Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.863 mesaj var

On 20.08.2018 at 23:30, ahat said:

The Sinner

2.sezon başlamış ilki baya ilgi çekici idi , yeni sezonda baya heyecan uyandırdı ilk 3 bölümü bir oturuşta izledim yine

Valla ilk sezon ilgi çekici başladı ama bağlandığı yeri sevmemiştim. 2. sezonu nasıl uazayacak pek aklıma yatmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, fortuneteller said:

Valla ilk sezon ilgi çekici başladı ama bağlandığı yeri sevmemiştim. 2. sezonu nasıl uazayacak pek aklıma yatmadı.

İki sezonun konuları birbirinden bağımsız bildiğim kadarıyla. Sadece Bill Pulman'ın canlandırdığı dedektif aynı sanırım. Jessica Biel'i izlemek için TV başına geçenler hayal kırıklığına uğrayabilir:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada dün Sharp Objects'i bitirdik, ardından da Castle Rock'a başladık. Şablon olarak iki dizi arasında benzerlikler var. Gerçi Son dönem cinayet, gizem vs. temalı dizilerin hepsi küçük ücra bir kasabada geçiyor ve karakter örüntüleri benzer oluyor. 

Sharp Objects fena değil ama öyle çok muhteşem de diyemem. Amy Adams iyi iş çıkartıyor haliyle. 

Castle Rock'ta da Stephen King izleri iyice görünür olmaya başladı bir iki bölüm sonra. İkisi de iyi vakit geçirtiyor.

Daha karanlık ve karamsar bir atmosfer istiyorsanız Dark'ı öneririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, Erwin said:

Condor'a başladım, baya güzel diziymiş.

Akbabanın 3 Günü filminin diziye uyarlanmış hali. Çocukken filmini de beğenmiştim.

(Three Days Of The Condor)

9 saat önce, MilesTeg said:

Bu arada dün Sharp Objects'i bitirdik, ardından da Castle Rock'a başladık. Şablon olarak iki dizi arasında benzerlikler var. Gerçi Son dönem cinayet, gizem vs. temalı dizilerin hepsi küçük ücra bir kasabada geçiyor ve karakter örüntüleri benzer oluyor. 

Sharp Objects fena değil ama öyle çok muhteşem de diyemem. Amy Adams iyi iş çıkartıyor haliyle. 

Castle Rock'ta da Stephen King izleri iyice görünür olmaya başladı bir iki bölüm sonra. İkisi de iyi vakit geçirtiyor.

Daha karanlık ve karamsar bir atmosfer istiyorsanız Dark'ı öneririm.

Sharp Objects benim de izleme listemde. Malum yaz fazla dizi izlenmiyor.

Önceliği Castle Rock'a verdim.

9 saat önce, MilesTeg said:

İki sezonun konuları birbirinden bağımsız bildiğim kadarıyla. Sadece Bill Pulman'ın canlandırdığı dedektif aynı sanırım. Jessica Biel'i izlemek için TV başına geçenler hayal kırıklığına uğrayabilir:lol:

Benim için iyi haber. 2.sezona şans veririm. Aynı konu uzasaydı izlemezdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30/08/2018 at 6:18 PM, Hugh Bullet said:

Amazondan yeni bir dizi

Jack Ryan

https://www.imdb.com/title/tt5057054/?ref_=fn_al_tt_1

uahuahauhuah the office'den jim'in oynadigi karakteri ben jack ryan diye yutmam arkadas :) 

On 31/08/2018 at 9:45 PM, wazzap said:

True Detective'in 3. sezonu geliyor.

1. sezondan sonra herkes cildirmisti 2. sezon icin ama kimsenin 3. sezonu bekledigini dusunmuyorum acikcasi. fena sictilar cunku 2. sezonda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niye sıçtılar ki? Konu çok daha derindi ve potilikti bence. İkisini ayrı değerlendirmek lazım. Sırf ilk sezon kadar iyi değil diye, ikinci sezon sıçıp batırmışlar anlamına gelmiyor bence. 

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Castle Rock'ı bitirdik az önce. Vaktime, aklıma, emeğime yazık. Bir yerden sonra öyle bir saçmalamaya başladı ki sonunda zaten toparlanamaz hale gelmişti. Konusu sürekli ek hikayelerle yamanmaya çalışılmış, o hikayelerin de bütünle bir ilgili yok. Asıl hikaye desen elle tutulur bir yanı yok. Son zamanlarda izlediğim en acemice, en çocukça diziydi diyebilirim rahatlıkla. Aman uzak durun.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'te öneri üzerine  altered carbon'a başladım, dizi iyi görünüyor, blade runner'ı sevdiğim için özellikle ilgimi çekmişti, birde cyberpunk 2077 demolarından sonra benim nazarımda albenisi tavan yapmış oldu. puanlama için erken ama bu dizi izlenir diyebilirim.

not: hiçbir Netflix dizisi için breaking bad, dexter, hannibal beklentisine girmemek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yeni türk dizisinden aman uzak durun derim (muhafız).

İstanbul reklamı araya güzel yedirilmiş.Onun haricin de oyunculuk ve konu ı ıhh.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/15/2018 at 1:38 PM, Psikobat said:

Bu yeni türk dizisinden aman uzak durun derim (muhafız).

İstanbul reklamı araya güzel yedirilmiş.Onun haricin de oyunculuk ve konu ı ıhh.

ben de tam şuan laf olsun diye ilk bölümü izledim geldim.

evet kötü ama beklediğim kadar kötü değil.

biraz daha itici bir kahraman bulamamışlar mı :icon_think:

herif üstünü bir çıkardı memeleri sarkmış, bizim @Narcissus 'u bile koysan daha iyi iş yapardı o rolde.

Narcissus and Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, stardust said:

ben de tam şuan laf olsun diye ilk bölümü izledim geldim.

evet kötü ama beklediğim kadar kötü değil.

biraz daha itici bir kahraman bulamamışlar mı :icon_think:

herif üstünü bir çıkardı memeleri sarkmış, bizim @Narcissus 'u bile koysan daha iyi iş yapardı o rolde.

ilk 3 bölüm felan hımm bakalım diye geçiyor ama ondan sonra hikaye zoraki ilerliyor, sanırım 6. bolumden sonra ileri alarak izlemek zorunda kaldım.

Bizim forumda  beğenen çıkacağını sanmıyorum diyip bombanın pimini çekiyorum :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Mirror: Bandersnatch'i izleyen var mi?.. Gerci oyun oynayan tayfa icin (Quantic Dream veya Telltale oyunlari gibi) yabanci bir durum degil... Ilk basta bilmiyordum interaktif oldugunu, telefona bakarken "interaktif" introsu gelmis gormemistim, DS4 titreyince farkettim olayi...

Pek cok son var, ben hepsine ulasamadim daha, ulastiklarimdan da sadece 1 tanesinde film "bitti" zaten... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. sezon 18 Ocak'ta geliyor!!

Müzikleri çok güzel seçmişler galiba yine, trailer'da Alice in Chains çalıyor!!

Forgotten tarafından düzenlendi
CandleGarden, RFID and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok