Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

9 saat önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

İlk sezonun ilk bölümünü bugün izledim, devam ederim.

Bu dizi iki sezonda bitiyor mu? See'yi izledikten sonra başlamak için sıraya almıştım da o yüzden merak ettim.

Yok, bildiğim kadarı ile devam ediyor. Ama işlerin gelişme hızına bakarsak (ve gerçek olaylarla iyi kötü zaman çizgisinin tutmaya devam edeceğini düşünürsek) muhtemelen 3. sezonda bitecektir.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

See'nin  ilk iki sezonu çok hızlı bitti, biz beğendik. Üçüncü sezonun ilk bölümünü de izledik ama sanırım son sezonda dizi zorlama bir hale gelecek, umarım yanıltıp sonrasında açılıyordur. Ancak ilk iki sezonu izlemeye değer diyorum.

Gotfather of Harlem'in üçüncü sezonu 2023'te gelecekmiş okuduğum kadarıyla, sezonu haftalık olarak mı yayınlıyorlar yoksa hepsini tek seferde yüklüyorlar mı? Ona göre üçüncü sezon yüklendikten sonraya bırakıp hepsini tek seferde izlemeyi düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.10.2022 at 10:19 AM, kHanTW said:

gerçek olaylarla

Gerçek olaylarla derken? Roman veya kısa hikayeden mi uyarlama yapıldı? İlk defa duyuyorum ondan sordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Gerçek olaylarla derken? Roman veya kısa hikayeden mi uyarlama yapıldı? İlk defa duyuyorum ondan sordum.

Godfather of Harlem tells the "true story of infamous crime boss Bumpy Johnson, who in the early 1960s returned from ten years in prison to find the neighborhood he once ruled in shambles.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
54 minutes ago, wazzap said:

ohoo ben uçmuşum. :facepalm: Hakan abi See'den bahsediyor sanıyordum "gerçek olaylar" dediği mesajda.

See nasıl gerçek olaylardan uyarlanmış olabilir yahu? :mrgreen:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Bir başka Star Wars dizisi,

Tales of the Jedi

izlemedim henüz, panodaki Zıtar Vorsçular belki duymamıştır diye yazdım.

Ben duymamıştım, Andor'u da daha yeni izlemeye başladım, bunu da çekelim sırada beklesin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bunlara ayrı konu açsak güzel olacak, "yeni başlayan diziler" vb. gibi. Buraya yazınca izlenip de tavsiye edilmiş gibi bir intiba bırakıyor.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/26/2022 at 8:33 AM, wazzap said:

Aslında bunlara ayrı konu açsak güzel olacak, "yeni başlayan diziler" vb. gibi. Buraya yazınca izlenip de tavsiye edilmiş gibi bir intiba bırakıyor.

:icon_think: Ama basligin adi dizi tavsiyesi degilmi? Gercektende izleyip hoslandiklarimi buraya yaziyorum. Kafam karisti simdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, wazzap said:

@Hugh Bullethocam siz doğrusunu yapıyorsunuz. Ben sadece izlemeden "böyle bir şey çıkmış" diye yazdım mesajı, orası biraz tuhaf oldu.

ahha, simdi cozdum isi. "reading is fundamental" derler ingiliz amcalar. Biraz daha yukarilari okumam gerekliymis. Sagolasin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars sevenler için her ikisini de tavsiye ediyorum, ben severek izledim.

Her ikisi için de bölümler çok uzun değil özellikle Tales of the Jedi kısa kısa bağımsız hikayeler anlatıyor. Bu yüzden hap gibi izlenebilmesini de sevdim. Disney bu yoldan ilerleyip evrenden böyle farklı hikayeler ve eski hikayeleri toparlayan seriler çıkartmaya devam eder umarım.

Andor

Andor.jpg

Tales of the Jedi

star-wars-tales-of-the-jedi-key-art-789546.jpg

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tvru kapandigindan beri duzenli dizi takip etmiyorum

ancak gecen bi bakiyim dedim masallah 90lardaki ne kadar popular film varsa hepsini dizi yapmislar

1 degil 2 degil tonla

holywooda ekmek bitmis fulden yeniden geriye donuyorlar demek

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mammals.jpeg

Amazon Prime Video'da Mammals adında kara romantik komedi tarzı bir dizi izledik, 6 bölümlük kısa bir seri. Bu türden nefret etmiyorsanız gideri var, tavsiye ederim

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1899(Netflix) nasıl bir diziymiş lan böyle. İki gün önce başlamıştım. İlk iki bölümü uyukluya uyukluya zor bitirdim. 3. Bölüm de yine aynı yavaşlıkta başladı. Ama yaratılan gizemler vs nedeniyle hadi yemek yerken falan izlerim diye devam edip bir şans daha verdim. Bir iki bölüm daha izledikten sonra olay bambaşka bir hal aldı. Bırakamadım ve sezonu bir gecede bitrdim. Önce lostvari gizemlerle başlayan dizi, biraz da darka dönüyor diyeyim siz anlayın. Epey konuşulur bu dizi.

Şunu net söyleyim ilk bölümler hakikaten akmıyor, oldukça yavaş. Klasik netflix gözümüze gözümüze gayleri sokuyorlar vs. Ama birkaç bölümden sonra çok farklı bir dizi ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bence izlenmeli.

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, ZvAnA said:

1899(Netflix) nasıl bir diziymiş lan böyle. İki gün önce başlamıştım. İlk iki bölümü uyukluya uyukluya zor bitirdim. 3. Bölüm de yine aynı yavaşlıkta başladı. Ama yaratılan gizemler vs nedeniyle hadi yemek yerken falan izlerim diye devam edip bir şans daha verdim. Bir iki bölüm daha izledikten sonra olay bambaşka bir hal aldı. Bırakamadım ve sezonu bir gecede bitrdim. Önce lostvari gizemlerle başlayan dizi, biraz da darka dönüyor diyeyim siz anlayın. Epey konuşulur bu dizi.

Şunu net söyleyim ilk bölümler hakikaten akmıyor, oldukça yavaş. Klasik netflix gözümüze gözümüze gayleri sokuyorlar vs. Ama birkaç bölümden sonra çok farklı bir dizi ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bence izlenmeli.

Arkadaşta benzer yorumları söylemişti geçen gün ilk 3 bölümde bayıldım falan demişti, sonra izlediğinde oha iyiymiş izlemen lazım falan dedi. Zaten Dark' ın yapımcılarından diye biliyorum, hoş daha onuda izlemedim ama sanırım bende bunu izlemek için hazırlık yaptım bugün yarın başlarım gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok