tir tir titreyen 7.000 km. deki subaru forester
0

Bu konuda 27 mesaj var

4 saat önce, emre666 said:

biraz geç olacak ama bu hikayenin nasıl bittiğini yazayim.

Araç 2017 temmuz ayında yeniden trim trim titremeye başladı. tekrar yetkili servise götürdük. bilgisayara bağlandı, yola çıkıldı vs. ve bunun ''normal'' bir durum, arıza olmadığı açıklamasına bağladılar. tabi bizde '' yok artık lebron james be kardeşim'' diye çemkirince servis müdürü üstü kapalı '' yaa işte araçta bi ayarsızlık var ama benimde elimden birşey gelmiyor kusura kalmayın'' türü bir tavır takındı. Bizde '' madem bu araçta bir sıkıntı yok bu aracı 2. el olarak satın bize parasını verin '' dedik. Başta ''yeni araç alırsanız o şekilde takasa alırız başka türlü olmaz '' deselerde onların aracılığı ile 2. el satılmasını kabul ettirdik ve istanbulda bir firmaya arabayı komisyom karşılığında sattık. Alan kişiyi hiç görmedik satanda biz olmadık zaten direk yetkili bayi üzerinden satıldı. Artık alan ne yaptı yapmadı bilemiyoruz. Zaten bana ucuza gitti.

Artık nasıl sorun vardı da yetkili servis ne olduğunu anlamadı veya anladı da nasıl bir masrafı vardı ki garantiden yapmadı bilemiyorum...

Bugün açtığım bir konuda tam olarak da bu konuyu konuştuk. İşte bu nedenle ben tam otomatik şanzıman diyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok