Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

Dark Side tayfası biraz odunsu bi oyunculuk sergiliyor, çok kasmışlar sanki. O kısım pek olmamış o yüzden. Ama geri kalanı gayet iyi şimdilik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler

Obi-Wan, Episode 3 gaz bolumdu. Bir iki yeri mantiksiz geldi ama o delikleri de tikarlar herhalde. Zaten sonuna dogru oldugu icin takmadan tam gaz izletti kendini.

epi tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bölümlere tekrar bakarken aklıma geldi , tüm kadronun barda buluşmaları -yönetmen oyuncular vb.- Boogie Nights filminden esinlenme.
5rvktxr.jpg
.
Çok da yerden yere vurmamak lazım , izletiyor yahoo.

epi beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Boys'un üçüncü sezonunun ilk 3 bölümü yayınlandı. İlk bölümünü izledim. Ben daha önce TV'de hiç böyle bir şey izlemedim dediğim birden fazla sahne var :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, CandleGarden said:

The Boys'un üçüncü sezonunun ilk 3 bölümü yayınlandı. İlk bölümünü izledim. Ben daha önce TV'de hiç böyle bir şey izlemedim dediğim birden fazla sahne var :mrgreen:

Amazon Prime Video Türkiye'de sansürlü yayınlandığına dair mesajlar gördüm ama doğru mu bilmiyorum. Eğer bu doğruysa tüm Amazon videolarını para verip abone olmama rağmen Torrent'ten takip etmek gerekecek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de o sansür olayına takıldım. Adam çırılçıplak geziyor, adamın alet gözüküyor ama sansür var diyorlar. nasıl oluyor bu sansür çok merak ediyorum, herhalde şuna diyorlar sansür diye.

Spoiler

eleman küçülüp, adamın sikinin içine giriyor. o açıda zoomdan dolayı adamın siki blurlanmış gibi görünüyor, muhtemelen sansür diye ona diyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Ben de o sansür olayına takıldım. Adam çırılçıplak geziyor, adamın alet gözüküyor ama sansür var diyorlar. nasıl oluyor bu sansür çok merak ediyorum, herhalde şuna diyorlar sansür diye.

Reveal hidden contents

eleman küçülüp, adamın sikinin içine giriyor. o açıda zoomdan dolayı adamın siki blurlanmış gibi görünüyor, muhtemelen sansür diye ona diyorlar.

Amazon TR'de mi sansürsüz izledin?

Gerçi ben daha ikinci sezonu bile tamamlamadım ama sansür falan denince merak ettim. Vakit bulursam izleyeceğim önce ikiyi tamamlayıp.

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

obi wan stant alone izlenebiliyo mu

demek istedigim cilkini cikartirlar filmler ve ana hiakye neyse milio tane 20 senedeki czigi filmlerde canon yaptilar hicbirini izlemedin cnbce kapanmadan bi kac kere asokali bi bolum gormek haricinde

mandolariani da izlemedim

bide bazen diziler ice ice geciyo misal seneler seneler once tvde fx de mi ne archeri izlemstim bazi yerler havada kaliyordu sonra cok cok seneler sonra bi kac baska diziyi izlerken hikayenin ilgili kizsimlari baska dizilerdekdi

illla ortakli devamli bi bolum flashtan bi bolum archerdan bi bolum supergirlden bi bolum batwoman boyl4e  2-3 parcaya ayrilmis tek bolum gibi olmasi gerekmiyor bazen ortdaki bazi seyler diger yerde devam

star trek tng ile deep space 9 falan kesitigi bolumler hiakyeler gibi sadece tng izledigim gencligimde ve ilk dvd zamaninda bazi yerlerde havada kalmisti boyle

filmleri batirdilar di<zilerden yag cikartacaklar artik star warsta icimde yaradir zati nerydese belki 1000 dolar yada ustu harcamistim 23-24 sene once cardlara p ğarayi magice gomeydim elimde 2 koli para etmeyen cop yerine onbinlerce dolarim olabilirdi buhuhuhu

koca star warsi batirlar her film serisi daha da beter daha da sacma daha da amaterce olur mu oluyormus iste

dc filmlerini sevmem dizilerini bi ara izliyordum marvwelinda filmlerini izleyip dizilerine kusuyordum son kac sene onceydi gift mi ne x-menler gitmis bitmis mutantar direniyo dizisne bakiyim dedim b i sezonu bile bitiremedim ki sevdigim bi actress falan vardi  ismini bilmiyorumda angeldaki kiz yada su yapay zeaki dizide de oynamisti ona ragmen seyredim

konuya doniyim soru kisaca su obi wana sorunsuz ditek tek basina izlenebiliyormu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ok sagol dayak yitcem kesin ama ben pek begenmedim 3 bolum var sanrim sorduktan sonra 9 gagda yada baska bir yerde teserli bi gif gordum bi bakiim dedim ama sevmedim

obi wan ewan mcgreafor olmasa direk idevvam etmezdim hatrina devam ettim

rtsn kuneri kadar izlemenmez sacmalik olmamis ama artik kimse bir screen test yada sak sakcilar haric kimsenin fikrini sormuyor mu filmler diziler full zirva modda gidiyo ulkemizde de dunyadada

nesini begenmedim kisminda asil en sorun bana leia

Spoiler

kucuk cocuk dite asiri dikkatliler guya kaciyo 3 mercanry kovaliyo tutamiyorlar guya kaciyo lol cok rezilldi cocuk kacabiliyo degil bunlar yakalamiyo fuya bide dala agaca takildi yapalimda %199 siritmasin demisler ama olmamis.

ikincide 3. filmde padme olurken can cekirken palpatin vadera costumu giydirmis nooo diytede bogurmustu yeri gogu sallayip anakin

aradan 10 sene gecmis orjinal hiakyede vader galaxinin altini ustune getirip kedileri avcliyor olduryor yodadan sonraki en buyuk jedi efendi anakinin sag oldugundan bile bi habeer pffff

daha bi tane salak rebelin 1 pistol atesledi diye vaderin oni wani birakmasina girmiyorum bile.

c3po hafizasi silinmis halde organalarda tamam dogal r2d2 cucesi olmustu pandemide yada oncesinde sanirim obi wanin magarinin onundeki de o heralde

bu simdi lucasin isi degil mi disneyin degil

neyse allahtan netlixde degil bo iwan gay/trans zenciye donusmemis en azindan

nasil gidecek bilmiyorum ama dizinin ismi tamamen yanlis indiana jonun gencligini cocuklugunu dizi yapmislari onun gibi adventures of leia organas desinler bosa zaman yemesinler

episode 1 ortalama 1997*98 de cekildi yani 25 sene gecti milletin acayip yaslanmasi arada 10 sene gecti demeleri ok

episode 2 2002 gosterimdeydi 20 sene oldu

klasik starwars olmus iyi oyuncularvar cekimler renkler guzel hiakye ve film tirt

bunu bide film edicekleridi starwars sinanada cakildi diye dizi yaptilar dizi olarak begenmedik desdiksede bisi kalmazsa gerisine bakarim film olaydi cok cok kotu cakilirdi ne seri ne obi kairmis geriye

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/31/2022 at 0:40 PM, SEP said:

Dark Side tayfası biraz odunsu bi oyunculuk sergiliyor, çok kasmışlar sanki. O kısım pek olmamış o yüzden. Ama geri kalanı gayet iyi şimdilik.

buna ayridan yazmak istedim bence durum oyunculkla alakli degil scenro oyle sister 3 cok cevval misal

jedi order ruhsuz odun gibi yediler yetisiriyo ondan zati nallari dikip kotulesiytorlar ornek tip robot 216

sith empire ise dusunen sorgulayan adam istemiyo evil robot istiyo.sister 3 haric bir electronic modifacyon durumu var hatta bence

sister 3 ablamizi da vegan peta femisnt lesbien ama cok cirkin diye dusunursek karakter dunyamize oturur

yani bence odunluk scenryodan ve yyonetmenden geliyo oyunculardan degil younculuk kotu dersen bile yinede lucasfilm oyle istiyor belli

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 29.05.2022 at 3:15 PM, wazzap said:

Reveal hidden contents

bütün olay Leia'nın Obiwan tarafından kurtulması üzerine geçecekse izlemeyelim kalanını. Reddit'te ilgili konu başlığına da yazdım. 

Mandalorian'da bu formül işledi çünkü neredeyse bütün karakterler yeniydi. 2-3 tane eski karakteri sembolik görmüştük ama burada Obiwan ile Leia'yı zaten biliyoruz. Yemez yani o iş.

:facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler

Obi-Wan'in kendine gelmesi, Vader, aksiyon, drama, entrika her bolumde dozu arta arta geliyor. Tatooine'de evrenin bir kosesinde yakin plan basladi, disina cikarak her seferinde daha buyuk kismini gosteriyor, ozellikle bu bolumde "vaktiyle filmler bu estetikte degildi be" diye izletiyor.
Hep gormek istedigim Vader'i goruyorum nihayet.
Daha ne olsun?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Halo Dayı beklediğim kadar korkunç kötü değil.

normal kötü ama bir şekilde izletiyor kendini.

beklentiyi düşük tutmak önemli tabi izlemeye devam edebilmek için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler

"Obi Wan'da rollerden biri utanmadan hem kadin, hem de zenci. Yigrenc. Eskiden olsa bunu mal diye alirdik, o ozgurlugumuzu elimizden aldilar. Bu nasil ozgurlukler ulkesi? Kole sahibi bile olamiyoruz artik kendi ulkemizde."

Bunu ciddi ciddi dusunen babalarin elinde buyuyerek "worst evah!" diye yorum yazan bro'lardan etkilenip Vader'in oldugu diziye burun kivirarak ilk bolumlerde elenenler gitti. Kalanlar yavas yavas yukselen dizinin keyfini 4-5'te cikardi. Bir bolum daha var. Daha Luke'u sadece tease ettiler.

Lucas vaktiyle aksiyonun ortasindan gireyim diye 4-5-6 ile baslamis, dogru yapmis. 1-2-3 kufur yemis. O kitleye boyle yavas yavas yukselen dizi yapmak risk ama Vader ve Obi-Wan var, Ewan McGregor var diye cesaret edip yaptilar sagolsunlar.

"Su kusuru var" diyene acip ilk seriyi bir kez daha izlemesini tavsiye ederim. Kusur olur.

Tekrar tekrar izlemeden o kusurlarin ne kadar batacagi, zamanla ne tat birakcagi belli olmuyor. Ama yillarca avatar'im Vader'di. Episode 3 favori filmlerimdendi. Benim icin ayri guzel bu dizi.

PS: Mandalorian gibi ana karakterlerin story arc'larina bulasmayan, onlarin sadece guest appearance yaptiklari projelerin ustune .icilmama sansi daha yuksek tabi. Hem mert, maco, straight.

epi tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Obi-wan: Küçük Leia'nın Yolu" olmasaymış keşke. Sevmiyorum böyle küçük çocukların bu kadar başrolde olduğu ne dizi ne film. Stranger Things gibi hepsi çocuk olur (hoş onlar da dana kadar oldular), hem de oradaki veletler kadar iyi rol yapar, eyvallah.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mandalorian çıtayı çok yukarıya taşıdığı için bunun sevilmemesi normal.

Yeni Star-Wars filmlerindeki binbir absürdlüğü benden çok eleştiren yoktur.

Gerçi ben de çok beğendim diyemem ama son bölüme kadar izledim.

Obi-Wan ile Darth Vader hesaplaşması kurtarıyor diziyi günün sonunda.

Yoksa diğer eleştirilere hak veriyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Erşan Kuneri konusunda ise, Cem Yılmaz'ı taşlamak niyetim olmamakla beraber:

Geçen gün otel odasında uçuşun saatinin gelmesini beklerken ilk bölümü izledim.

Dün akşam ise evde 2. bölüme bakayım dedim, ortasında kapattım bana müsaade diyerek.

Recep İvedik'in nasıl hitap ettiği bir kesim varsa, nasıl para ediyorsa, bu da öyle bir şey. Sonuçta adam ekmeğinin peşinde.

Genel olarak kural, adamın oynadığı yapımlar izlenir ama yazdığı, yönettiği filmlerden uzak, mümkünse çok uzak durmak lazım.

Herşey Çok Güzel Olacak, Organize İşler, Av Mevsimi ve İftarlık Gazoz gibi filmlerdeki oyunculuğu gayet yeterli, yeter ki kendi yazmasın, kendi yönetmesin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Star Trek dizisi başlamış, hiç haber etmiyorsunuz: LP en son "muhabbet" canlı yayınında söylemese haberim olmayacakmış. ilk bölümün baştan 10 dk.'sını izledim baya güzel bir şey izlenimi yarattı. IMDB'de de 8 üstü puanı var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla star trekmiş, star warsmış bi salsınlar artık ya. Tamam bizim zamanımızın güzel unsurlarıydı ama baydı be kardeşim. Yeter laaa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok