Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

2 hours ago, epi said:

https://www.youtube.com/watch?v=x32iMaCxEAQ

Gayet guzel baglamislar farkli formlardaki ustaligi, Rebels'daki yaklasimi, ikilinin gecmisini, gelecegini...

https://www.youtube.com/watch?v=c5oVk2RR4-c

Ilk karsilasmada orada olmak istemeyen bir Obi-Wan var. Defansta, hatta uzaklasmaya calisiyor. Ikincide rolunu, the will of the force'u kabullenmis, force'la baglantisi guclenmis bir Obi-Wan var. Iki dovus arasindaki kontrast zaten dizinin vermesi gereken sey.

Baslangicta (Episode 1'de gordugumuz padawan ObiWan'a) Qui-Gon the will of the force'a teslimiyet ile force'la bir olmayi ogretiyor. Konsey cocuk tehlikeli demesine ragmen egitilmesini istiyor. Sonra prequel uclemesini yasiyoruz ve katliam oluyor. Dizinin basinda bu durumdaki rolunu sorgulayan, yerini sorgulayan bir Obi-Wan var. Force'la baglantisi da zayif. Ikinci duelloda yeri cocuklari korumak oldugu icin rolunu kabullenmis, yine "yapmam gerekeni yapacagim" diyen bir Obi-Wan donuyor. Ustaligi, formu ve stratejik yaklasimi da videolarda anlatildigi gibi guzel bir koreografiyle bunu yansitiyor.

Sequel'lerde padawan, genc Obi-Wan'in ustaya donusmesini goruyoruz. Orijinal uclemede wise man Obi-Wan var. Dizide de master'dan wise man'e gecisi goruyoruz.

Dizi ObiWan'in wise man rolune gecisini resmediyor. O yuzden lay lay lom diye baslamiyor.

Siz her konuda dogru hareket etseniz bile hayat size trajedi getirebiliyor. Depresyon bunu kabullenmek, bir sonraki adim icin tekrar dogmak, daha guclu geri donmek icin "dress rehearsal", "baca temizligi". O donemi atlayayim ben, dogrudan wise man'e geceyim diye bir sey yok.

Kaderin teslimiyet gerektirdigini kabullenen, olaylarin olacagina varacagini kabullenen ama o gidis icinde kendi rolunu secen ve "kader predetermined olsa da benim secim hakkim var, ben orada kendi rolumu seciyorum, tipki dark path'i de light path'i de secsen ayni sonuca baglanan ama gidisin biraz farkli oldugu oyunlar gibi" diyecek olgunluga gelen kisi budist'ler gibi "no gain", "odullendirilmek icin dogru olani yapmiyorum, dogru oldugu icin yapiyorum, her sey yine olacagina varacak ama ben kim olacagimi kendim secmis olacagim" diyerek yasayabiliyor.

O sekilde force'a teslimiyet ile force'da guclu hale gelen Obi-Wan nihayet Qui-Gon'u gorebilir hale geliyor. Prequel'ler orijinal uclemeye baglaniyor.

Alt metin: The Last Jedi nefreti gonul gozumuzu koreltmesin. Sonra Qui-Gon orada olsa da goremez hale geliriz :mrgreen: 

• Orijinal uclemede "kalas dovusu" var ama "ulan onun duygusal yogunluguna, ruhuna, metne bakacaksin" deniyor. Ruh.
  • Prequel'lerde orijinal uclemenin ruhundan farki bir sey var diye elestiriliyor ama bazen gordugumuz en iyi koreografiyi sergiliyor. Koreografi.
  • Sequel'lerde koreografi ve ruhu elestiriliyor ama cekim teknikleri, yakin planlar, teknoloji acisindan ustun. Cekim teknigi ve teknoloji.
  • EU'da karakterler bazen gemi indirecek kadar guclu, onlari sevenle filmlerdekileri zayif buluyor. Guc.
  • Mandalorian'da cheesy tarz yerine Breaking Bad kadar olmasa da pacing var, karakter gelismesi var. Anlatim.

Obi-Wan'da ruh var, koreografi var, yakin planlar ve ileri teknoloji ile cekim estetik var, guc var, pacing ve karakter gelismesi ile anlatim estetigi var.

(Bence)

Abi olaya çok duygusal ve pozitif bakıyorsun :)

https://gizmodo.com/obi-wan-kenobi-movie-trilogy-disney-plus-ewan-mcgregor-1849115205

Bu bilgi herşeyi anlattığı gibi değiştiriyor da. Benim sıkıntım 2 tane. biri pazartesi ışın kılıcını yeni gelin gibi tutan, ışığından rahatsız olup göremeyen Obi-Wan, çarşamba günü Soresu grand master ve Ataru master olarak, Anakin/Vader'i indiriyor. Zaten bu pazartesi haline nasıl geldiyi hiç konuşmuyorum. Dizi de anlatmıyor zaten. öyle bakıyoruz birbirimize. Bizden satır aralarını yakalamamız bekleniyor ki, bu ana karakteri ana arkı. Neyin satır arası neyin gizemi bu ? Madem bu yolu seçtin TEK anlatacağın konu bu olmalı. Çünkü belli ki zamanın kısıtlı ve anlatacak çok şey var.

E iyi tamam, hikayen bu, anlatacaksın. E be salak, adam 10 YIL da düşkün hale gelmiş, nasıl 1 günde eski master Obi-Wan hatta fazlası oluyor ?

İkincisi, elimizde bir karakter var, niye illa yeniden yaratmakla uğraşıyorsun ? amk karakteri her milimetresiyle belli, al yürü işte. Ama yok, illa bi boklar yenecek. Al Ezra'yı al Kanan'ı istediğini yap. kimse bilmez etmez. İster wookie yap, ister jedi, ister gezegen. Ama kafana göre Obi-Wan yapamazsın. Yapacaksan da 6 bölümlük mini series olmaz. Zaten elinde 6 bölüm 5 saatlik zamanın var. Al abicim anlat Obi'nin kahramanlıklarını ? ya da İlla düşkünlükten karakter gelişimi mi yapacaksın, al abicim franchise senin 3 sezon bu de. 1. sezonda yerden yere vur, 2de gelişsin, 3de master, wise man olsun. pazartesiden çarşambaya kahraman olmaktan daha mantıklı olur o zaman. Rahat rahat anlatırsın hikayeni

Şaşırmadığım konu Obi-Wan en başından en sonuna kadar Kathleen Kennedy kontrolündeymiş. Defalarca şekil, senarist, yönetmen değiştirmiş.Leia bile doğru düzgün yokmuş veya hiç yokmuş. O eklemiş. Reva'yı saplanıp saplanıp ölmez hale o getirmiş. Rogue One'ın da içinden geçen, Solo'yu da skip atan kendisi. Bi sci-fi keyfimiz var, kadın her seferinde içine ediyor ya...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O "ilk dovusteki adamdan ikinci dovusteki adama nasil donusuyor, dizi anlatmamis" elestirisine hic katilmiyorum. Butun mesajim ona niye hic katilmadigimi anlatiyordu, tekrar aynisini yazmiyorum:

3 hours ago, epi said:

https://www.youtube.com/watch?v=x32iMaCxEAQ

Gayet guzel baglamislar farkli formlardaki ustaligi, Rebels'daki yaklasimi, ikilinin gecmisini, gelecegini...

https://www.youtube.com/watch?v=c5oVk2RR4-c

Ilk karsilasmada orada olmak istemeyen bir Obi-Wan var. Defansta, hatta uzaklasmaya calisiyor. Ikincide rolunu, the will of the force'u kabullenmis, force'la baglantisi guclenmis bir Obi-Wan var. Iki dovus arasindaki kontrast zaten dizinin vermesi gereken sey.

Baslangicta (Episode 1'de gordugumuz padawan ObiWan'a) Qui-Gon the will of the force'a teslimiyet ile force'la bir olmayi ogretiyor. Konsey cocuk tehlikeli demesine ragmen egitilmesini istiyor. Sonra prequel uclemesini yasiyoruz ve katliam oluyor. Dizinin basinda bu durumdaki rolunu sorgulayan, yerini sorgulayan bir Obi-Wan var. Force'la baglantisi da zayif. Ikinci duelloda yeri cocuklari korumak oldugu icin rolunu kabullenmis, yine "yapmam gerekeni yapacagim" diyen bir Obi-Wan donuyor. Ustaligi, formu ve stratejik yaklasimi da videolarda anlatildigi gibi guzel bir koreografiyle bunu yansitiyor.

Sequel'lerde padawan, genc Obi-Wan'in ustaya donusmesini goruyoruz. Orijinal uclemede wise man Obi-Wan var. Dizide de master'dan wise man'e gecisi goruyoruz.

Dizi Obi-Wan'in wise man rolune gecisini resmediyor. O yuzden lay lay lom diye baslamiyor.

Siz her konuda dogru hareket etseniz bile hayat size trajedi getirebiliyor. Depresyon bunu kabullenmek, bir sonraki adim icin tekrar dogmak, daha guclu geri donmek icin "dress rehearsal", "baca temizligi". O donemi atlayayim ben, dogrudan wise man'e geceyim diye bir sey yok.

Kaderin teslimiyet gerektirdigini kabullenen, olaylarin olacagina varacagini kabullenen ama o gidis icinde kendi rolunu secen ve "kader predetermined olsa da benim secim hakkim var, ben orada kendi rolumu seciyorum, tipki dark path'i de light path'i de secsen ayni sonuca baglanan ama gidisin biraz farkli oldugu oyunlar gibi" diyecek olgunluga gelen kisi budist'ler gibi "no gain", "odullendirilmek icin dogru olani yapmiyorum, dogru oldugu icin yapiyorum, her sey yine olacagina varacak ama ben kim olacagimi kendim secmis olacagim" diyerek yasayabiliyor.

O sekilde force'a teslimiyet ile force'da guclu hale gelen Obi-Wan nihayet Qui-Gon'u gorebilir hale geliyor. Prequel'ler orijinal uclemeye baglaniyor.

(Bence)

obi-wan.jpg

Suna da lay lay lom diye baslanmayiversin.

Butun order'i kilictan geciren veledi egitmis herif, eski nesesi kalir mi? Sonra bir de Vader'in o velet oldugunu, yani kainati kilictan geciren herifi de kendisinin egittigini ogreniyor. Hemen "hello there, ehe ohe" mi desin?

Dizi cocuklar uzerine kurulu dizi degildi, o yikimdan sonra tutunma gucunu o cocuklara vazifesinde bulduktan sonra yeniden kendini bulan Obi-Wan'in dizisiydi. Iki cocuk gordu diye hemen "aha cocuk dizisi" etiketini yapistiranlar, daha once hep iyimser gordugumuz kahramani yikilmis gorunce "The Last Jedi, Kathleen Kennedy" etiketini yapistiranlar acele etti. Daha yazilar akmaya baslayinca "worst ever" diye ekrana bagirmaya hazir bir kitle var zaten, ya ne olacakti?

Buradaki kirik maske icinde bir mavi, bir kirmizi isik yansiyarak gordugumuz Hayden yuzu ve degisen ses ve ruh hali, duellolardaki dovus tarzi, force kullanimi ile resmedilen karakter benim icin "Vader" diyince akla gelen goruntunun parcasi olacak. Rogue One'in sonundaki Vader sahnesi ile birlestirince kafadaki Vader goruntusunu tamamlayacak.

• Orijinal uclemede sinsi gibi "ya bu herif senin babani oldurdu" diye cocugu doldurusa getirip babasinin ustune salan adam hikayesi gitti, oturup bastan sonuna izleyince "ne diyeyim, senin baban coluk cocugu kesti mi diyeyim, adam kendisi ben o kisiyi oldurdum, baska bir sey oldum diyor, o halini baska bir insan olarak goruyor, ben de oyle kabullendim" diyen adam hikayesi pekismis oldu.
  • "Prequel'lerde Anakin'in hakli yonleri var, Jedi'larin da hatalari var, onlarin da sorumlulugu var" elestirisini "I'm sorry, for all of it" diyen bir Obi-Wan'la bagladi.
  • Sequel'lerde "Jedi'lar yenilgiye ugradi, en iyi zamanlarinda kibirlerinden burunlarinin dibindeki Sith Lord'unu goremediler" diyen Luke gibi dusunenlerin o hezimetten sonra gormeyi bekleyecegi Jedi Ustasini gosterdi.

Uc uclemeyi cok guzel ve dengeli bagladi. Yani sadece Obi-Wan'in resmini tamamlamadi, Vader'in resmini de tamamladi, Star Wars'un resmini de tamamladi.

Markayi aldik, hemen filmleri fiskirtalim diye yapilmis isler gibi plansiz ve aceleye getirilmis olmadi, Solo gibi gereksiz olmadi. Dogru duzgun icerik oldu. Izleyip keyif alamadiysani sizin adiniza yazik olmus.

Alt metin:

The Last Jedi nefreti gonul gozumuzu koreltmesin. Sonra Qui-Gon orada olsa da goremez hale geliriz  

Kathleen Kennedy nefreti gonul gozumuzu koreltmesin. Sonra Star Wars orada olsa da goremez hale geliriz

(Bence)

edit:

Sizden kiymetli degil, babamin eseri degil. Ama Sezarin hakki Sezara.

Ben yaslandim, sevdigim bazi seyleri bile takip edemiyorum, ortalik icerik doldu. Bedava erisimim olmasina ve serisini sevmeme ragmen gormedigim bir suru film var. Vakit limitli, icerik akiyor, eskisi gibi "bir ozel durum olsa da o sevdigim filmi yayinlasalar" diye TV'de cikmalarini bekledigimiz donemler gibi degil. Arada vakit ayirmaya deger bir sey cikip da izledigimde ondan keyif alamiyorsam bana yazik.

epi tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resident evil severler netflişkte dizisi başladı dün. Ben filmi sanıyordum hatta ilk bölümü izleyene kadar farkına bile varmadım, biterken ne alaka lan derken bu kadar kısa olamaz diyip dizi olduğunu farkettim. Lol.

Oyuncular zenci abimiz dışında yeni tipler (en azından benim bildiğim) bazı sahnelerinde yok artık ya saçmalığı dışında fena başlamadı. 8 bölümlük serinin 3 bölümünü izledim, bitiredebilirdim yani pek baymıyor izlettiriyor ama yazlıkta mobil internetten daha fazla zorlamak istemedim paketler malum deli paralar...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/12/2022 at 11:00 PM, wazzap said:

Star Trek Strange New Worlds olmuş. +1

Zor getirdüm sonunu. Hele bazı bölümlere resmen küfrettim. Sırf JLP hatırına izledim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

orvileden dersaldilar bence

ancak yinrfr iyi degil sadece daha iyi

filmlere donduler 

aslinda bi cesaret edip direk kirke girmeleri lazim ama korkuyorlar bence

isin kotusu orhginal ekip sapir sapir oluyo sunu zamaninda yapabilselerdi eski ekibin bazi adamlarini yok alternif zaman yolculugu bilmen ne falan diyip kullanirlardi belki

shatere nefretten mi bilmiyoum arada kirki gosteriyorlar ezigin rezilin biri

yani dizide kirk var ama olmasa daha iyimis

70 kusur bolum orginal 3 sene mi ne yayinlandi.yani reboot u ne yapilir desen ilk sirada olmasi lazim

iste idare ediyo

daha once yazmistim da beni okuyan da pek olmadigindan

dizide sinirimi bozan ender unsurlardan biri uhura sen filmlerde das gibin hatunu kullan sonra buraya gubudik bu gicik erkekimsi hadini koy

sacini kazitmis pilot kizkardese de o yuzden degil onu onceki msgimda da yazmistim

bu kadar labuli olunmaz kaptanla

star trek evrenindeki en gevsek iliskideki insan

yani voyagerda evden bilinmedik 4. son kismina suruklenmisti muratabatin umutu yoktu .star fleet oficerlari disinda adamlar almak durumda kalmislardi orda bile boyle labuli zirtaposlar yoktu

orvile olmasa bu star trek olmayabilirdi kisminda bence gerceklik vardi

insanlar laan komedi spoof senden nasil iyi olur diye oyle bir girdiler ki disvoery ve digerlerine daha insanca is yaptilar

omru hayatimda konsolum olmadi o yuzden resident evil falan oynamadim o yuzden filmleri ile de ilgilenmedim hic birini izlemedim

simdi dizisini yapmislar rezil diyorlar

lotr nin diisi geliyo tolken uzmanini kovmuslar falan ama sanirim o reprezil olmaytacak zenci dolusturup orhinal hikaye ellesmeleri haric sanirim

zenci kadin dwarf ustelik piril piril goruntuleri ortaligi karistirmisti

oyle ki sonucta senelerin efsanesi var kadinlarda erkeklerde sajalli birbirlerine benziyorlar diye

istw wokeluksa adamlarda iste disi ve er birey ayrimi yok gibi olan dwarflara ne diye efeminlik ekliyorsun ki

netflix batcak sanirim bu zenci gay ve onune ne prohe gelirse onaylaip icerik olsun da nasil olursa olsun sevdasindan

bide tutmus islerini birakiyo devam ettirmiyo yetmedi kendi iceri olmayan populer film ve dizilerin yayin haklarini tutamayip kaybediyo

bu kafayyla batmazlarda yani epey zarar edecekler gibi duruyo

prime falanda o kadar duzgun gibi bisimis gibi gelmedi

dahasi bu 7-8 bolumluk sezonlardan da gina geldi soyle bi dusundum 20-30 senede ne diziler izledim sevdim diye %80 i falan normal kanalar isiyidiki buna sopranosu cnbce de izlememe ragmen hbo diye %20 den sayiyorum

22-24 bolum 42-46 dk diziler sitcom 22-24dk 26 bolume kadar cikabiliyordu

yetmiyo laan x dizi var guzel diyorlar 3 sezon indiyorsun 25 bolum total saka gibi

cok papahali cok buytceli buyuk oyunculu cok efectli yapimlara lafim yokta

turkiyede bile 1 odada gecen dizi yapsalar 8-10 bolum netflix

15-20 bolum olsun bazilar bari cik yok dusuyo cikmiyo

bbc falan dizilerine bakmayi bvirakmamin ana sebebi bu 3 sezon 5 sene total 10 bolum gibi isler olabiliyo deliriyo.

2000 lerde cok populer olan couplin 3 sezon 20 kusur bolum totalde

biktim valla gidip en sonunda eski dizileri tekrar izliyicem de dvdlerim hep bozulmus

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Boys' un 3. sezonu izledim. İlk 2 sezon daha iyiydi sanki ? Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama 3. sezon bende pek akarak gitmedi. Normalde sardımı arka arkaya en az 3 bölüm yapıştırıırm dizilerde bazen komple sezon kapattığım olur. Bunda 1 1 izlemeyi bırak araya günler bile aldım :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Deathknight said:

The Boys' un 3. sezonu izledim. İlk 2 sezon daha iyiydi sanki ? Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama 3. sezon bende pek akarak gitmedi. Normalde sardımı arka arkaya en az 3 bölüm yapıştırıırm dizilerde bazen komple sezon kapattığım olur. Bunda 1 1 izlemeyi bırak araya günler bile aldım :S

İlk sezonların şaşırtma etkisi de vardı. Etrafa saçılan etlere, kana, vahşete, sapıklığın sınırlarını genişleten görüntülere alıştık belki de. Ancak yine de katılıyorum, benim için de ilk iki sezon kadar çekici değildi. Final de öylece havada kaldı zaten.

Senaristler işin kolayına kaçmışlar aslında. Hem DC hem de Marvel evreninden kahramanların ve hikayelerinin "What if" tadında türevlerini alıp üzerinde çok düşünülmemiş yeni hikayelere dönüştürmüler. İlk başlarda çok cazip geliyordu Superman'in kötü olma ihtimali, süper kahramanların cinsel sapkınlar da olabilecekleri vs. ancak bunu da kanıksadık korkarım.

Deathknight beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mantiksizliklat beni cok yipratiyo boys izledim gecen eh iste dedim gectim

cizgi romanmis ama yani

captain americayla supermani birlestirmek orjinalligini bilemedim

spoiler yazmak istemedigim detaya girmiyorum

ama v nileeseni tarihi tum anlatilarin birbirine celismesi de

dzideki beni tek sasirtan sey su oldu elemanin intikam icin gucler alicagini dusunmustum ilk bi kac bolumden sonra o olmadi

onun haricisinde bilemiyorum altan boyun en duzgun yanşi zaman zaman kullandiklari guzel eski nostalgic parcalar 70-80lerden

super hero dizisi demisken gecen boystan sonra mrs marveli izledim

o da super bisi degil

ama en azindan pakistanli musluman utelik rezil rusba olmayacak sekilde

tabii ekip ve yaricilar pajkistanli ondan amerikalar kendi kendileri yapsalar bu kadar pozitif ve makul kalmazdi.

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mrs maevelde oytunculul yokta moonknight iyi oyuncular iceriyor

beni daha bayan yeni bi dizi gordum izliyorum ama hic hitmiyor cok bayiyiyo ustune sanki 25 nbolumluk diziymis gibi filler hissi veriyo ki hasta oldugumdan oldugunu sanmiyorum

sandman

moonknight bence iyi sebebi oyunculuk

su kadar senede marvel yapipşlarin %96 dizi olarak rezalet dc senelerdir isi goturuyordıu

mrs marvelin ise degisik yonunu belkirtim pakistani bir musluman

moonknight boyle bisi yok avatar eski misir tanrilar kimi secerse amerikali ilgiliz fransiz hersey olabilir.

bence obiwan moontan bi kat beterdi sadece oyuncu ce nıostalgi orginate de yok mantikta yok dogru duzgun akista yok

ewan mcgretor la film icin anlasmislar han solo ve diger star warslar gisede cakilinca olum 2 saatlik film yapacagimiz 5 saatlik dizi yapariz demisler

yanlis anlasilmasin bidaha diyordum super dizidir falan demedim cok sacma sapan gucu sacma oyuncu kiz da degil.sadece konspet degisik

bu yasa geldim bir amerikan senaeryonbunun bu kadar muslumanlara olumlu oldugunu gormedim bunu bir hirsitian vatandas diyo kagit ustunde de olsa

dile getirme sebebim oyudu

sandman doniyim fragmani izleyip biraz okiyim dedigim bi lucifer tadi alirmi diye umut ettim ama cik 8 volum dayandim biriecem bu aksam sonra unutcam

resident evile hic bakmadim cunku omru hayatimda oyunun oynamadim konsolum olmadi filmleride de ayni sebeple izlemedim bide ustune rezl diye yorumlari okdum ama can sikintisindan bide ona el atarim bide bakarsin hahahahahah

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Sandman ilk üç bölüm baya sardı, bugün dörtten devam edeceğim bakalım. :thumbs:

Edit: Sezon bitt :mrgreen: Çizgi romanını okumamış biri olarak beğendim, standart süper kahraman dizisinden çok farklı olmuş, bazen biraz yavaş ilerliyor ama yine de sarıyor; zaten eleştirmenler de çizgi roman doğrultusundan çok az sapıldığını; neredeyse sahne sahne uygulanmaya çalışıldığını söylüyorlar. Aktör ve lisans sıkıntılarını aşmak için ufak (!) dokunuşlar olmuş.

Spoiler

John Constantine olmuş Johanna Constantine; hem SJW'lere göz kırpılmış (wink wink); bir taşla iki meme kuş :mrgreen:, gibi gibi... Ama SJW konusu minimal / can sıkıcı seviyede değil :thumbs:

Peregrine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ve behce potahsyelini degierlendirememis bi dizi olmus sanki cok bolum var gibi arada filler gibi alakasiz bolum cek 22 yap oyle bolum eyvallah

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizden-Olur-Mu-I%CC%87zle.png
Bizden Olur mu?
Blutv , 10 dakikalık kısa kısa izletiyor.
.
Bir de Bonkis , bu da Blutv'de.
Sergen Deveci için başladım yan roldeymiş ama dizi güzel izletiyor.
bonkis-4-bolum-ne-zaman-yayinlanacak-blu
KhanTW önermiş önceden +1 diyorum.
.
.
Ek:
Bunların üzerine bir de Aynen Aynen izledim.
maxresdefault.jpg
.
Uraz gerçekten iyi oyuncu Nil de öyle .
Konu en üstteki diziyle (Bizden Olur mu?) aynı , kadınla erkek ne zaman sevişecek , cinsel gerilim , komik olaylar, vrsayımlar-hayaller...
Cinsellik satıyor , izlemesi keyifli.
ek:3.sezonda Uraz gidiyor Kerem Bürsin geliyor . 2 sezon izlenir 3. kabak tadı.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kaley Cuoco'nun (TBBT Penny) dizisi The Flight Attendant imdb puanı çok yüksek olmasa da bana eğlenceli geldi. Hatun da seksi, daha ne? :mrgreen: 🍆

e3e1f5d9e0cc53b91202ee5f9d3c2145

Peregrine tarafından düzenlendi
foto

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok