle tavsiye ederim.
Çok çok memnunum bu zaman boşa para vermişim boşa eziyet çekmişim.

millenicom'u aradim. oturdugum yerde fiber hizmeti verebiliyorlarmis. su paket de uygun gozukuyor: https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/prestij-kampanyasi/668768a0-27a4-43a3-9789-d7f25721c5fe?selectedCampaignId=668768a0-27a4-43a3-9789-d7f25721c5fe&SelectedInternetOfferId=1cf86534-98f7-4ac4-be9f-aa49818bc950

100 mbps'e kadar kismindan kazik yesek en cok 120 liramizdan (kurulum bedeliymis) olacaz taahhutsuz oldugu icin. denemeyi dusunuyorum.

yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Superonline ocak ayında biten 50mbit, 150gb akn li paket için az önce tekrar aradı. Bir yıl taahhütlü 24 Mbit verelim (anladığım imzayı attığım an başlayacak) Aralık ayı sonuna kadar 150gb kotalı, sonrasında ise kotasız aylık 84 TL diyor. Daha vakit var dediğimdeyse:

- 2019'da fiyatlarımız artacak, siz şimdi başlayarak artıştan etkilenmiyorsunuz

- Şu an en düşük hız 24mbit ama önümüzdeki yıl 8mbit, 12 mbit vb. kotasız hızlar da olacak

- 50mbit, 100mbit hızlarda akn olmayacak ama onlarda akıllı kota olacak, kota bitince internet duracak

diyor.

Bilemedim valla ne yapsam, fikri olan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/bilisim/turkcell-adil-kullanim-kotasi-uygulamasini-1-ocakta-kaldiriyor/647400?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Şu adreste Superonline'ın da AKK'yi kaldıracağı bilgisi var.

Hali hazırda AKN'li paket kullananlar için " Mevcutta, AKK tekliflerinde bulunan müşterilerimizi ek paket, ek fiyat, hediye gibi kavram karmaşasına sokmadan net bir şekilde AKK'sız internet dünyasına geçiriyoruz."

Platin üyelerin yüksek fiyattan düşük hızla limitsiz internete devam edeceğini düşünürsek, hali hazırda AKN'li kullanıcılar da limitsize dönecek gibi gözüküyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, omertocarlos said:

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/bilisim/turkcell-adil-kullanim-kotasi-uygulamasini-1-ocakta-kaldiriyor/647400?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Şu adreste Superonline'ın da AKK'yi kaldıracağı bilgisi var.

Hali hazırda AKN'li paket kullananlar için " Mevcutta, AKK tekliflerinde bulunan müşterilerimizi ek paket, ek fiyat, hediye gibi kavram karmaşasına sokmadan net bir şekilde AKK'sız internet dünyasına geçiriyoruz."

Platin üyelerin yüksek fiyattan düşük hızla limitsiz internete devam edeceğini düşünürsek, hali hazırda AKN'li kullanıcılar da limitsize dönecek gibi gözüküyor.

işte dönmeyecek. bende superonline abonesiyim. 100mbit ve 250gb akn var bende. 
forumda kaç kere yazıldı çizildi hatırlamıyorum artık. superonline da akn kalkıyor evet. ama 100mbit aboneliği olan birinin eş değer bağlantısı akn olmadan 24mbit e düşüyor. superonline akn'ye sokmadığı mevcut fiber hızlarını 24mbit e düşürdü ( yeni abonelerde ). eğer 100mbit de devam etmek istiyorsam hem çok daha fazla bir ödeme yapmam gerekecek hemde akıllı kota dedikleri bir sisteme girmem gerekecek. verdikleri kota dolunca da hattım kesilecek. 

hala superonline akn kaldırıyor safsatalarına dikkate alıyorsunuz ya cidden anlamıyorum. bana superonline bizzat kendisi açıkladı bu durumu. 

inşallah ve umarım bu dediklerinden cayarlar ve tamamen kotasız interneti sunarlar. ama 11 aralık 2018 tarihi itibariyle sistemleri bu şekilde. yarın değişir mi ve değişirse neler değişir bilmiyorum. ISP lerde şuan acayip bir telaş ve müşteri kazanma / kaybetmeme durumları var. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@jackjoker Ben superonline abonesi değilim haberi gördüğüm için gönderdim ve genel olarak TTNET hariç, internet sağlayıcılarının tam olarak ne yapacağı belli değil. Mesela superonline 1 Ocak'tan itibaren geçerli olacak tarife ve fiyatları bu ay içerisinde 2 defa gönderip 2 defa geri çekti. Aradıklarında bunu da açıklamışlardır herhalde diye düşünüyorum. Halen şirket içi olarak fiyat ve hız konularını değerlendirme durumundalar. Taahhüt toplamak için önceden arayıp kapabildiklerini kapıyorlar. Bu yüzden "dikkate almak" veya "forumlarda yazılıp çizilmesini hatırlamak"  yerine 1 Ocak en doğru seçim olacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

turk telekom rektal tuseye baslamis!!! 

On 09/12/2018 at 9:13 PM, infestor said:

millenicom'u aradim. oturdugum yerde fiber hizmeti verebiliyorlarmis. su paket de uygun gozukuyor: https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/prestij-kampanyasi/668768a0-27a4-43a3-9789-d7f25721c5fe?selectedCampaignId=668768a0-27a4-43a3-9789-d7f25721c5fe&SelectedInternetOfferId=1cf86534-98f7-4ac4-be9f-aa49818bc950

100 mbps'e kadar kismindan kazik yesek en cok 120 liramizdan (kurulum bedeliymis) olacaz taahhutsuz oldugu icin. denemeyi dusunuyorum.

bunlar da gaza gelmezler umarim :baba:

1 ocagi bekleyip keklik yapmak istemiyorum ama yapicam sanirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

superonline tarifeleri belli olmaya başladı. dediğim çıktı.

100mbit kotasız kampanya fiyatı 299 lira ( 12 ay sözleşmeli )  sözleşmesiz 449 lira

25mbit kotasız kampanya fiyatı 89 lira ( 12 ay sözleşmeli ) sözleşmesiz 229 lira

bu fiyatları alsınlar müsait bir yerlerine rulo yapıp flüt çalsınlar.

başka isp arayışına devam. işin kötüsü fibere alışmış bünye olarak başka bir isp de çekilmez. o kadar kötü oldu ki bu superonline'nın dolandırıcılığı. 

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatlar aynı şekilde devam ediyor. Dolardan canları acıyınca bi kere büyük ihtimal taahhüt süresini azalttılar.

Superonline'ın olduğu yerde genelde millenicom'da oluyor ondan devam etsen hocam?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok pahalı bu yeni düzenlemeyse. Hükümetler ISP'ler ile görüşmüşler ise bu ne böyle tamamen saçmalık. Yeni vergi kapısı heralde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gecen turksatta taahhut yaptim sinirsiz 25 mbit arti teledunya analog kablo tv falan filan 75 tl ama iyimi yaptim bilmiyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SOL bahsedilen fiyatlardan pek bir müşteri kaybetmez sanki bunun hesabını yapmışlarda biz boşa konuluyoruz gibi düşünmeye başladım, diğer sağlayıcılarda düşük marjlı çalışma ile hayatta kalabiliyorsa bu düzen olduğu gibi devam edecek gidecek anlaşılan. benim VDSL'de 50/4 ve kotasızdı inşallah bir yerine dokunmazlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok