Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

yazıldı mı bilmiyorum ama netflix platformunda making a murderer

son dönemlerde bu kadar vurucu bir yapım izlemedim.. çok spoiler vermek istemiyorum ama bir insanın başına bu denli şeyler filmlerde gelir sanıyordum.. gerçek olduğuna inanmak çok güç..

bu arada daha beşinci bölümdeyim.. sonunu merakla bekliyorum bakalım steven'ın akibeti ne olacak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 27/01/2020 at 10:09 PM, infestor said:

bu arada curb your enthusiasm 10uncu sezon basladi...haberiniz ola ;)

ayni ekolden olmasa da peep show da guzel bir dizi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, RFID said:

Boşver sen ekşiyi. Biraz izle belki seversin.

valla yalan söylemeyeyim ben de hiç beğenmedim bunu.. dizinin yapımcı ve yönetmeni emre şahin'de arkadaşım üstelik.. yani taraflı olmama rağmen beğenmedim.. netflix seviyesi bir yapım değil bence..

anlatım, kurgu, işleyiş, kesinliği tartışılan olayların gerçekmiş gibi anlatılması vs. gibi bir sürü problemi var.. yani dizi mi izliyoruz belgesel mi bunlardan birisi seçilmeli ve ona göre bir anlatım olmalıydı.. ikisi bir arada olunca gerçek ile efsaneyi harmanlarken dikkatli davranmak lazım.. 

bu kadar ses getirmese izlemezdim açık söyleyeyim.. he ama bir türk yapımının daha netflix'de olması tabi güzel.. böyle böyle daha iyi içerikler sokarız netflix'e..   

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben begendim Ottoman'i. Kaliteli bi yapim olmus. Oyuncular da iyi is cikarmislar ve genel olarak oyuncularin ingilizceleri baya duzelmis gecen yillar icerisinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Terror'un ikinci sezonuna başladım bu sezon tamamen başka bir temaya sahip bayağı korkunç olacak gibi çok beğendim ilk bölümü..

terror-2-sezon.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ozark 3. sezonu ile kendini Breaking Bad gibi efsanelerle birlikte yazdırmayı garantiledi bence. Şans vermediyseniz, es geçtiyseniz mutlaka geri dönün bu diziye. 

onu bitirince la casa de papel'in 4. sezona başlamak zorunda kaldım eşimi kıramayıp ama ilk bölümün ortasında bıraktım. Ozark'tan sonra böylesine aptal bir diziyi daha fazla kaldıramadı bünyem.

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Michael Jordan "Last Dance" 2 bölüm çıktı Netflix'te , eğer benim gibi majesteleri ile büyüdüyseniz kesin izleyin çok başarılı.

Müzikler, diyaloglar, detayını bilmediğimiz 97-98 sezonu falan müthiş hikayeler..

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, wazzap said:

O belgeseli izleyince içinizdeki Michael sevgisi değişebilir diyorlardı...:icon_think:

obur michael (jackson) ile karistiriyorlar olmasin? :D uahuhahhauahuh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@infestoryok hocam :) normalde Jordan biraz Makiavelist bir adam(mış), kazanma hırsı uğruna neler yaptığını görünce aklınızdaki majesteleri konumu değişebilir diyollav. milletin yalancısıyım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha iki bölüm geldi Netflix'e aslında biraz ağır eleştiriyor dikkatli izlerseniz, adamın kazanmak için herşeyi yapabileceğini anlatıyor biraz.

Ancak gerçekten hedefine kitlenmiş bir lider, mesela Pippen'a yapılan haksızlıklarda populist davranıp man in the middle'ı oynuyor. Halbuki Jordan'ı bu noktaya getiren en önemli oyuncu aslında, Hatta Pippen için mevkisinin GOAT'ı bile diyenler var.

Jordan sezonda 45 Milyon kazanırken Pippen taşralı kafasıyla 7 Yıllık 18 Milyona imza atmış örneğin, vs...

İzlediğim diğer Jordan biyografilerinden farklı... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, escape said:

Daha iki bölüm geldi Netflix'e aslında biraz ağır eleştiriyor dikkatli izlerseniz, adamın kazanmak için herşeyi yapabileceğini anlatıyor biraz.

Ancak gerçekten hedefine kitlenmiş bir lider, mesela Pippen'a yapılan haksızlıklarda populist davranıp man in the middle'ı oynuyor. Halbuki Jordan'ı bu noktaya getiren en önemli oyuncu aslında, Hatta Pippen için mevkisinin GOAT'ı bile diyenler var.

Jordan sezonda 45 Milyon kazanırken Pippen taşralı kafasıyla 7 Yıllık 18 Milyona imza atmış örneğin, vs...

İzlediğim diğer Jordan biyografilerinden farklı... 

Murat Muratanoğlu nun bir zamanlar amerika serisi var youtube da. Onun jordan bölümlerini seyretmeyi ihmal etmeyin bence. 

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, argelfelhis said:

Murat Muratanoğlu nun bir zamanlar amerika serisi var youtube da. Onun jordan bölümlerini seyretmeyi ihmal etmeyin bence. 

Onu da izlemiştim, teşekkürler. Last Dance'ı izleyince aslında Murat Muratanoğlu'nun çok iyi anlattığını fark ediyorsunuz. Bulls'un GM'i Jerry Krause kararlarında ne kadar haklı, ne kadar haksız izledikçe anlayacağız sanıyorum.

Bu arada hayran olunan Jordan ile zaman içerisinde okuyup izlediğim Jordan'ın çok farklı olduğunu düşünüyorum. Aynı şey Schumacher için de geçerli, adamlar evet kusursuz sporcu, ancak diabolique kişiliğe sahip insanlar. Ya da şöyle söyleyeyim, düşündüğümüz romantik hikayelerin/insanların gerçek hayatta olmadığını yaşınız ilerledikçe görerek öğreniyorsunuz, bu dünyanın en iyi sporcusu olsanız da aynı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok