Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

Z Nation 4 sezonu da bitirdim Netflix üyesi olarak , ama 5.sezon netflix 'e 2019 sonunda gelecek gibi . Ulen arkadaş para veriyorum izleyemiyorum böyle salak iş mi olur @!'^+%&+  netflix 'i !!!   Mecbur ekstrem sitelerden izliyorum orjinal dilde.

Bence eğlenceli zombi dizisidir , seveni var sevmeyeni de olabilir (!)  .. Bence çok matrak ve iyi zaman geçirtiyor .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Z-Nation 'u bende severek izledim bitirdim ama 5.sezon henüz gelmedi. zaten son sezonmuş 6.ya hiç başlanmayacak, taaaa yıl sonuna kadar bekletmeleri hiç hoş olmadı.   Severek izlediğim diğer bir dizi designated survivor 'da ise uzun bir süre 3.sezon'u bekledik durduk, derken 3.sezon haziran'da geldi fakat sadece 10 bölüm çekilmiş izledik bitti gitti,  haberlerden okuduğumuz kadarıyla 4.sezon belirsizmiş, filmin yapımcısı Netflix'e şimdi ismini hatırlayamadığım başka bir zombi dizisi yapmıştı, onuda izledim fakat daha ciddi acımasız gibi görünen işleyişi olsa da  biraz muğlak hikaye anlatımı vardı bir şeyleri göreceğiz derken dizi bitmişti.:2no:

Altered carbon'da aynı şekilde 2.sezonu neredeyse 2 sene sonra çıkmış olacak, yayınlanma tarihi ocak-şubat 2020 görünüyor.

Z-nation'a dönersek 10.sezona kadar gidebilirler, zaman kaybı olarak gördüğüm dizilerin 7-8 sezon sürmesine alışacağız gibi duruyor.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Chernobyl'i bende yeni izledim. Son yıllarda izlediğim en etkileyici, en vurucu dizilerden biriydi benim için. Gerçekten direkten dönmüşüz. Dizinin yapımcıları podcast yayınlamışlar Çernobil hakkında,dinleyeceğim sizlere de tavsiye ederim.

Executioner tarafından düzenlendi
infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiye gibi değil de,

stranger things 3. sezonu izleyen varmı? tam absürd gençlik komedisine dönmüş ama yine de güzel bence. ilk sezondaki mistik, hafif bilimkurgu yerine karikatürize karakterler alakasız sahneler var ama dediğim gibi yinede güzel. :mrgreen:

dark a başladım ama kim kimdi kafamdan uçtuğundan izlemeyi bıraktım. tekrar deneyim olmazsa.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, ZvAnA said:

dark 1. sezon sonlara doğru beni epey baymıştı, ikinci sezona başlayasım gelmedi valla.

tenor.gif?itemid=4953579

Korhan abi 2. bir şans ver bence...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, ZvAnA said:

dark 1. sezon sonlara doğru beni epey baymıştı, ikinci sezona başlayasım gelmedi valla.

yok artık... asıl sonlara doğru heyecan doruğa çıkıyor :lol:

bence de tekrar şans verilmeli, hatta tekrar izlenmeli. ilk seferde kafa karışabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim hatunun zorlamasıyla mecburen la casa de papel'in 3.sezonunuda izlemiş bulundum, fikri yenilikten senaryo da uzak klişeye düşmemek için çok çabalamışlar ama olmamış, birde bölüm sayısı neden az tutulmuş ki anlamadım, zaten herşey az çok belli, oyunlardaki yapay zeka hatası seviyesinde bir dünya tavsirini bir dizide gerçekmiş gibi görmek cidden iğrençmiş, bu tip zırvalıklar süper kahraman filmlerinde oluyordu artık soygun filmlerinde de görmek nasip oldu. 

yıllardıronlineolmayanadam tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/25/2019 at 1:52 PM, TiesTorN said:

yok artık... asıl sonlara doğru heyecan doruğa çıkıyor :lol:

bence de tekrar şans verilmeli, hatta tekrar izlenmeli. ilk seferde kafa karışabiliyor.

bencede. son zamanlarda izlediğim en iyi dizi. kesinlikle bir şans daha @ZvAnA :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 26/07/2019 at 7:58 PM, infestor said:

[rarbg'ye gider]

bu arada cok kral dizi olmus. 

uzun zamandir bu kadar iyisini izlememistim. 

belki de soktumu superkahramanlara (daha dogrusu dc & marvel'in sictigi filmler silsilesine) karsi durusu cezbetti beni.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Love, Death & Robots ile ilgili bişeyler yazmıştım ama nedense piç oldu. Nerede acaba yazdıklarım, submit demiştim halbuki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/29/2019 at 16:24, Atrin said:

bencede. son zamanlarda izlediğim en iyi dizi. kesinlikle bir şans daha. 

(DARK)

Şuna başlayayım diye acayip heyecanlanıyorum bir türlü şans olmadı. Kadın izleyicilerin yorumları nasıl oluyor onu merak ediyorum. Eşimle izlenebilecek bir dizi olup olmadığına emin olamadım halen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, egefranco said:

(DARK)

Şuna başlayayım diye acayip heyecanlanıyorum bir türlü şans olmadı. Kadın izleyicilerin yorumları nasıl oluyor onu merak ediyorum. Eşimle izlenebilecek bir dizi olup olmadığına emin olamadım halen.

Bence rahatlıkla eşle izlenir. Bolca kadın oyuncu ve kadın ağırlığı var dizide. Bağ kurmakta zorlanmazlar. Korkudan çok gizem var, öyle vahşet dizisi değil. Daha çok Lost tarzı diyebilirim.

egefranco beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 31.07.2019 at 18:14, egefranco said:

(DARK)

Biz izliyoruz :)

Ki eşim bilim kurguyu  sevmez.

egefranco beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok