Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

İkinci sezon oldukça iyi. Öyle ki ilk sezonu, ikinci sezonu bitirdikten sonra tekrar izlemek istedim. İkinci sezonda belli ki bütçeyi epey artırmışlar, görsel olarak ucuz bir dizi görüntüsünden uzaklaştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Görsel olarak, evet haklısınız. Bütçeyi artırdılar vs., ama içerik neredeyse tamamen değişti, özellikle birkaç sahne var ki... 

2x2 spoiler

Spoiler

adamlar kaer morhen'ı kerhaneye çevirdiler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix niye Witcher'ın içine bu kadar sıçmış ki?

Dizinin adı Witcher ama Henry reis yan karakter resmen. Arada bir arkadan geçiyor falan. Resmen orta çağ soap operası izliyorum şu anda. Zenci Fringilla ve Elf karının muhabbetleri baydı.

Gerçi Vesemir'i oynamak isteyen Mark Hamill'i getirmemelerinden anlamalıydım.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bölüm fena değildi ama Spot'ları kullanmasalar iyiymiş. Benim için o sahnenin atmosferini batırdılar. Daha fazla modifiye edip hiç tanınmaz hale getirseler yine kabulümdü ama ne gerek var sorusu hala ortada duruyor olurdu.

Peregrine tarafından düzenlendi
imlâ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir süredir izlemek isteyip başlamadığım, acaba iyi midir diyede sarkıttığım Lost in space dizisini bir süredir arkadaşın gazıylada başladım. Yani çok bir ahım şahım etki ve sürükleyicilik olmasada yinede izlettiren cinsten aile bilimkurgu dizi serisi olmuş. 3. Sezonda izlerken varolunca güzelce seri bağlanıp bitmiş oldu.

Cobra Kai' ninde 4. Sezon çıkmış. Şimdi sıradan ona devam ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 31/12/2021 at 7:25 PM, Peregrine said:

Cobra Kai yeni sezon çıkmış. :icon_dance:

son 3 sezonu emdim bitirdim.

bu kadar tirto (tirto derken, iste derinliksiz 80ler filmi) bir filmin bu kadar surukleyici bir dizisi olacagi kimin aklina gelirdi?! :D aushiauhdoiahsudhalhudj

hep bu nostalji olayindan vuruyor hayin amariga!

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cobra Kai' nin 4. sezonda harikaydı. Sanki hergün olsa da izlesem diye hissettiğiniz şeyler olur ya, aynı o tadı bırakıyor insanın üzerinde. Biraz tarz meselesi belki ama 80-90 kuşağı dövüş sanatları adı altında film ve oyunlarını sevenlerin benzer şeyleri hissedebileceğini düşünüyorum. Zaten karakterlerin orijinalden gelen insanlarla günümüze uyarlaması falan harika. Senaryoyu birşekilde bağlamayı başarmalarıda süper oturuyor. Çok değişik bir tat yakalamayı başarmışlar bu film-dizi sekansının oturmasıyla. 5. sezonada vesile olmuş oldu :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, escape said:

Book of Boba Fett fena gitmiyor, öneririm.

1 hour ago, MilesTeg said:

Foundation(Vakıf) çok başarılı. Kitabını okumasanız da izleyin mutlaka derim. Kitaptan farklı npktalar var fakat belki de daha iyi olmuş böyle.

https://www.imdb.com/title/tt0804484/

İki yoruma da katılıyorum. :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aot sonunu bildiğimiz için pek de bir şey beklemeden izliyoruz. O da o kadar bölüm izlememizin hatırına.

Peacemaker çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Erwin said:

Aot sonunu bildiğimiz için pek de bir şey beklemeden izliyoruz. O da o kadar bölüm izlememizin hatırına.

Peacemaker çok iyi.

Ben mangayı okumadım o yüzden heyecanlı gidiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Reacher çok iyi olmuş yav.

Başroldeki eleman önce kas yığını bir odun gibi gelse de senaryo ve işleyiş çok hoşuma gitti. 8.5/10 alır benden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayak İşlerini beğenmiştim, çok ara verdiler sezon arasına. 

Çerezlik bir dizi: 

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

Bazı atlanan noktalar olsa da hoşuma gitti. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 23.02.2022 at 12:07, Erwin said:

Reacher çok iyi olmuş yav.

Başroldeki eleman önce kas yığını bir odun gibi gelse de senaryo ve işleyiş çok hoşuma gitti. 8.5/10 alır benden.

Reacher beklediğimden iyi çıktı. Başroldeki öküz ise genetik öküz, sırf çalışma ile o omuzlar kollar öyle olur mu ya? Genetiğinin de yatkın olması lazım. Dizide zaten bol bol adamın aşırı iri olması esprilerinden kendileri de bıkmış olmalı ki "yeter artık" sahneleri koymuşlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/26/2022 at 0:04 PM, Erwin said:

Peacemaker şu ana kadar senenin en iyi dizisi. Bu kadar beklemiyordum çok eğlenceli yav. :D

izleyeceğim de 4K niye yok, çamur gibi 1080p mi izleyeceğiz ?

-

https://www.reddit.com/r/HBOMAX/comments/s2vuy1/peacemaker_is_not_available_in_4k/

şaka mı bu ya, kalsın ben almayayım o zaman...

ps: geçen sene kusmamak için yarıda bıraktığım saçma sapan "The Suicide Squad" filminin devamı niteliğindeymiş zaten, duble kalsın o zaman...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok