Televizyon Önerisi
3 3

Bu konuda 615 mesaj var

5 dakika önce, stardust said:

TCL deyince benim aklıma gelen aynı yazılmasa da sadece bu oluyor:

https://www.youtube.com/watch?v=FrLequ6dUdM

biz dinazorlar harici genç arkadaşlar tıklamasın boşuna bir şey ifade etmeyecektir.

MTV'de bunları izlerdik var be...

aahha.. Valla yalan yok benim de aklıma TLC - Ağır Yaşamlar geliyor.. Dr. Nowzaradan ne uğraştı be tombişlerle.. :alkis:

stardust and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, NoFlyZone said:

aahha.. Valla yalan yok benim de aklıma TLC - Ağır Yaşamlar geliyor.. Dr. Nowzaradan ne uğraştı be tombişlerle.. :alkis:

:lol: onu eşim izliyordu, ben izlemeye dayanamıyorum öyle şeyleri. gözüm kanıyor.

sırf o programı izlemek için uydudan TLC kanalını ayarlatmıştı evet, şimdi hatırladım.

NoFlyZone beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

TCL deyince benim aklıma gelen aynı yazılmasa da sadece bu oluyor:

https://www.youtube.com/watch?v=FrLequ6dUdM

biz dinazorlar harici genç arkadaşlar tıklamasın boşuna bir şey ifade etmeyecektir.

MTV'de bunları izlerdik var be...

ekşiye de yazmıştım, sözleri tam kezbanoviçlere hitap ediyor ama melodi süper. :D

stardust and Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 minutes ago, wazzap said:

ekşiye de yazmıştım, sözleri tam kezbanoviçlere hitap ediyor ama melodi süper. :D

Gökhan seni ne zaman everiyoruz. Helal süt emmiş bir rus kızı bulayım mı sana mother russia’ya yaptığım seferlerde ? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 dakika önce, wazzap said:

Aynısını düşündüm Star'ın linkine tıklayınca ,altyazı açıldı  ne kadar tırt sözleri varmış dedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

Gökhan seni ne zaman everiyoruz. Helal süt emmiş bir rus kızı bulayım mı sana mother russia’ya yaptığım seferlerde ? :D

Dur bakalım, belki ben Hawaii'ye göç edebilirim. Görüşme iyi geçti ama belli de olmaz tabi. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 minutes ago, wazzap said:

Dur bakalım, belki ben Hawaii'ye göç edebilirim. Görüşme iyi geçti ama belli de olmaz tabi. :)

Hayırlısı olsun. Seviniriz tabii ama Hawaii de uzağın uzağı. Antalya'dan gitmen-gelmen en iyi ihtimal 3 bacak hatta ucuz bilet istersen 4-5 bacak.

Benim de Amerika'da çalışma imkanım var, bir arkadaşım pandemiden önce gitti, diğeri de yeni gitti. Yol yordam da biliyorum fakat işte anne-baba yaşlanıyor. Burda kurulu düzen, çocuğu okula kaydettirdik falan...

Gerçi seçim sonucuna göre bütün köprüleri yakabilirim. Sen yine tek tabanca daha rahat gidersin. Gönlüne göre olsun inşallah.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Peregrineya zor ihtimal, başka adaylarla da görüşülecek vs. umarım beni seçerler tabi. :)

@stardust sağol Cihan. Tek tabanca olmanın faydaları tabi ama gidersem de kalıcı olmak çok zor. Belki bir 10 yıl sonra ancak "tamam, artık kalıcıyım" diyebilirim herhalde. :)

açıkçası ben senin yerinde olsaydım daha kız olmadan giderdim. seçim sonucu vs. çok da ırgalamazdı.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hala sipariş edemedim. Model numaralarının içinden çıkamadığım için seçemiyorum, yardım lütfen. Web sitesi berbat.

TCL'de, ilk iki rakam ekran boyutu o ok.

C/P farkı nedir?

6/7/8/9 serileri farkları nedir?

25/35 yıl modeli sanırım (2022/2023 vs)

Yardım edin de siparişi vereyim bugün beyler 😅

serseridingil tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam zaten model sayısı sınırlı.. TCL'de öyle Samsung gibi onlarca ürün yok.. Bütçenize göre verin siparişinizi

Ya 65c935 ya da 65c835 alacaksınız.. Önceki modeller daha eski modeller.. 65c825 de bir seçenek olabilir ama hazır almışken bütçeyi biraz daha arttırıp c835 söyleyin gitsin.. Bütçede sınır yoksa c935 alın bulabilirseniz.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hafta şu haber yayınlanmış verge'de;

https://www.theverge.com/2023/5/16/23725160/samsung-lg-oled-tv-panels-deal-supply-report

Qd oled konusunda birçok defa farklı başlıklarda uyarılarda bulunmuştum. Daha kendini ispatlamayan ve ilk seride yaşanan birçok sorundan dolayı şimdilik uzak durulmalı diye.

Oled tv almayı düşünen olursa samsung qd oled panellerden uzak durmaya devam etsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Korhan abi sen çekindiğin için almaktan, olayı da farklı yerinden algılıyorsun.

QD-OLED panellerde bir sorun olduğu mu yazıyor o haberde ?

Samsung QD-OLED panelleri daha pahalıya malediyor, mevcut fiyatları ile LG'nin pazar payını kapmış ve rekabetçi fiyatlarla satılan normal OLED panele sahip televizyonları karşısında istenen satış rakamlarına ulaşamamış.

Olay bundan ibaret. QD-OLED ile ilgili bir problem değil, üretim maliyeti ve pazarlama ile ilgili bir durum.

10 yıllık panasonic plazma televizyonum duruyor hala, hiçbir sorunu yok, satmaya kıyamıyorum. Şuan piyasada yeni diye satılan televizyonların yarısından daha iyi hala.

Plazma panellerde bir sorun olduğu için mi bitti üretimi ? Sadece daha pahalıydılar ama halk dandik arkadan aydınlatmalı, bulanık gri siyahlara sahip, ucuz LED panalleri tercih ettiği için, satış rakamları üretim maliyetini karşılayamadı ve bitti.

şimdi trafikle daha çok fiat agea ve doblo var diye, fiat daha iyi araba mı oluyor mercedes'ten, porsche'den... 

sana iddalı konuşuyorum, oled'i şuan kullandığın panel ne varsa yanına koy, bir kaç saat içinde çekiçle kırar atarsın eskisini. kıyas bile kabul etmez oled'in verdiği görüntü arkadan aydınlatmalı ucuz panellerle...

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 23.05.2023 at 15:08, stardust said:

Korhan abi sen çekindiğin için almaktan, olayı da farklı yerinden algılıyorsun.

QD-OLED panellerde bir sorun olduğu mu yazıyor o haberde ?

Samsung QD-OLED panelleri daha pahalıya malediyor, mevcut fiyatları ile LG'nin pazar payını kapmış ve rekabetçi fiyatlarla satılan normal OLED panele sahip televizyonları karşısında istenen satış rakamlarına ulaşamamış.

Olay bundan ibaret. QD-OLED ile ilgili bir problem değil, üretim maliyeti ve pazarlama ile ilgili bir durum.

10 yıllık panasonic plazma televizyonum duruyor hala, hiçbir sorunu yok, satmaya kıyamıyorum. Şuan piyasada yeni diye satılan televizyonların yarısından daha iyi hala.

Plazma panellerde bir sorun olduğu için mi bitti üretimi ? Sadece daha pahalıydılar ama halk dandik arkadan aydınlatmalı, bulanık gri siyahlara sahip, ucuz LED panalleri tercih ettiği için, satış rakamları üretim maliyetini karşılayamadı ve bitti.

şimdi trafikle daha çok fiat agea ve doblo var diye, fiat daha iyi araba mı oluyor mercedes'ten, porsche'den... 

sana iddalı konuşuyorum, oled'i şuan kullandığın panel ne varsa yanına koy, bir kaç saat içinde çekiçle kırar atarsın eskisini. kıyas bile kabul etmez oled'in verdiği görüntü arkadan aydınlatmalı ucuz panellerle...

Abicim yani öyle bir konuşuyorsun ki sanki oled kullanmamış, ne konuştuğunu bilmeyen bir kullanıcıyım. Zaten LG G2'nin Evo Ex panelli ve heatsinkli panelini kullanan Philips 65" Oled 907 tv sahibiyim. Sanırım bunu bilmiyorsun. Burada bahsettiğimiz OLED değil. Samsung'un QD-Oled' olarak çıkardığı ilk tv'lerinin sorunlu olduğu ve S95B özelinde konuya hakim olduğum için QD Oled ilk nesil tv'lerdeki sorunların düzeldiği tescillenene kadar QD Oledlerden uzak durulmasının kullanıcılar için faydalı olduğunu düşünüyorum. 

Donanımhaberde de LG, Samsung, Sony ve Philips oled TV konularının takipçisiyim. Dolayısıyla özellikle geçen seneden beri kullanıcılar bu tv'lerde hangi sorunlarla karşılaştılar, neler yaşandı, garanti süreçleri, değişim durumlarına çok hakimim. 

Sana QD Oled'in ilk örneklerinin insanları nasıl mağdur ettiğini anlatayım belli ki Samsung'un ilk tv'sinde insanlar neler yaşadı bilmiyorsun.

1. Samsung TV'yi ince yapacağım diye öyle bir salaklık yaptı ki, Özellikle 65" TV'ler daha kurulum sırasında yamulmadan kutudan çıkarılamıyordu. Şuan S95B sahiplerinin bir kısmı yamuk tvlerini değiştirmek için Tüketici mahkemesi kararını bekliyor, bir kısmı da tv kendi bozulursa garantiden belki S95C ile değişim olur ümidiyle bekliyor.

2. Aşağıda linkini paylaştığım videodaki abimin bu 3. Samsung S95B oled tv'si(aslında 4. S95B; bir tanesi daha kutudan yamuk ve zedelenmiş olarak çıktığı için direk iade etmişti kutuyu) ve tv 3. kez aynı panel arızasını veriyor. Önceki S95B videolarının yorum kısımları da aynı sorunu yaşayan kullanıcılardan ağlama duvarına dönmüştü. Nitekim AVS Forum'da da bu şekilde çok şikayet mevcuttu.

https://youtu.be/rZ0GPA_E-I4

3. İnsanlar parlaklık ve buna bağlı olarak daha yüksek kontrast için bu tv'yi aldılar ama her güncelleme ile tv daha da kararmaya başladı. Tv'yi 7 dak izledikten sonra ekran kararmaya başlıyor ve bunu kapatamıyorlar. Bu yüzden güncelleme yapmıyor insanlar. Bazı kullanıcılar servis menüsünden bile bunu kapatamadıklarını söylüyorlar.

4. Ekranda anti glare için kullanılan kaplama öyle bir lanet ki, ekrana dokunduğun an geçmiş olsun. Parmak izi vs kalıyor. Silmeye kalkarsan o iz etrafa yayılıyor ta ki kaplamanın özelliğini yitirecek kadar silersen geçirebiliyorsun. Girintili çıkıntılı nano yüzeyli bir kaplama olduğu için bezi sürdün mü ekrana uyguladığın baskı yüzünden çıkıntılı kısımları bozuyorsun ve kaplamanın bir özelliği kalmıyor.

Senin de takip ettiğini bildiğim çekik gözlü kardeşimiz Vincent'ın S95C duyuru videosundaki "Price 𝗟𝗘𝗔𝗞𝗘𝗗 for World's First 77-inch QD-OLED, But Can You Trust Samsung after S95B Fiasco?" gibi bir başlık atarak video yapması da sanırım benim ne konuştuğumu bildiğimi gösteriyor. 

Önceki mesajımda paylaştığım haberi de farklı farklı yorumlayabiliriz. Ama S95B gibi çok kötü bir örnek varken ve daha ikinci nesil QD OLED TV'ler yeni piyasaya çıkmışken mesafeli olunmasının kimseye bir zarar getireceğini düşünmüyorum.

ZvAnA tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ZvAnA Korhan abi Oled’e eskiden beri biraz mesafeli yaklaştığın için, bende sanki sen biraz önyargılıymışsın gibi yanlış bir izlenim oluşmuş heralde. Samsung’un o modeline özel sorunlar olmuştur. Monitörlerde de yine samsung’un qd-oled 34” G8 modelinde akıl almaz sorunlar var. Hatta @jackjoker uyandırmasa ben o modeli almak üzereydim. Aynı paneli kullanan başka markada sorun olmayabiliyor. Ama genel olarak hepsiden uzak durun demek tedbirli bir yaklaşım evet ama %100 doğru mu bilemedim. Ülke şartlarında almadığın şeyin fiyatı 1 sene sonra almak istediğinde 3 katı olarak karşına çıktığı için çok tedbirli olayım derken tren de kaçabiliyor. Misal ben o monitörü amazondan alacaktım, sıkıntı yaşarsam amazonun sorgusuz sualsiz 30 gün iade garantisine güvenmiştim. 

Bence de zaten TV’de miniled ya da qd-oled macera aramak yerine LG’nin kendisi ispat etmiş oled panellerine yönelmek lazım. QD-Oled için sadece alienware monitör baz alarak söyleyeceğim çok memnun olduğumdur. Ama qd-oled tv’ler hakkında senin kadar bilgim yok, çünkü geçen sene 77” C1 alıp o defteri kapadım. Sen o zaman da alınmaz falan diyordun. Fikrini değiştirip aldığına sevindim :D 

ZvAnA and jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cihan'cım başından beri TV özelinde konuşuyorum, siz ilk Alienware'in modelini de almayı düşünürken, tv'lerinde bakın sorunlar vardı iyice araştırın ona göre hareket edin demiştim. 

48 dakika önce, stardust said:

Sen o zaman da alınmaz falan diyordun. Fikrini değiştirip aldığına sevindim :D 

O zaman da alınmaz demiyordum. Tamamen burnin mevzusu ortadan kalkmış gibi konuştuğunuz için itirazım onaydı. Yoksa galaxy S3 telefonumdan beri neredeyse 10 yıldır kullandığım tüm telefonlarımı seçerken özellikle oled ekran tercih sebebimdi. TV vs farklı tarz kullanımda Olede mesafeli olduğum doğru, hâlâ mesafeliyim. Kimseye gönül rahatlığıyla önermem mesela. Artık burnin mevzusunun mazide kaldığını düşünebilirsiniz. Ancak maalesef gerçekte durum böyle değil. Çünkü bu organik bir yapı ve kullandıkça yıpranan fiziksel bir olay. Screen shift, pixel refreshing gibi software koruma çözümleri yanında, organik diyodlara güç verildiğinde ortaya çıkan ısıyı daha çabuk uzaklaştırarak daha az süre ile ısıya maruz kalmasını ve böylece daha az yıpranmasını sağlayan heatsink gibi donanımsal çözümler ile bunu sadece geciktiriyoruz. Artık eskisine göre bunlar nedeniyle daha uzun ömürlüler. Ama dikkat edilmezse burnin her zaman beklenen ömründen daha kısa sürede olacak bir durum. Ben bunu bilerek, biraz da kullanım şeklimin oled dostu olması nedeniyle kabullenerek aldım. Bir de LED tv'ler gittikçe düşen panel kaliteleri nedeni ile bir oled tv'nin yanma süresini zaten yakalıyorlar. Garantisi biter bitmez panel arızası veren tv'leri hem çevremden hem forumlardan çok sık duyar oldum. Panel sorun çıkarmasa bile, yok bulutlanma, yok ışık sızması vs üst segment bir tv'de artık kabul edilebilecek şeyler değil. Kısacası Oled bambaşka bir olay ve tabiki alınsın. Ama alacak kişi de ne aldığını bilip ona göre alsın. Benim dikkat çektiğim durum hep buydu.

MilesTeg, jackjoker and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ZvAnA hocam peki Sony A95 lerde durum nasıl ? Onlar da Samsung S95B ile aynı paneli kullanıyor. Ben bir ara A95'e çok yükselmiştim hanımdan izin çıkmayınca almamıştım. İyi ki almamışım o zaman :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 minutes ago, Erwin said:

Neyse yeni MGS çıkana kadar düzgün bir Oled vs çıkar umarım. :D 

LG'nin yeni W-OLED leri çok iyi diyorlar. G3 serisine ben göz diktim ama eşim yine izin vermiyor. 77'si gelmemiş türkiye'ye daha 65inç olanı 77.000TL. Sony fetişçisiyim fakat hem ülkemizdeki fiyat politikası hem türkiye'den çıkacaklar dedikodusu nedeniyle çok sevmesemde bir sonra alacağım tv LG olacak sanırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Atrin said:

@ZvAnA hocam peki Sony A95 lerde durum nasıl ? Onlar da Samsung S95B ile aynı paneli kullanıyor. Ben bir ara A95'e çok yükselmiştim hanımdan izin çıkmayınca almamıştım. İyi ki almamışım o zaman :)

Aslında Sony Samsung gibi ucuza kaçmadığından QD Oled'i heatsinkli bir versiyonunu kullanıyor, bu nedenle burnin konusunda diğer LG panellerden bir eksisi yok. Ancak fiyatı nedeniyle de Türkiye'de çok fazla satış rakamlarına ulaşamadığından haliyle bizim ülkede fazla geri bildirim yok. A95K ile yaygın gördüğüm tek sorun tv kullanım sırasında donuyor ve insanlar bunu sadece tv'yi fişten çekip geri takarak düzeltebiliyorlar. Bunu yaşayan çok kişi olduğunu yine yurtdışı forumlarda okudum. Ama bunun dışında şöyle ciddi bir sorunu var diyebileceğim benim denk geldiğim bir şikayet görmedim. 

ZvAnA tarafından düzenlendi
Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, ZvAnA said:

A95K ile yaygın gördüğüm tek sorun tv kullanım sırasında donuyor ve insanlar bunu sadece tv'yi fişten çekip geri takarak düzeltebiliyorlar. Bunu yaşayan çok kişi olduğunu yine yurtdışı forumlarda okudum. Ama bunun dışında şöyle ciddi bir sorunu var diyebileceğim benim denk geldiğim bir şikayet görmedim. 

Bu bir TV'yi almayı düşünmemek için çok yeterli bir sebep. Bence düşünmemek lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ZvAnA dediklerine katılıyorum. @stardust ın bahsettiği monitör özelinde konuşuyoruz. örneğin samsung g8 de ciddi kronik sıkıntılar mevcut. Samsung 2 ay sonra gen 2 çıkaracağını açıkladı. yani samsung g8 gen 2 geliyor. 240hz ve Nvidia Gysnc lisanslı şekilde.

ilk versiyon da pasif soğutucu olayını minimal tutup bir de fan koymadığı için ciddi ısınma problemleri yaşanabiliyor. reddit de yüksek kontrast da uzun süre HDR de belli noktalarda ışığı otomatik kesme durumları yaşanıyor G8 tarafında. 

bizim aldığımız ise hem pasif soğutmalı hem de fan var. dolayısıyla bizim model de ışık kısma gibi bir durum yok. aslına bakılırsa QD OLED kullanan diğer markalarda da sorun yok. sadece Samsung özelinde problemler var. mesela 1444 güncellemesi sonrası oyunlarda full ekran modunda HDR açıksa görüntü vermeyip monitör kendini sleep moda alıyor ve bilgisayara reset atmadığınız sürece monitör görüntü vermiyor. oldukça sinir bozucu bir durum. 1444 güncellemesi yapmayanlar bu sorunu yaşamıyor ama onlarda ALT TAB yapıp masa üstüne gelince görüntü gidiyor ve görüntü donup ekranda kalıyor. yani samsung Gen1 de ciddi sıçmış. 2 ay sonra yeni Gen2 versiyonda bu problemleri giderdiklerini belirtiyorlar ama monitörü yeni alan onlarca kişi şuan ne yapacağız diye kara kara düşünüyorlar. 

Odyssey 34" OLED v2 Gsync Ultimate 240hz QD OLED Gen 2 Panel

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, ZvAnA said:

Aslında Sony Samsung gibi ucuza kaçmadığından QD Oled'i heatsinkli bir versiyonunu kullanıyor, bu nedenle burnin konusunda diğer LG panellerden bir eksisi yok. Ancak fiyatı nedeniyle de Türkiye'de çok fazla satış rakamlarına ulaşamadığından haliyle bizim ülkede fazla geri bildirim yok. A95K ile yaygın gördüğüm tek sorun tv kullanım sırasında donuyor ve insanlar bunu sadece tv'yi fişten çekip geri takarak düzeltebiliyorlar. Bunu yaşayan çok kişi olduğunu yine yurtdışı forumlarda okudum. Ama bunun dışında şöyle ciddi bir sorunu var diyebileceğim benim denk geldiğim bir şikayet görmedim. 

teşekkürler hocam cevap için. firmware update ile çözülür diyecektim ama TV 1 senedir piyasada demek ki çözemediler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün G3'ü inceledim biraz. 10 numara tv yapmışlar da TV duvara monte için tasarlanmış. Kutunun içinden stand bile çıkmıyor. duvar aparatı çıkıyor. Bizim salonda tv duvarında kablo kanalı vs de yok ve duvara monteyi sevmiyorum ben. alacağımdan değil ama en azından içim rahatladı :) C3 serisi nasıl acaba?

Biraz baktım onda da şöyle bir sıkıntı var. LG yeni evo serisine en parlak oledimiz diyor ama küçük bir yıldız koymuşlar

*Brightness Booster Max only available on G3 models. Based on LG internal testing: 55/65/77" LG OLED evo G3 models are 70% brighter than non-OLED evo B3 models. The 83" LG OLED evo G3 model is 30% brighter than non-OLED B3 models.

en parlak OLEDi istiyorsanız gidin G3 alın diyorlar.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/26/2023 at 10:48 AM, Atrin said:

Dün G3'ü inceledim biraz. 10 numara tv yapmışlar da TV duvara monte için tasarlanmış. Kutunun içinden stand bile çıkmıyor. duvar aparatı çıkıyor. Bizim salonda tv duvarında kablo kanalı vs de yok ve duvara monteyi sevmiyorum ben. alacağımdan değil ama en azından içim rahatladı :) C3 serisi nasıl acaba?

Biraz baktım onda da şöyle bir sıkıntı var. LG yeni evo serisine en parlak oledimiz diyor ama küçük bir yıldız koymuşlar

en parlak OLEDi istiyorsanız gidin G3 alın diyorlar.

Tamamen pazarlama stratejisi. C3 de aynı panel. Hatta o özelliği açmanın yolu da var ama garanti dışı bırakır diye tv’yi önermiyor youtube’daki çinli abi. Zaten şunu söyleyeyim, o parlaklık neden lazım, tv karşısında bir ışık kaynağı ya da pencere varsa. Ama zaten ekran kaplaması yansıtıyor. Oled Tv nin karşısında ışık varsa kapatacaksın, pencere varsa koyu perde çekeceksin. Yoksa istediğin kadar parlaklığı aç o yansıma ile keyif vermez. Sonuç G serisine gerek yok, C iyidir.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok