Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.830 mesaj var

kolay kolay dizi tavsiyesi vermem ona göre:

Tulsa King

Sylvester Stallone 76 yaşına gelmiş diyeceğim de, benim de onun tam yarısı olduğum gerçeğini kime anlatacağım bilmiyorum.

Henüz 5 bölüm yayınlandı fakat her yeni bölüm bir öncekinden daha iyi ve 6. bölüm trailer'ına bakarsak iyice zirve yapıyor.

süper kahraman olmadan, çolukla çocukla uğraşmadan, tırışkadan gizemler yaratmadan "old school" bir suç dizisi izlemek isteyen gelsin...

-

1899 tabi ki izledim ama malesef Dark'ın yanından bile geçememiş. Dark TV tarihinde yapılmış en iyi bilim-kurgu/gizem dizisi gözümde. yapımcılarından çok daha iyi bir şey beklerdim.

tabii sezonun finali 2. sezon için büyük potansiyel vadediyor ama ne yaparlar bilinmez, Dark gibi sonunu bağlayabilirler mi, Lost gibi senaryonun içinde kaybolurlar mı göreceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1899' u merak edip 2 gün 2 lokmada çiğnedim. Baya iyiydi. Dark' ı izlemedim henüz, önce onu izleyip sonra buna bakayım diyordum ama önceliği buna koydum. Dizinin ortalarında tahmin etmiştim finalde en azından hayal ettiğim şeye yakın bir yere vardı. Devamı olacak heralde yani öyle bir bağlantı olacak gibi feyz verdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/12/2022 at 4:41 PM, stardust said:

kolay kolay dizi tavsiyesi vermem ona göre:

Tulsa King

Sylvester Stallone 76 yaşına gelmiş diyeceğim de, benim de onun tam yarısı olduğum gerçeğini kime anlatacağım bilmiyorum.

Henüz 5 bölüm yayınlandı fakat her yeni bölüm bir öncekinden daha iyi ve 6. bölüm trailer'ına bakarsak iyice zirve yapıyor.

süper kahraman olmadan, çolukla çocukla uğraşmadan, tırışkadan gizemler yaratmadan "old school" bir suç dizisi izlemek isteyen gelsin...

-

1899 tabi ki izledim ama malesef Dark'ın yanından bile geçememiş. Dark TV tarihinde yapılmış en iyi bilim-kurgu/gizem dizisi gözümde. yapımcılarından çok daha iyi bir şey beklerdim.

tabii sezonun finali 2. sezon için büyük potansiyel vadediyor ama ne yaparlar bilinmez, Dark gibi sonunu bağlayabilirler mi, Lost gibi senaryonun içinde kaybolurlar mı göreceğiz.

Sylvester Stallone 76 yaşına gelmiş diyeceğim de, benim de onun tam yarısı olduğum gerçeğini kime anlatacağım bilmiyorum

Bana anlat, ben anlarım, Sly dan fazla uzakta degilim.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

This is us Aile dizisi nasıl olurun cevabı bu dizi. Imdb notunu görünce izlemeye karar vermiştim ve gerçekten de notunun hakkını veriyor.

Bir psikolog arkadaşım da çok tavsiye etti ama daha izlemedik. Yakında başlarız tahminen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13.12.2022 at 00:41, stardust said:

Tulsa King

4 bölümünü izledim. Dizi de bir oturmamışlık var gibi. Gerçi ben aynısını Ozark'da da demiştim çevreme dizi efsaneye dönüşmüştü.

On 22.04.2020 at 19:36, fortuneteller said:

Ozark ilk sezonu izlemiştim. Vasat bulduğumdan ikinci sezona başlamıştım. Şaşırdım.

Aha. buraya bile yazmışım :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Ozark bombok bitti.

Kalp kırıklığı cidden. İzleyen herkesin içi burkulmuştur ama diğer taraftan da hikaye gerçek olsa böyle bir şey yaşanma ihtimali de az değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, Najaz said:

The Peripheral'ı izleyen yok mu genşler?

2-3 bölüm izledim ama gerisi gelmedi. Madem böyle bir kontrol teknolojisi var niye bizim elemanı kullanma gibi bu kadar zahmete girildiğini ileriki bölümlerde anlatıyorlardır diye umuyorum. Ama 3 bölümde bile nedenini bilmemek beni o kadar rahatsız ettiki gerisini izlemedim :\

Ki, sci-fi olsun, çöpten olsun diyen biriyim..

allreadydead tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tulsa King'in 2 bölümünü izledim, beğendim devam ederim.

Bunu sevenlere Netflix'teki Lilyhammer 'ı da tavsiye ederim, benzer bir tat verir.

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Peregrine said:

NBC yapımı hocam, Netfiliş daha o kadar olmadı :)

Dogrudur, serde  çömezlik var işte ne yapıcan:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok