Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

35 minutes ago, Peregrine said:

Cobra Kai yeni sezon çıktı, yumulun! :lol:

Güzel haber, ben de tam bugün eşime netflix dizilerini bitirdik artık 1-2 ay kapatalım biriksin biraz açarız diyordum :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Peregrine said:

Cobra Kai yeni sezon çıktı, yumulun! :lol:

10/10 bolum yuklemis hem de netflix! mukkkkkkkeemmmeellll

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar, maskelerin arkasindan firsat bulup gelebildim. Malum, bu gunlerde evin camindan basimizi cikarmaya korkuyoruz, :zuh: evde kapali kalinca youtube dadandik, Turk dizilerini seyretmeye basladik. Soyle guzel seyredilebilecek bir tavsiyeniz varmi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türk dizisi bilmem de The Rookie 3. sezon başladı. İlk bölümü izledim ve gerçekten iyi bölümdü. Güzel ve akıcı bir dizidir, tavsiye ederim. Firefly 'dan Nathan Fillion başrolde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, MilesTeg said:

İzlemediyseniz Queen's Gambit'i tavsiye ederim. Yedi bölümlük bir mini dizi. Satranç meraklısıysanız zaten hiç kaçırmayın. Yok satrançla ilgili hiç bir alakam yok diyorsanız yine mutlaka seyredin.

https://www.imdb.com/title/tt10048342/

2 bölüm izledim, şimdilik gayet güzel dizi. :thumbs:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Outlander (IMDB 8.4/10)

Netflix'te görüp başladık. İlk sezonu çok iyi akıp gitti, ikinci sezon biraz daha saray entrikaları havasına girdi ama yine de izleniyor. Yetişkinlere göre içerikler artıyor ilk sezonun ortasından itibaren, çoluk çocuk ..vb izlemeye uygun değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon Prime’da the Boys ve Upload son dönemde izlediğim favori dizilerim oldular.

Netflix’de bugün Snowpiercer 2. sezon geldi galiba, onu da bekliyordum, tavsiye ederim, sınıfsal ayrımları lineer eksende güzel irdelemişler. 

Coppermine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 28.02.2021 at 22:34, stardust said:

Behind Her Eyes

Hakkında hiçbir şey araştırmayın. 6 bölüm zaten. Oturup direkt izleyin. 

Çok kaliteli diziymiş 2 bölüm izledim başrol kadın oyuncular müthiş iş çıkartmışlar..

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

Çok kaliteli diziymiş 2 bölüm izledim başrol kadın oyuncular müthiş iş çıkartmışlar..

diziyi bitir, ondan sonra görüşelim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/28/2021 at 10:34 PM, stardust said:

Behind Her Eyes

Hakkında hiçbir şey araştırmayın. 6 bölüm zaten. Oturup direkt izleyin. 

Mini dizi olarak bir günde oturulup bitirilecek çıtır bir yapım olmuş. Biz beğendik.

Böyle mini diziler artsın , hatta haftada 1 tane bu kalitede mini dizi gelsin en azından.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En güzeli mini diziler.

Diğer türlü arada o kadar çok zaman oluyorki sen zaten diziyi unutmuş oluyorsun hele birde karışık birşeyse..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mini diziler de güzel.

ama Dark gibi olursa, yeni sezonu başlarken hatırlamak için oturulup eski sezonunu tekrardan izletebilen bir dizi, o kalitede olacaksa istediği kadar uzun olabilir ya da sezon arası bekletebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 02.03.2021 at 11:26, stardust said:

diziyi bitir, ondan sonra görüşelim :D

Bitirdim şimdi sondaki twisti göremedim önceden mümkün değildi. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

Bitirdim şimdi sondaki twisti göremedim önceden mümkün değildi. :D

O twisti anlamak için önceki bölümde bir ipucu vermişler. Tabi herkes gibi ben de kaçırdım ve sonradan farkettim. Ama insanı dumura uğratıyor tabi. En çok da David'e üzülüyor insan... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle uzun yıllardır unutmadığım bir dizi olarak İşler Güçler. Canım sıkkın olduğunda falan hala açar izlerim. Sonuna kadar tavsiye ediyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Castlevania RPG severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye edebileceğim bir mini dizi serisi. Animasyon olduğuna bakmamak gerek yine +18 :D Zaten oynundan iyi kötü bilen vardır, ben büyük keyif alarak izledim.

Chernobyl dizisini izledim birde, sağlam gerilim ve belgesel niteliğinde bir yapıt olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4422858.jpg
Bu adamı seviyorum komik geliyor bana. Facebook'ta dizinin 1 dakikalık reklamlarını izledim beğendim.
Blutv'ye abone olunur mu gibisinden düşünürken vodafone aboneliğimden ücretsiz vodafontv izleyebilmem vasıtasıyla (dizi vodafontv'de de gösterimde) 7.bölüme kadar geldim.
Bölümler 30 dakika.
Sulu zırtlak bir dizi değil , ağır ilerliyor, müzik yok. 
Beklediğimden farklı kısımları var hem de çok farklı.Yazanlardan dolayı mı yoksa günün getirisi mi bilemedim (sanırım yazanlardan dolayı)
Doğu Demirkol ile birlikte Murat Özsoy yazmış.
Murat Özsoy da şu alttaki resimden belki hatırlayacağınız kimse , Radi Hoca.
hqdefault.jpg
10 yıl önce televizyonda denk gelirse ya da internetten izlerdim .
Murat bir bölümde oynuyor da. 
Tavsiye ederim ben sevdim hatta güldüğüm yerler bile oldu ama Blutv ya da vodafonetv dışında bir yerde bulamadım. Aboneliğiniz varsa bir göz atın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok