Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

Loki iyidir, özellikle Loki'nin niye Loki olduğunu merak ediyorsanız süperdir. Aksiyon falan bekliyorsanız ortalama bir dizi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaş artık marvel görünce midem bulanıyor benim. Yani dizi yok desen mümkün değil buna gelene kadar izlenecek neler var bunlar vakit kaybı bence..

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://youtu.be/Yq2N-9EmedA

Cowboy Bebop açılışı çok iyi olmuş neredeyse birebir aynısını yapmışlar Animeyle. Şu ana kadar Faye'i oynayan hatunun biraz tombik olması dışında bir sorun yok.(Jet zenci ama farketmez.)

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Embed mesajlarda sıkıntı var ne gönderebiliyorum ne de editleyebiliyorum mesajı. Youtube linki girdiğinde Yanıtı Yolla veya Editteki kaydet butonları çalışmıyor. @Deathknight Hem Firefox hem Chrome da denedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara kodlarla uğraştığımda çözmeye çalışmıştım ama olmamıştı. Hostingi zaten Mr. Crunchun sunucusuna devrettiğimiz için benim dıştan erişimim yok. Kodlarla uğraşacak rahat beynimde yok açıkcası :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim sitede de ipb var orada böyle bir sorun yok ondan şeettim. :D Bazen çalışıyor bazen kalıyor böyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/26/2021 at 4:33 AM, Erwin said:

https://youtu.be/Yq2N-9EmedA

Cowboy Bebop açılışı çok iyi olmuş neredeyse birebir aynısını yapmışlar Animeyle. Şu ana kadar Faye'i oynayan hatunun biraz tombik olması dışında bir sorun yok.(Jet zenci ama farketmez.)

Spike'i oynayan eleman cok agliyodu bana bas rol vermiyorlar asyaliyim diye, diyerek. Umarim iyi is cikarir, Cowboy Bebop'in hakkini verir

MonkeyBusiness tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elle tutulur bir bilimkurgumuz vardı o da bitiyor. Hem de sadece 6 bölümlük Final sezonuyla. The Expanse...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benden duymuş olmayın ama rarbg isimli kötü :kayik: torrent websayfası, Buffy Vampire Slayer'ın bütün sezonlarını 1080p x265 kodekli paylaşmış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

marvel i dizi sektorunde hic secmiyorum dc daha iyi gidiyor

ben oldukca begendim hulu dan hit monkey

animasyon ama sahane mıziklerle dalan tek sorun sitcom dan az kisa

bence oldukca iyi 17 kasimda cikti sezon yani pretty fresh

kill bill havasi var biraz

https://en.wikipedia.org/wiki/Hit-Monkey_(TV_series)

seslendirmeciler bi kismi epey unlu oyuncular

ben muziklerini de sevdim

boyle bir eserden haberim bile yoktu tvunderground oldugunden beri takip ettigim dizilerin bile izini kaybetimiken alaksizca onume cikti

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Wheel of Time'ın dizisi çıktı bu arada.

İki bölüm izledim sarıyor ama bana kalırsa bu tarz dizilerde bir Legend of the Seeker kadar başarılı değil. Özel efektleri ya kaliteli/inanılır yapacaksın ya bulaşmayacaksın. Bununkileri beğenmedim. Legend of the Seeker'da zaten çok kasmamışlardı. Witcher'da mesela tam kararındaydı. The Whel of Time' da karakterler de sevilesi değil. Ortadoğulu mu, Hintli mi ne o koca burunlu hatunu falan güzelmiş gibi lanse ediyor, öeh yani... Yine SJW baskılı bir dizi olmuş. Bir tek orta yaşlı büyücü hatunu beğendim, ıstırırım, yalarım bir de... :mrgreen:

Peregrine tarafından düzenlendi
imla

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

legend of seaker dedin mi full zirva oda ozaman idare ediyo o gunun xenasi gibi

modrid sarisin abla olmasa dizi 3. sezonunuda gormezdi.

das ablamiz alakasi olmayan insanlarin icine bdsm soktu

ustelik artik kalmadi normal dizi nerde eskşi gunler senesi 22 bolumluk .simdi 10 bolum senede yaparlarsa op basina koy oldu.

unut modred sith ablamizi

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, nazareth said:

legend of seaker dedin mi full zirva oda ozaman idare ediyo o gunun xenasi gibi

modrid sarisin abla olmasa dizi 3. sezonunuda gormezdi.

das ablamiz alakasi olmayan insanlarin icine bdsm soktu

ustelik artik kalmadi normal dizi nerde eskşi gunler senesi 22 bolumluk .simdi 10 bolum senede yaparlarsa op basina koy oldu.

unut modred sith ablamizi

Cara Mason ablamıza laf yok Naz; astırma şimdi bana bayrakları (lateksleri) :lol:

ef91cad6e288809d1740e0fc4f19ae41.jpg
MV5BMjMyMDgzNTA0Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwODMy

(kırbacım nirdee? :zuh:)

7dbb8ef1047efa85042571456d906bf1.jpg

"Vangel çantası belinde
Dildoları elinde
Yolladığım mendili
Göremedim elinde" :kayik:

Peregrine tarafından düzenlendi
son fotoyu ve türkü sözlerini ekledim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kung fu denilen gerizekalilar otesi diziden uzak durun.dayanamadim direk kapattim.cok kucuktum davil caradinin versionu tde oynarken 3-5 gorduk anca

ama cok cok kotu yenisi 3 sene gidip egitim almismista sanki dunyada kimse martial arts nedir bilmiyor full zirva oyuncular berbat ama muhim degil senaryo garantilii dunyanin en berbat senaryolari arasinda

bunun yazan seneraitleri isid kacirip iskenceye tabii tutsa herkes abi valla haketmislerdi bile diyebilir

soyle dusunun teenwolf falan gibi teenaher diziler izlenebilir ama cogu kisi elestiriyor ya bunun yaninda edebi eser kaliyor o derece kotu

sakin asla nostaligc dusunce ile bi bakkem mi diye bile dusunmeyin unutun

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Legend of the seeker zamanına göre efsane bir dizi serisiydi. Az sezon olması ve benzeri türde, kalite tadında dizi gelmeyişi hevesimizi uzun süre yarıda bıraktı. Şükür ki zamanımızda GOT Witcher vs bi kaç malzeme yetişebildi.

Witcher 2. sezon efsane olmuş. Sanırım şu blood originde çıkıp izledikten sonra bana tüm serileri hem izletip oyunlarıda tekrar bir sıraya aldırtacaklar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye