Televizyon Önerisi
3 3

Bu konuda 615 mesaj var

Just now, stardust said:

o kadar yüksek değil ki aslında, ama evet 75" üstü alırsam belki tv ünitesi alçaltılabilir. 

çok yüksek... ideal tv pozisyonu otururken kafa hizasında olmalı, ayaktayken değil :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da olm benim televizyonu biliyorsun işte, o zaman direkt yere koymam lazım :zuh:

ben uzanıp, kaykılarak bakıyorum valla, pozisyonu iyi geliyor.

hee yeni eve taşınacağız ya, karıcığım la-z-boy TV koltuğu almama izin verdi, çok heyecanlıyım valla :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Atrin said:

@stardust lazy boy cok kaba ama inanilmaz rahat ya. Hele sogutuculu tekli koltuklari of oof. 

parayı gömmeye hazırsan kibarları da çıkmış, eskisi gibi 1-2 model deği çok şık koltuklar da yapmışlar, ama evlat acısı...

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu da araştıracağım ama şu hepsiburada'nın indirimlerinden mutfak için 43" 4K bir televizyon alayım diyorum. Başta samsung ve LG nin modelleri var, bilgisi olan, tavsiye verebilecek olan var mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2500-3000 civarı 43" 110cm 4K bir TV almak için yola çıktım. yine herzamanki gibi o olsun bu olsun derken samsung 43RU7400'de karar kıldım. gel gör ki indirimlerde fiyatı 3600'den 3400'e düştü.

50RU7400 fiyatı ise 4300-4400'lü fiyatlardan 3800'e düştü... öyle bir indirim görünce gözüm döndü yapıştırdım yine ama sanki biraz gereksiz oldu.

https://www.akakce.com/4k-televizyon/en-ucuz-samsung-ue-50ru7400-4k-ultra-hd-50-127-ekran-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati,482292792.html

Link attığım andaki en uygun fiyat 3889 TL - Trendyol.

şimdi niye RU7400. LG'de de güzel modeller var ama panel IPS, samsung'da RU7100 serisi var, panel PLS. bu RU7400'lerde panel VA, beni cezbeden o oldu bir bakıma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, CandleGarden said:

Mutfak için 50 inch :icon_eek:

Hayırlı olsun.

mutfak geniş biraz hocam, 2 bölümlü, yemek odası olarak kullanacağımız kapalı balkon bölümü var, o bölümün bi duvarına koyacağım, hem mutfakta yemek yaparken, hem de masada yemek yerken izlenecek.

ps: açıkçası 2500 liralık 4K 43" için yola çıkmıştım ama işte fiyat cezbetti gerçekten indirim oranıyla.

-

https://www.hepsiburada.com/samsung-ue-50ru7440-4k-ultra-hd-50-127-ekran-uydu-alicili-smart-led-televizyon-p-HBV00000NTUDV?magaza=Hepsiburada

ihtiyacı olan kaçırmasın, piyasada 4700-5000 civarı satılan TV şuan 3800 TL.

akakçe henüz fiyatları güncellemedi bile:

https://www.akakce.com/4k-televizyon/en-ucuz-samsung-ue-50ru7440-4k-ultra-hd-50-127-ekran-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati,543842451.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oha artık arkadaş, ne güldüm ya...

eşimle oses türkiye izliyoruz, beyaz çıktı benim aldığım televizyonu tanıttı. fiyat 3700 dedi. 

bir koşu siparişi iptal ettim tekrar aldım :lol:

tv.PNG

saçma sapan işler :zuh:

ps: teşekkürler beyaz.

Peregrine and Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=SlP2kwNqXNA

OLED burn-in testi. 6 ay boyunca günde 20 saat tv kullanılarak test edilmiş. Rthings siteside bu tarz bir test yapıyor ama onlar 24 saat boyunca aynı içeriği ekrana veriyorlar ve sonunda burn-in oluyor tabi. bu abimiz normal bir kullanıcının izleyeceği şekilde ayarlamış testi. sonuçta şimdilik burn-in yok. bu arada bu çekik gözlü abimiz konuya baya hakim. profesyonel tv kalibrecisi (?) olarak çalışıyor. incelemeleri hep detaylı.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar acil ama aciiilllll tavsiyelere ve yardıma ihtiyacım var lütfen CİDDİ CEVAPLAR LÜTFEN

oled televizyonum burn in yaşadı bunu düzeltmenin yolu var mı.
ev arkadaşımla oledlerin siyahlarına hayran kalıp birlikte oled televizyonu almıştık bir kaç ay önce

arkadaşım geçen gün ailesini ziyaret etmeye gidince ev tamamen bana kaldı. böylece gece laptopumu televizyona bağlayıp malum klasörden arşivlerimi izlemeye başladım... herneyse uyuya kalmışım klasör bütün gün boyunca oynatmış otomatik.

sabah tekrar uyanınca ve televizyon kanallarını açınca brazzers logonun ekrana yandığını fark ettim

bunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar... teknik servisini aramaktan utanıyorum bile ne yapayım? kendim düzeltmek mümkün mü ya da teknik servise verip arkadaşıma bir bahaneler mi uydurayım?
bir günde nasıl burn in olur ya ağlıyorum resmen ya

resimi aşağa ekledim gördüğünüz kadarıyla baya net gözüküyor

https://forum.donanimhaber.com/oled-burn-in-acil-brazzers-logosu-kaldi-ssli-edit-geldi--140985140

:lol::lol::lol:

Mono, Thustu, Peregrine and 6 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vatan'da 65" C9 OLED 16.999TL'ye inmisti dun gece, sadece magazalarda diyordu... Hala 15.000TL ve alti olsun diye direniyorum ama kur yine yukseliyor... Gerci acelem de yok ama CX de sanki cok cok farkli degil C9'dan... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, antibit said:

Philips ONE 65PUS7304 modeli için yorumlarınızı alabilir miyim? 6000 TL gibi bir rakama geliyor.

Hiç philips kullanmadım,, tecrübem yok. Daha önce de niyetlenip vazgeçmiştim. Düşündüğüm modelinde ekranda tozlanma sorunu mevcuttu.

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-65pus7304-65-164-cm-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-dahili-uydu.html

Bizim evdeki televizyonun yeni çıkan modeli bu. One diye geçen seri ben ofise 55" ve 43" alırken olmadığı için ofise 55" olandan almak zorunda kalmıştım. Panelde çok ciddi gelişmeler oldu mu bilmiyorum ama evdeki modelden çok memnunuz, hdr görüntü kaynağını kendi tanıyor, Apple TV televizyonun kendi kumandası ile kontrol edilebiliyor. Netflix gibi uygulamaları oldukça başarılı. En ufak bir takılma vs. yaşatmıyor. 55" ve 43" olan modellerden farkı işlemcisinin daha hızlı olması, 55" olanla arasında belirgin fark hissediliyor, ambilight özelliğini ben seviyorum, duvarla 30 cm civarında bir mesafe var, çok güzel oluyor film izlerken. 

antibit beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, antibit said:

Philips ONE 65PUS7304 modeli için yorumlarınızı alabilir miyim? 6000 TL gibi bir rakama geliyor.

Hiç philips kullanmadım,, tecrübem yok. Daha önce de niyetlenip vazgeçmiştim. Düşündüğüm modelinde ekranda tozlanma sorunu mevcuttu.

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-65pus7304-65-164-cm-uhd-android-tv-3-tarafli-ambilight-dahili-uydu.html

Memnun kalırsın Philips paneller ve AMBILIGHT başarılı.

antibit beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok