Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

Yerli diziler inanılmaz itici geliyor; esprileri, şakaları, komiklikleri, racon kesmeleri, komploları, dalavereleri her yönüyle süper basit, bayağı ve kusturucu. Belki bende kültürümüze ve insan yapımıza karşı bir irritasyon gelişmiş olabilir. Ne bileyim bugün Infinite diye gayet vasat bir film izledim ama bazı yerlerdeki zorlama sahneler ve senaryodaki özensiz, kolaya kaçan yerlerde "hasktr" dedim ama izleme zevkimi çok etkilemedi, yine de aktı yani. Bu yerli film/diziler akmıyor. Cidden benim için işkence gibi şeyler. Evde kapan kapan tahammülüm azaldı belki ama ne bileyim yani el arabası olsa çekilmez şeyler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, infestor said:

yerli dizi var mi tavsiye edebileceginiz?

dizipal'i kesfetmemle beraber dogu ve ayak isleri dizilerini izledim 🏴‍☠ vasatlar ama izlenir bence

Ayak İşleri çok iyiymiş yahu , asla vasat diyemem , hele bölüm sonu şarkıları , hele "o bölüm" 👍.

Sezon bitmek üzere ben çok beğendim , aksaklıkları , sarkan sahneleri rahatlıkla tolere edebildim , yok sayabildim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, Peregrine said:

yani el arabası olsa çekilmez şeyler...

Türk dizi yapımcısının mottosu:

"Dizi dizi inciyiz, s.kişte birinciyiz"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Loki'nin son bölümü s1e03 izleyen var mı? Bende mi bir saçmalık var, beklentim mi çok yüksekti bilemedim.

Bildiğin başarısız..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, escape said:

Loki'nin son bölümü s1e03 izleyen var mı? Bende mi bir saçmalık var, beklentim mi çok yüksekti bilemedim.

Bildiğin başarısız..

Çok filler bi bölüm olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, Altan Yoklar said:

https://streamable.com/5fixy3
.
Şokopop Portreler,
Ücretli platformda Tarkan , Zeki Müren ve Banu Alkan bölümleri var. Bir de Yeşilçam.
Tarkan serisini izledim , oldukça iyi.
40axgbb.jpg

Yav*** superbox streamable'ı da yasaklamış. VPN'le izleyebildim. :mad:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz siteler hep verimsiz olduğundan hep torrent tercih ediyordum. Bunlar işi ilerletmiş, hatta TR dublaj falan harika olmuş büyükler falan için, altyazılı izleyemiyorlar, benim için altyazı olmasa da sorun olmuyordu ağır (iskoç, cockney, vs) aksanlı durumlar hariç). İş yapar bu site teşekkürler. :icon_dance:

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 26.06.2021 at 22:56, Peregrine said:

Yerli diziler inanılmaz itici geliyor; esprileri, şakaları, komiklikleri, racon kesmeleri, komploları, dalavereleri her yönüyle süper basit, bayağı ve kusturucu. Belki bende kültürümüze ve insan yapımıza karşı bir irritasyon gelişmiş olabilir. 

Hep aynı şeyi öneriyorum 1 haftadır biliyorum sıkıcı oldu ama Ayak İşleri , Gibi , Doğu bu üçüne bir şans verin derim.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, Altan Yoklar said:

Hep aynı şeyi öneriyorum 1 haftadır biliyorum sıkıcı oldu ama Ayak İşleri , Gibi , Doğu bu üçüne bir şans verin derim.

8f8.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında True Detective izlememiştim. Bu hafta birinci sezonu izledim ikinci sezona geçtim. Anladığım kadarıyla her sezon diğer sezonlardan bağımsız uzunca bir polisiye film tadında. Sinematografi olsun, olay örgüsü olsun fevkaladeliğin fevkinde. Birinci sezonun tadı damağımda kaldı. İkinci sezon birinci bölüm, ilk sezonla alakasız başlayınca biraz uyuz olmadım değil tabi keza karakterlere, özellikle Rustin "Taxman" Cohle'a epey alışmıştım. Rust'ın hayat görüşü olsun din hakkındaki tespitleri olsun birebir benim görüşlerimle örtüştüğü için karakteri daha da beğendim.

efb3812f2b0e8b359d80d1298998e6da.jpg

"Taxman"

Peregrine tarafından düzenlendi
imlâ & aynı fotoyu daha iyi bir versiyonuyla değiştirdim
Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

True detective benim için sadece 1. Sezondan olušan bir dizi olarak kalacak.

2 ve 3. Sezonlar bombok. Bir de aynı dayı yazmış...nasıl oluyorsa artık🧐

matthew.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, Peregrine said:

Zamanında True Detective izlememiştim. Bu hafta birinci sezonu izledim ikinci sezona geçtim. Anladığım kadarıyla her sezon diğer sezonlardan bağımsız uzunca bir polisiye film tadında. Sinematografi olsun, olay örgüsü olsun fevkaladeliğin fevkinde. Birinci sezonun tadı damağımda kaldı. İkinci sezon birinci bölüm, ilk sezonla alakasız başlayınca biraz uyuz olmadım değil tabi keza karakterlere, özellikle Rustin "Taxman" Cohle'a epey alışmıştım. Rust'ın hayat görüşü olsun din hakkındaki tespitleri olsun birebir benim görüşlerimle örtüştüğü için karakteri daha da beğendim.

efb3812f2b0e8b359d80d1298998e6da.jpg

"Taxman"

https://kidadl.com/articles/great-rust-cohle-quotes-for-true-detective-fans

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, infestor said:

2 ve 3. Sezonlar bombok. Bir de aynı dayı yazmış...nasıl oluyorsa artık🧐

Allah taş yapar, ikinci sezondaki olay örgüsü efsanedir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6