Yeni AKN uygulaması ile yeni tarifeler geliyor . Tercihiniz?
4 4

Bu konuda 788 mesaj var

1.5 ay önce geçtiğim Turk.net'i kapattım bugün. 2 haftadır belki daha fazladır internet bağlantısı yok. Her arıza kaydı bıraktığımda "apartmanınıza kadar sinyal geliyor, geldik kontrol ettik, iç tesisatınızda sorun var" diyorlardı. Tanıdığım bir elektrikçi çağırdım, makinayla baktı, hatta sinyal yok dedi.

Artık Türk Telekom bilerek mi yapıyor, Türk.net'in bir şeyinde mi sıkıntı var bilmiyorum ama internet kullanılamaz durumdaydı. Kapattım, şimdi Türk Telekom'a geçeceğim, direkt hat sahibi ile muhatap olmak daha iyi sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, wazzap said:

@ResetButton Benim 25'e düşüyor. :icon_think:

100 güldüren kampanya yapmıştım Nisan ayında. 100gb AKN 100Mbit + TV+ Telefon vs vs 89 TL.

forumda bol bol yazdim varsa imkan kesin kablo misal usteki arkadas bana bi kere gurledi esti tum linkleriyle verdim

hala en mantiklisi tv ile dusunmesen bile en ucuzu kablo

onceki sayfalarda bol bol linkledim

wazzap hatta soyle diyim fiyati oyle manyakki wazzap delirebilirsin

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,523,100-unuzu-gulduren-kampanya

100 Mbps'ye kadar 100 GB Kotalı/Duran KotalıÜst PaketAltın Sinema PaketiKabloses Her Yöne 50 Dk. 79.99

seninkiden 10 lira ucuz :D

full sinama paketi

oyle aptalcaki fiyat

250 kotalinin farki 129.99 lira

100 gm kotayi ise 20 lira mi 25 liraya mi ne satiyorlardi aylik

79.99 liraya 100mbps full tv tum sinama paketli

bu kampnayali kim yapmissa delirmis yani

normalde 50 e 50 gb teledunya ust paketl altin sinamali yada 24-25 e 75 gb li altin sinamali ust paketleri p oaraya kampanyalarda veriyorlar

ve bu 100e 100

dusuk hizlarda makul fiyatlari var

hatta soyle diyim arada 10 lira fark su an daha ucuz ama tabii ya durucak ya kota asim ucreti olucak 25 e dusmeyecek

benim heralde aylik downladim 90-110 oluyo ama geceleri agirlik verdigim ay sonu da bosverdigimde 50 gb kotamin 30 anca doluyo

cok zorlayansaniz 10 lira a 25 gb 15 e 50 20 liraya 100 gb ek kota almak mumkun

su and tahadutum olmasa dusunurdum tek engelim

artik fullden iflas etgimiz icin keske soyle 40 lira verip hem hizli internet hem teledunya ust paketim olsdsa eskisi gibi derdim

artik yavas yavas paraniz hic kalmadiginda her kurus su an odedigim 52+2 lira bile batiyo

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naz abi benim 100GB bitince internet durmuyor yalnız, 25MBit'e düşüyor sadece. Senin 79TL'de duruyor internet. 100GB kota istersem onu ben de alabiliyorum ekstradan 20TL fark ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet yazdim onu bunlar aknsiz

bide 2-8 olayindan dolayi manyaklar gibi zorlanmayinca ne gerek var

akn e kota almak olmaz

demek istedigim yani diger hizlar 5-15 lira zamlandi ve ytine ya duran ya kota asim olani

ama bunun fiyati inanilmaz iste seninkinden 10 lira ucuz

yani 1 senede 6 kere 100gb kota almak zorunda kalsan bile fit gelirsiniz manasina demistim

iste 2-8 meslesinden benim kulanimin 1/2 1/4 araligina dustu

2 sene once 10mps ile 90-120( oncesinde 3-5 mpbs ile de ayni indiriyordum hatta gercek abone hizim 1 mb di ona dusurunce bile 50-60-90 oluyordu

kisacasi donemlik spikelari saymasak.hizim benimdownloadimi nerdeyse pek etkilemiyo

iste 1-2 saat bekeyip izledigim seyi simdi 5-10dk da indirip izliyorum

50 e 50 benimki

su an girecek adam hem hiz hem duzgun bisi aliyorsa bu 100 re 100 alsin diye yazdim kac kere:D

aknli olmayan nnelerdenuckagit yapip 2-8 olayini kaldirlarsa ozaman fena

ama simdilik isler rayina oturdu

fiyatlar da artik da yerlerine oturdu ilk kapnayalarda cok fiyat yuksekti kota asima 2 lira mi ne yazmislardi

ucuktu simdi makul

1 mayis oncesi 100 ler 3 e dusuyordu

2-8 meslesi yoktu

duran kotali almamak lazim

yani arada 10 lira farka 25 kota aliniyo bi hata yaptin da o ayi yanlis gorutdun bi kac ayda bir kota alirsin durumu kurtarisin dedim

ben senin tauhudute olsan oyle ayda 300-500 gb downloadim yoksa hele ki gunduz

hope diye o tarifeden buna gecerdim

10 lira 10 liradir

duran yada kota asimli olsa bile

2-8 bi si etmezlerse atiyorum hata yaptinda 1 hafta kala kota gitti biraz kota aldin 2-8 yasladinmi isleri biraz kurtarisin o ayi

duran alirsan bide durursa duruyo manasiz

son bi kac gun hala gectim ee 2-3 gun net kullanacanmi.

kotali olsa gelicek kota asim ucreti 2-3lira belki o bi kac gunu kulanacak

gb basi 50 kurus.

duran almamak lazim evde kucuk cocuk kullandigi hat degilse.

yada yasli aman evladim maile giriyim 2-3 bisi yapmiyim derken yanlis bisi edip kotalida bisilere sebep olabilir

ne biliyim 10 yasindaki bu isleri anlamayan veled birden 2 oyun a basip 100gb indirip extra ceb yapakabilir

onun haricte duran akityen almaya gerek yok

diger isplerde kota secenekleri pek yok hepsi duran tipte sanirim

kabloda seciyorsun dursun mu kota asim mi olsun diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet ayni ama 10 lira dusuk

ha arada 50dk telefon farki var sadece

ama 6 ayda 5 dk kullandim evde fazla telefon yok baglicagim

100 dk telefon hakkimiz var beles ama ortalama 1 dk bile gorusmedim 2-3kere sucuyu aradim ilk aylarda telefon degsitirip test icin o kadar

seninki akni hizi dusuyo

ama kotayi asmiyor idare edebiliyorsan

10 lira dusuk

ve dedigim gibi yeni donemde eskiden ucuz tek tarife bu

digerleri 5-15 lira zamlandi yada 8-15 lira falan

herkese yuksek hiz ve tv kullanmayacak olsa bile telekom superonline zati intenreti bile bu parara yakin veriyo hatta bazen daha pahali

tv kullanamiyordunuzsa bile full teledunya fena degil

yeni isi arayanin gecme imkani varsa kacirmasin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TARİFE BİLGİLERİ

ANALOG

KABLOTV

:

BIREYSEL

15,99 TL/AY

KABLONET

:

50 MBPS 50 GB AKNLI EKOSINIRSIZ

59,99 TL/AY

KABLOSES

:

HER YÖNE 100 DK ŞEBEKE İÇI 3000 DK

5,99 TL/AY

KABLOTV

:

ÜST YAYIN

25,99 TL/AY

KABLOTV

PAKET

:

VIZIOON SINEMA PAKETI

12,99 TL/AY

KABLO

WEBTV

:

GIRIŞ PAKETI

0,00 TL/AY

faturada gordum .iste aldigim hizmet bu odedigim ise 52 lira buna tahadutle

tahadutlere laf etmemek lazim cok bence

kablıoya gecebilen kabloya gecsin

gecemiyorsa adsl pek eglenceli degil fiber de her yerde yok yine sanirim

yurt sahina demesekte bari buyuk sehirleri toptan yayilsalardi cok faydali olurdu

jardelle bi kapismistik onun kablo imkani yoktu da vodofone tturknet falan gibi secenekleri de mi yok acep

sinirsiz bile olsa turjnet kotasiz yukek hiz yada o hizidaha ucuza alma imkani var diye dusunuyorum

yani bende kota akn zirtr pirta kilim da cok kullaniliyorsa ona gore kota secilince genelde yinede daha ucuza mal oluyo

hatta kota satin alinca yada gece hizmetlerini

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kablonet için taahhüt sonrasını sordum. Benim gibi son gün 100mbit, 100gb 'a geçen şanslı azılık taahhhüt bittikten sonra da biraz daha yüksek ücretle de olsa bu tarifeye devam edebiliyor. Yalnız 2018'in sonunda AKN kalkacak , anladığım kadarı ile isp ler çözüm olarak sadece kotalı tarifeleri bırakacaklar, durum eskisinden de kötü olacak.  Öyle olursa, hiç düzenleme yapılmasa daha iyiydi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turktelekom, Turknet arızalarını kasıtlı olarak onarmıyor. Bu yüzden tüm Türkiye'de Ocak itibariyle tüm abonelik bağlantı işlemlerini, şubattan itibaren de tüm onarım - bakım işlemlerini Turknet görevlileri yapacakmış.Şahsen ben 60 liraya kotasız, AKN'siz 76 Mbit internet + 1000 dakika her yöne telefon hizmetinden çok memnunum. İlk bağlantım çok sancılı gerçekleşti ama turktelekomu ne yaparlarsa yapsınlar kendilerine abone olmayacağımı ikna edip telekom müdürüyle tartışınca sorunum çözülmüştü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni kablonet tarifeleri açıklanmış. şu anda 77 ₺'e kullandığım 100mbit 100gb AKN şu anda kampanya ile 239₺ . Çok iyi düşünmüşler.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,573,kablotv-musterisine-ozel-kablonet-kampanyasi

şurda daha iyi ama öncekine göre yine yüksek.

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,552,100-gulduren-kampanya

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de tahhüt bitiyordu yılbaşından önce Hayatı Yakala Kampanyasına geçtim. 24Mbit 150GB Akn yanında da tv, sinema paketi, telefon ıvır zıvır 64TL. 2-8 arası kotadan saymadığından yeterli oluyor.

Ben geçerken AKN olan en hızlı tarife 24Mbitti şimdi buna 50 ve 100 de eklenmiş, geçerken 50 olsa ona geçerdim muhtemelen. Bakalım 2018 sonunda AKN kalkınca ne olacak bizim tarifeler.

sCoRPion_tr tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

@ResetButton hocam biz sanırım o kampanyanın en kârlı kullanıcıları olabiliriz. :mrgreen:

yeni düzenleme başlamadan bir gün önce 100mbit e 100gb a geçtim.Geçmemiş olsam aynı fiyata 10mbit kullanmaya devam edecektim :)

Bir sene 100mbit hız kullanmış oldum. Çok kefiyliydi. Bu başlıkta başka geçen var mı? Adamlar için kötü müşteriyiz biz :)

ilginç bir durum var. 100mbit , kota bittiğinden 24mbit e düşmesi gerekiyor ama 50mbit e düşüyor :) . 

Bunlar yeni tarifeler tabii. Eski müşterileri var olan tarifelerinden devam ettirme zorunlulukları vardı diye hatırlıyorum. 100mbit e alıştıktan sonra 50mbit bile yavaş görünüyor gözüme :) .Fiyatı arttırablirler eskisi üzerinden. Taahhüt bitince o olasılığa bir bakalım önce.

Alternatif fazla yok. Turknet bir çıkış yaptı ama fiber yok heryerde. Kablo varken de adsl kullanılmaz.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kablonette bazı tarfilerin upload hız artmış.  modemi bir açıp kapatmak gerekeblir . Mesela bende 4mbit yerine 5mbit olmuş . Yeterli değil ama bu da gelişme.

Taahütü bittikten sonra aynı tarifeden indirimsiz devam ettiğini söyleyen kullanıcılar var. Belki biz de 100mbit hızımıza bu şekilde devam edebiliriz. Olayı tam olarak öğrenip müşteri hizmetlerinden aradaılarında karambole gelmemekl lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen, ben de son gün değiştirmiştim tarifeyi. 100mbit iyi hakikaten de bana 25mbit bile yetiyor. Gerçi 4K Netflix falan kullanmıyorum, o tür durumlarda yetmeyebilirdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de yazdığım gibi 50MBit limitsiz fiber Apple TV kampanyasına geçtim ben geçen ay.. ayda 169TL accık fazla ama bahaneyle kotadan kurtulup Plex Media Server'daki film ve dizilerimi arkadaşlarla paylaşmaya başladım... ayda 1er 2şer bira ısmarlasalar farkı kapatırım sanırım :D

Hatta PlexRequest da ekledim sisteme, şifreleri ile girip film dizi isteği yapıyorlar, sistem otomatik bulup indiriyor.. 1-2 ayda bir purge yapsam yetecek...

Forgotten tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yurt dışındaki internet hızları gerçekten güzel gibi 1000 upload hızı mevcut. Türkiyede sanırım fiberde yok böyle bir hız yoksa varda benim haberimmi yok? Kullanan varmı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 03.01.2018 at 10:17, wazzap said:

Aynen, ben de son gün değiştirmiştim tarifeyi. 100mbit iyi hakikaten de bana 25mbit bile yetiyor. Gerçi 4K Netflix falan kullanmıyorum, o tür durumlarda yetmeyebilirdi.

4k netflixe 16 mbit yeterli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/9/2018 at 0:59 PM, wazzap said:

@Squall adam akıllı 1080p Blu-Ray filmlerin video bitrate'i zaten 10-11 MBit civarı. 4K diye verdikleri şeyin en az 20-30 MBit olması lazım. 

Bu biraz sıkıştırma teknolojinin başarısıyla da alakalı, Netflix'in başarısı biraz da burada yatıyor. Ben açıkçası 4K Blu-Ray ile 4k Netflix'in arasında büyük bir fark gözlemlemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok