Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

1 saat önce, Forgotten said:

2. sezon 18 Ocak'ta geliyor!!

Müzikleri çok güzel seçmişler galiba yine, trailer'da Alice in Chains çalıyor!!

2

Gelsin, gelsin, özledik kendisini. :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şahsiyet

internet nelere kadir... 3 saatte 1 saat 45 dakika reklam izleten, 3 kuruşluk yapımıyla, zorlama diyaloglarıyla kabızın ıkınmasına benzeyen türk dizi sektörü nereye gelmiş.

haluk bilginer olmasa asla başlamazdım bile, cansu dere keşke olmasaymış çünkü o rolün içini dolduramamış ama yine de bu dizinin hatrına onu bile affettim.

masum da fena değildi ama tek bir türk dizisi izleyecekseniz o da bu olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.01.2019 at 8:23 AM, Erwin said:

Future Man 2.Sezon çıktı. Nedense bu diziyi pek sevdim ben. :D Su gibi akıyor.

Ben de tam bunu yazacaktım. Daha ilk sezondayım, şu an 5. bölümü izliyorum ve ortasında sayılırım ama ciddi anlamda komik bir dizi olduğunu düşünüyorum. Silicon Valley vari komedisi çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'te yokluktanmı yoksa filmlerden midir nedir Dizi'lere başladım, 

Designated Survivor    ; 1.sezon 6.bölümdeyim neredeyse IMDB puanını hakedecek kadar iyi bir yapım olmuş, kesinlikle izlemeye takip etmeye değer bir dizi, 24'teki gibi çetrefilli işler dönüyor, ülke politikasına/amerikan halkına vs  bazen ince bazen ağır özeleştirilerin olduğu bir dizi. hem prodüksiyon hemde senaryo bazında birçok diziye taş çıkarır. 

https://www.imdb.com/title/tt5296406/

Luther   ; 1.sezon 6. bölümdeyim şuana kadar ne senaryo nede baş aktör gram zeka kırıntısı vermediği gibi genel hatlarıyla vasatı aşamayan bir dizi görünümünde, herhalde prodüksiyonda düşük maliyetlerle gittiklerinden kaç sezondur devam ediyor görünüyor. kendimi zorlayarak 2.sezonun 2-3 bölümüne kadar izleyip ona göre devam edicem.

https://www.imdb.com/title/tt1474684/

Son olarak altered carbon hk birşeyler bilen var mı? 2.sezon bu kış çıkmıyor mu? nedir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.01.2019 at 18:52, fortuneteller said:

ilk sezonu izlediğimde yazdım mı hatırlamıyorum. 

Counterpart  güzel dizi. İlk sezonu 2018 başında gösterilmişti. Şu anda 2. sezonun ortasında.

S02E07 çok iyi bölümdü. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, mehmetclk said:

Netflix'te yokluktanmı yoksa filmlerden midir nedir Dizi'lere başladım, 

Designated Survivor    ; 1.sezon 6.bölümdeyim neredeyse IMDB puanını hakedecek kadar iyi bir yapım olmuş, kesinlikle izlemeye takip etmeye değer bir dizi, 24'teki gibi çetrefilli işler dönüyor, ülke politikasına/amerikan halkına vs  bazen ince bazen ağır özeleştirilerin olduğu bir dizi. hem prodüksiyon hemde senaryo bazında birçok diziye taş çıkarır. 

https://www.imdb.com/title/tt5296406/

Designated Survivor'ın ilk sezonu oldukça iyi fakat nedense 2. sezonda aynı tempo ve kaliteyi tutturamıyor dizi. İlk sezonu soluksuz izlemiştim fakat ikinci sezonu zoraki izledim ve hatta bitiremedim sanırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Atrin Dün gece'de 2 bölüm izledim 11. bölümdeyim. oldukça ilginç ilerliyor, aslında her gün 1 bölüm izlemek en iyisi, altered carbon'da 1 haftya hepsini izledim şimdi 2.sezonu bekliyorum. Neyse işte 2.sezonun tempo ve kalite sorunu olması ilginç olmuş:icon_dance: görelim bakalım o yoksa başka dizi bakarız. bence bu tip sorunlar hızlı tüketime yetiştirilme sevdası yüzünden, üzerinde biraz daha çalışsalar daha iyi olur eminim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Executioner said:

Killing Eve

https://www.imdb.com/title/tt7016936/?ref_=fn_al_tt_1

8 Bölümlük hoş bir BBC dizisi. Başroldeki Çinli abla bu sene bu dizideki rolüyle Altın Küre kazandı, öyle çok dehşet oyunculuk yapmış diyeceğim bir durum yok ama güzel oynamış. Tavsiye ederim.

Sandra Oh'u Grey's Anatomy'den bilirim. Bu diziye de bir şans vereyim, teşekkürler :thumbs:

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Love, Death & Robots

• Animatrix gibi her bolum farkli gorsel tarzda animasyon.
  • Black Mirror gibi her bolum farkli konu, serbest.
  • Konu takip etme derdi olmadan, 20-30 dakika TV basina baglanmadan, kisa aralarda cerezlik izleyebilecegim 10-15 dakikalik icerik ararken buldum.

• Ilk bolum ve arada bazi bolumler biraz ciplaklik veya siddet icerebiliyor, her yerde izlenemeyebilir.
  • Netflix'te mevcut.

epi tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/18/2019 at 8:08 AM, epi said:

Love, Death & Robots

• Konu takip etme derdi olmadan, 20-30 dakika TV basina baglanmadan, kisa aralarda cerezlik izleyebilecegim 10-15 dakikalik icerik ararken buldum.

• Ilk bolum ve arada bazi bolumler biraz ciplaklik veya siddet icerebiliyor, her yerde izlenemeyebilir.
  • Netflix'te mevcut.

Aynen.

Uzun zamandir izledigim en iyi sey bu seri oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Alienist

İttire kaktıra 3. bölümü de izledim. Yorumları niye iyi pek anlayamadım. Akmıyor dizi, hiç ilgi çekici bir şey yok. New york'un ilk ibnelerinin maceraları milleti nasıl sevindirdiyse çok beğenmişler. Lanet olsun gay lobisine ya, her yere sızdılar...

Dakota Fanning bile kurtarmadı ki normalde "süt" olmasından dolayı pek beğenirdim.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/18/2019 at 4:08 PM, epi said:

Love, Death & Robots

• Netflix'te mevcut

Nevet bende bitirdim sonunda sezonu, gerçekten son zamanlarda izlediğim en iyi şeylerden.. 

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 18.03.2019 at 4:08 PM, epi said:

Love, Death & Robots

• Netflix'te mevcut.

Bu yorumu hatırlıyorum fakat unutmuşum doğal bir seçimle ne var bir bakayım dedim, epey uğraşmışlar güzel olmuş, aşırılıkların  fazlasıyla olması biraz sıkıntı ama kendi izleyici kitlesi buna takılmaz. güncel bir animatrix türevi olmuş ama çok daha fazla hikayesi var. devamı gelirse çok iyi olur.

Netflix'te Black Summer'a başladım başlamaz olaydım, ha bi sıyrılacak derinlik görecez derken sezon bitti. çok fazla klişe var özellikle zombi filmlerine aşinaysanız. zaman zaman ters köşe yapmak istemelerini senaryonun akışından çözmek mümkün. tabi bu durumun tek sebebi bana göre Netflix yapımı olması üstünde yeterince detaylı çalışılmaması diye düşünüyorum, genelde birçok netflix dizisinde bir yavanlık hissi vermesi bu yüzden.

yokluktan izlenir 10/6 - 6.5 arası bir yerde duruyor. fazla beklentiye girmeyede gerek yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 saat önce, mehmetclk said:

Bu yorumu hatırlıyorum fakat unutmuşum doğal bir seçimle ne var bir bakayım dedim, epey uğraşmışlar güzel olmuş, aşırılıkların  fazlasıyla olması biraz sıkıntı ama kendi izleyici kitlesi buna takılmaz. güncel bir animatrix türevi olmuş ama çok daha fazla hikayesi var. devamı gelirse çok iyi olur.

Netflix'te Black Summer'a başladım başlamaz olaydım, ha bi sıyrılacak derinlik görecez derken sezon bitti. çok fazla klişe var özellikle zombi filmlerine aşinaysanız. zaman zaman ters köşe yapmak istemelerini senaryonun akışından çözmek mümkün. tabi bu durumun tek sebebi bana göre Netflix yapımı olması üstünde yeterince detaylı çalışılmaması diye düşünüyorum, genelde birçok netflix dizisinde bir yavanlık hissi vermesi bu yüzden.

yokluktan izlenir 10/6 - 6.5 arası bir yerde duruyor. fazla beklentiye girmeyede gerek yok.

Black Summer yoklukta felan da izlenmez. ben bir hata yaptım ve hafta sonu 8 bölümü de izledim. ama sırf inadım yüzünden. bir işe başladım mı psikolojik olarak bitirmem gerekli. yoksa rahat duramıyorum. 

sakın izlemeyin. 

konu yok.

kurgu yok.

hiç bir halt yok dizide.

bu netflix dizi yapmasın ya. hiç bir halt yapmasın hatta. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

5 hours ago, jackjoker said:

Black Summer yoklukta felan da izlenmez. ben bir hata yaptım ve hafta sonu 8 bölümü de izledim. ama sırf inadım yüzünden. bir işe başladım mı psikolojik olarak bitirmem gerekli. yoksa rahat duramıyorum. 

sakın izlemeyin. 

konu yok.

kurgu yok.

hiç bir halt yok dizide.

bu netflix dizi yapmasın ya. hiç bir halt yapmasın hatta. 

Açıkça kombo yapmışsın, ben şöyle bir ekleme yapayım. senaryoyu yazanlar olaya makrı bakamamışlar yapamamışlar ve bu yüzden de senaryoda yakınlaşacak noktalarda bir çok mantıksızlık bir çok saçmalık göze çarpıyor, mal bir elemanın scrat gibi şansa kurtulması tarantino tarzı bölümleştirmesi fakat onuda becerememesi rezillik, kısaca sebep-sonuç ilişkisinin senaryoda hiç olmaması muğlak süren giden bölümler filan derken sezonun bittiğini anlamam için menüye dönmem gerekti. onca prodüksiyon hiç olmuş ellerinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Escape At Dannemora

Gerçek olaylara dayanan hapisten kaçış öykülü bir mini dizi. Benicio Del Toro, Patricia Arquette ve Paul Dano başrolde. Hapisten kaçma diyince aksiyonlu uçarlı kaçarlı bir dizi gelmesin aklınıza biraz ağır gelişiyor ama ben sıkılmadan sonuna kadar izledim. Tavsiye ederim. :

https://www.imdb.com/title/tt6866266/?ref_=nm_flmg_act_5

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok