Plakalıklarınız?
1 1

Bu konuda 20 mesaj var

arabalarla pek alakası olmayan bir arkadaşımın gayet de haklı olarak "neden bayinin reklamını yapıyorsun ki beleşe?" tespiti üzerine daha önce hiç aklımın ucundan geçmezdi plaka çerçevesinde ne yazdığı. 

sizin plakalığınız nasıl? default bayii reklamı mı? :) 

yoksa harf oyunlu cin yazı mı var?

aklıma birşeyler gelirse şunun gibi birşey sipariş edicem (canısı falan yazdırırım belki :P )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sadece plakanın kendisi var (aldığımda öyleydi gerçi), silikon vb. ile tampona yapıştırılmış. Sökmem gerekse sorun yaşarım  büyük ihtimalle. :icon_think:

Burada bir Honda bayisi var, sadece plaka çerçevesiyle kalmıyor, bir de gidip bagaj kapağının üzerine bayinin etiketini yapıştırıyor. Çerçeveyi az çok anlıyorum da o etikete ne gerek var onu hiç anlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bence özel plakalık yaptırmak ''apaçiliğe giriş'' gibi oluyor. en iyisi süslü olmayan yetkili servis plakalığı. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, emre666 said:

bence özel plakalık yaptırmak ''apaçiliğe giriş'' gibi oluyor. en iyisi süslü olmayan yetkili servis plakalığı. :)

aynen katiliyorum da ne yazdigina bagli. abuk subuk bir fonta isim+ ☪+"canisi" vb. tabii ki apacilik oluyor.

ben all your base belong to us gibi bisey yazdirip kendi capimda apacilik yapacam sanirim :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tekinde cift tarafli bant ve silikon ile yapışık, tekinde servisin plaka tasiyicisi var.
Silikonlu plakayı sokmek için dagci halati kullandim, basarili oldu. İl numarasi tarafindan halati gecirip, cift elime dolayip asildim, silikon ve bant bu sekilde ayrildi.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bagaj kapağına etiket salaklıkmış. Sanane arkadaşım. Bisikletçimde etiket yapıştırmaya kalkmıştı kadroya, "koyma arkadaşım" dedikçe "ama yapıştırmam lazım" demişti. Yapıştıramamıştı en sonunda tabi ki.

Bende yok ancak motorsikletlerde servis plakalığı işe yarıyor. Sağda solda uzun süre duran, şüphe çeken durumlarda varsa plakalıktaki servisi arıyorlar, "abi böyle böyle, tanıyor musunuz aracı" diye soruyorlar mesela.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bayinin plakalığını söküp çift taraflı bant ve silikonla tampona yapıştırmıştım ben de. Her servis zamanı uyarmama rağmen arka cama bayinin amblemini ısrarla yapıştırdılar. Ben de her defasında söktüm. Bir bayi reklamımız eksik...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yıllardır kullandığım arabalara plakalık takmıyorum; slikonla yapıştırıyorum. Plakalık bence bir araca yakışmıyor. 

Filo kiralık olan şirket aracında da çıkarmak istemiştim. Ancak kiralama şirketiyle yaptığımız sözleşme gereği çıkarmanın cezası varmış, o yüzden araç sorumlusu izin vermiyor. :) 

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eski aracımda bir kaç farklı servise gitmiştim, her servis kendi plakalığını takmıştı. Adamlar otomatik değiştiriyorlar. 

Şimdiki aracımda özellikle bagajda olan bagajı kapatırken çok tıngırdıyordu. Silikonla yapıştırttım. Servislerde elleyemiyor şimdi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en sevmediğim şeydir şu reklam panosu gibi plakalık mevzusu. şimdiye kadar hep düz siyah plakalık kullandım. bu kadar arabacı adamım şu custom plakalık işini anlayamadım. bazıları tc kimlik no isim soyisim ikamet falan yazıyor, araba uzaktan gelirken önce plakalığı görüyorsun. puhahahaha. :lol:

servise gidildiğinde uyarmak lazım yanlız. söylemeyince çıkarıp tekrardan kendi plakalıklarını takıyorlar.

bu kadar tantaya ben mi ne kullanıyorum? almanya'da yaşayan bi arkadaşım gelirken kendi yetkili bmw servisinin plakalığından istemiştim. 2-3 yıldır o takılı. bi keresinde (6. kez arkadan çarpan) bi kadın çarpıp, indiğimizde geçmiş olsun demeden önce siz de mi mulhaymlısınız diye inmişti. ahahahaha. biliyorum felaket. çıkarmam lazım ama artık araba işleriyle o kadar uğraşasım yok ki yazdan beri sökeceğim güya.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

linkteki plakalıkların kalitesi fena gözükmüyor. gerçekte nasıldır bilinmez tabi, yorumlarda gerçeği 5 para etmez gibisinden yorumlar da mevcut...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu plakalıkların kalitesinin hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı. maslak atatürk sanayi'de star plaka var. plakalık yaptırmadım hiç ama son yıllarda bütün plakalarımı burda bastırdım. plakalıkları da 10 numara 5 yıldız duruyor. tavsiye ederim bi bakın. havaleyle ödeme+kargo şeklinde de çalışıyorlar.

ben yine size aynı plakalığı boş takmanızı tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 02/05/2017 at 2:22 PM, the5thhorseman said:

servise gidildiğinde uyarmak lazım yanlız. söylemeyince çıkarıp tekrardan kendi plakalıklarını takıyorlar.

gecen yedek parca almak icin bir servise gitmistim. kasla goz arasi plakaligi cikarip kendilerininkini koymus cakallar. 

neyse. 

sonra baska bir servise gittim baska bir mevzu icin bu sefer de onlar cikarip kendi plakaliklarini koydular :D

civata yatagi yalama olacakti neredeyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 17/02/2019 at 8:37 PM, Hamso said:

Ben tampona yapistirdim plakalari. Hic bisi yapamiyorlar :D

en sonunda ben de öyle yapacam gibi. degistirmeyin dememe ragmen ibneligine yapiyorlar.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimki de yapışık. Bagajı kapatırken ses yapıyordu plakalık. Saçmasapan bir ses çıkıyordu artık o da yok, bump diye kapanıyor bagaj :D 

allreadydead tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bizimki de yapışık. Bagajı kapatırken ses yapıyordu plakalık. Saçmasapan bir ses çıkıyordu artık o da yok, bump diye kapanıyor bagaj  
Yeterli miktarda toz toprak birikmiştir arkasında :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok