Yeni AKN uygulaması ile yeni tarifeler geliyor . Tercihiniz?
4 4

Bu konuda 788 mesaj var

4 saat önce, ChipArchitect said:

Fena degilmis ama upload hizi biraz kisitli gibi :icon_think:  Sinirsiz 100Mbit servisle alinabilen tipik performans bu mu? Ankara'da bu ayarda (100Mbps) bir hizmet aylik ne kadar tutuyor? Bizimkilere almak istiyorum, D-Smart diye bir kriminal organizasyon onlara kok sokturuyor.

Upload hizi, tum operatorlerde standart tarifeler icin genelde bu sekilde diye biliyorum... Speedtest'te sectiginiz server da etkiliyor hizi gerci, kendime yakin server sectigimde 50-100 mbps upload da gordum ...

Ben de su Ucuran Fiber tarifesini kullaniyorum ek olarak Turkcell TV+ var yaninda... Genel anlamda memnunum, Turkcell Superonline'i tavsiye ederim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Voodafone'un kendi altyapısı olan yerlerde 100/50 mbit tarifelerde upload 20mbit.

10613066870.png

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.02.2021 at 18:59, sCoRPion_tr said:

Önümüzdeki hafta türknete abone olacağım, referans kodu paylaşmak isteyen olursa o kodla üye olup 1 aylık ücretsiz internet kazandırabilirim.

JNS67XG17WSK

Şimdiden teşekkürler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yeni eve tasindim. evde turk telekom drop var (yani daireye kadar fiber) ama bir turkiye klasigi "bos port yok"

Tq0Qore.jpg

belə vəziyyət içine soxum! :burn:

bu port mevzuu icin ne yapmak gerekir? tt genel binasi onunde kendimi atese mi vereyim?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefon hattı yoksa telefon hattını alın önce gibi şeyler okumuştum bazı forumlarda. Önce telefon abonesi olduktan sonra açılıyormuş galiba port ama tam bilmiyorum olayı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, ZvAnA said:

Telefon hattı yoksa telefon hattını alın önce gibi şeyler okumuştum bazı forumlarda. Önce telefon abonesi olduktan sonra açılıyormuş galiba port ama tam bilmiyorum olayı.

daireme internet, adsl/vdsl gibi telefon hatti uzerinden gelse mantikli olacak ama fiber uzerinden geldigi icin ise yarayacagi konusunda ciddi suphelerim var :)

infestor tarafından düzenlendi
Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dün tırt telekoma başvuru yaptım tel no bıraktım. bugün aradılar. "sadece port istiyorum" dedim. "olmaz" dedi, kapattım telefonu. sonra bir daha aradı başka bir müşteri temsilcisi müren balığı gibi konuşan karının biri. açık açığa bizden almazsan port mort yok dedi. bu nasıl mafya gibi oluşumdur mk!:mad:

seve seve fahiş fiyattan 2 yıl taahhütlü tarifeye ('kampanya" diyor bunlar) girdim ki internetim açılsın. 

açılır açılmaz taahhüt kırma bedelinin belli bir kısmını karşılayan tt altyapısı üzerinden internet veren başka bir ISP'ye geçeceğim.

tabii tüm bunlar port açılacağı varsayımıma dayanıyor.

ne dandik ülkedir ya arkadaş! su açtır: problem yok

gaz açtır problem yok

elektrik: onda da problem yok

varsın dairenin içine kadar fiberoptik kablo gelsin ama hala böyle pisliklerle uğraş.:baba:

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telekom mikroptur... Örneğin bir önceki adresimde ve ondan da bir önceki adresimdeki gibi TurkNet internetimi açmayan telekom elemanları gibi (farklı farklı elemanlar bunlar; altyapı hizmetini telekomdan alan başka ISS abonesine zorluk çıkarmak şirket politikası) , 10 yıl önce iş yerimi kapatırken telekom binasına gidip internet/telefon aboneliğimi kapatmak için tüm borcumu ödeyip "borcu yoktur" kağıdı vererek abonelikleri kapattıkları halde daha sonra borç çıkardıkları gibi, vs vs.

Türkiye'de bu işler böyle sanırım ya çalıştığı yere kör bakılır, şirketten ne yolunursa kar sayılır, ya da askeri olup sefere falan çıkılır. Bunun bir ortası olmalı... 🤷‍♂️

Peregrine tarafından düzenlendi
gereksiz/kişisel bilgiler çıkarıldı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 hours ago, infestor said:

dün tırt telekoma başvuru yaptım tel no bıraktım. bugün aradılar. "sadece port istiyorum" dedim. "olmaz" dedi, kapattım telefonu. sonra bir daha aradı başka bir müşteri temsilcisi müren balığı gibi konuşan karının biri. açık açığa bizden almazsan port mort yok dedi. bu nasıl mafya gibi oluşumdur mk!:mad:

seve seve fahiş fiyattan 2 yıl taahhütlü tarifeye ('kampanya" diyor bunlar) girdim ki internetim açılsın. 

açılır açılmaz taahhüt kırma bedelinin belli bir kısmını karşılayan tt altyapısı üzerinden internet veren başka bir ISP'ye geçeceğim.

tabii tüm bunlar port açılacağı varsayımıma dayanıyor.

ne dandik ülkedir ya arkadaş! su açtır: problem yok

gaz açtır problem yok

elektrik: onda da problem yok

varsın dairenin içine kadar fiberoptik kablo gelsin ama hala böyle pisliklerle uğraş.:baba:

Yanlış hatırlamıyorsam ilk 1 ay içerisinde ceza ödemeden iptal edilebiliyor. Bunun dışında taahhüt en fazla 1 sene olabilir. 2. senenin önemi yok. 1. sene bitince de iptal edilebilir.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Sniper ben de oyle yapmayi dusunuyorum. ilk 1 ayin icinde TT'yi iptal edip turknet, netspeed vb. gibi firmalardan alacagim.

bu arada twitter asiri ise yaradi. bunlara sikayet dolu bir tweet attiktan sonra aninda geri aradilar dun gece.

bugun de kuruluma gelelim diye aradilar.

(kufur etmemek icin kendimi zor tutuyorum) lan madem port vardi ne diye surunduruyorsunuz beni? hay allah birdenbire tweet attiktan sonra sihirli bicimde port acilacak bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok