Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.829 mesaj var

Last Man On Earth.

Disneyplus.

4 sezon bitti. Bazen çok sinir etse de karakterleri tanıyıp benimseyince izletti kendini.

qjhnaw8.jpeg

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Erwin said:

Locke&Key fena gitmiyor bakalım klasik Netflix sıçışı olmazsa çerezlik izlenir. 

Benim de ne zamandır dikkatimi çekiyor ama çok iyi dizi olmadıkça başlamayayım diye beklemede tutuyordum çünkü takip ettiğim ve izlenmemiş bölüm olarak geride kaldığım çok dizi var. Fena gitmiyor dediğiniz için baştan bir iki bölüm izleyeyim diye heveslendim şimdi. 🙏

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2130492.jpg

Nos4a2 ilk sezon son bölümdeyim; şimdiye kadar gayet sürükleyici gitti. 2019 çıkışlı, toplamda iki sezon. Heroes'dan Sylar abimiz yine sykokilla modunda bu dizide de devam ediyor ama bir nevi vampir twist'li (Nosferatu). Güzel atmosferik, heyecanlı seyreden bir dizi olmuş, insan kaptırıyor. Prime Video'da mevcut.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Arakkisli arkadaşım, başlık açtık "Gelecek Diziler" diye. :D

Buraların yabancısıyım. Artık birileri taşıyıversin oraya bi zahmet:kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Poker Face

Charlie, birinin yalan söylediğini anlama konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Plymouth Barracuda'sında çıktığı yolda, çözmesi gereken her durakta yeni karakterler ve garip suçlarla karşılaşır.

Peacock dizisiymiş, ben malum yöntemlerle izledim. İlk sezonu 10 bölüm, sıkıcı değil, boş vakit geçirmek için keyifle izledik. İkinci sezonu da benzer yapıda gelecek gibi bitiyor ama tüh ne olacak acaba demeyecek şekilde sezon bittiği için gönül rahatlığıyla izlenir.

download.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, Najaz said:

Severance

https://www.imore.com/music-movies-tv/severance-season-2-everything-you-need-to-know#:~:text=Filming for season 1 alone,2022 - May 2023 shooting schedule.

Filming for season 1 alone took 11 months to complete, and with writing underway as of July 2022, we wouldn’t expect to see season 2 of Severance debut until late 2023 at the earliest, with a 2024 return more likely. By our estimates, that lines up with the current October 2022 - May 2023 shooting schedule. As yet, however, no official date has been revealed.

belə vəziyyət içine soxum

ps: pis bir beyaz yakali olarak gecen senenin en sevdigim dizisiydi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 02.02.2023 at 13:12, Altan Yoklar said:

https://youtu.be/YPhi8CBYXpk

Dünya Bu
Gain Medya'da yayınlanacakmış.

19fofv7.jpg
Benim için beklenesi ve izlenesi.
Oyuncular bir yana arka planda:
Ozan Akyol
Erman Çağlar
Volkan Öge
Caner Özyurtlu var.
o7d7zwh.jpg
ek: Yaşanılan deprem felaketi yüzünden yayın tarihi değişti sanırım.
Güncelleme 24 mart : İlk bölüm izlendi , yrrk gibi olmuş afedersin müdürüm.
Neyse takip edilecek izlenecek yeni bölümleri.

Güncelleme 4 nisan:2. bölüm daha iyiydi.

Dizi toparladı .

Kalt, Volkan ve Caner'e destek olmak için Gain'e abone oldum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/15/2023 at 11:00 PM, wazzap said:

The Marvelous Mrs. Maisel'in 5. sezonu başladı bu arada. Çok iyi dizi.

+1, dönem dizileri arasında en iyilerden biri. Elimin altında Netflix ve Disney+ olduğu halde  dizi vs. seyredeceğim zaman genelde Amazon Prime'dan takılıyorum. 14. sezon'dan öncesi Prime Tr'de olmamasına rağmen Law and Order - Special Victims  Unit izliyorum bu aralar. Gerçekten güzel dizi polisiye seviyorsanız. İyiki de 14'ten öncesi yokmuş 21 sezon takılacakmışız yoksa :)

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek: Picard dizi finalini çok güzel bir şekilde yaptı. Star Trek: The Next Generation gidip baştan izleyesim var şu anda, tabi Voyager ve Deep Space Nine'ı da. :icon_popcorn:

Spoiler

Neyse final bölün sonunda Jack Crusher ve Q'nun bir sahnesi var orayı atlamayın, güzel bir haber alıyoruz o sahnenin sonunda. ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 minutes ago, Peregrine said:

Star Trek: Picard dizi finalini çok güzel bir şekilde yaptı. Star Trek: The Next Generation gidip baştan izleyesim var şu anda, tabi Voyager ve Deep Space Nine'ı da. :icon_popcorn:

Reveal hidden contents

Neyse final bölün sonunda Jack Crusher ve Q'nun bir sahnesi var orayı atlamayın, güzel bir haber alıyoruz o sahnenin sonunda. ;)

Bunu unutma, eminim seveceksin. Ben bayagi merakla bekliyordum gelecek bolumu. Deep Space Nine star trek serisinin pembe dizisi. :lol:

https://www.imdb.com/title/tt0244365/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_startrek%20enter

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, Hugh Bullet said:

Bunu unutma, eminim seveceksin. Ben bayagi merakla bekliyordum gelecek bolumu. Deep Space Nine star trek serisinin pembe dizisi. :lol:

https://www.imdb.com/title/tt0244365/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_startrek%20enter

The Next Generation, Voyager ve Deep Space Nine hep ilintili ve aynı dönemin dizileri ya o bakımdan yazdım hatta aynı karakterleri de paylaşırlar.
Star Trek Enterprise'ı da ara ara birer bölüm izliyorum. Quantum Leap abiyi seviyoruz. :zuh:

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hakikaten son 20 dakika falan defalarca izlenir. Konunun bağlanışı zaten beklenildiği gibiydi, o yüzden son 20 dakika olmasa bölüm tırışka. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Peregrine said:

The Next Generation, Voyager ve Deep Space Nine hep ilintili ve aynı dönemin dizileri ya o bakımdan yazdım hatta aynı karakterleri de paylaşırlar.
Star Trek Enterprise'ı da ara ara birer bölüm izliyorum. Quantum Leap abiyi seviyoruz. :zuh:

Scott Bakula iyidir, sevdiğim bir aktördur. Demokrattır, sporcudur, muzisyendir. 10 yaşında Rock gurubu başlatmış ve bateristliğini yapmış, daha sonra solistliğini ve arada bir muziğini yapmış. Kendisi lisede futbol ve tennis oynamış. Quantum Leap deki rolünü bıraktıktan sonra Mart 6, 2005 yılında 4 saat 10 dakikada Los Angeles maratonunu tamamlamış. Uzun senelerdir demokratik partiye para yardımı yapmaktadır. 

Peregrine and epi beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Önceki sayfalarda önerdim mi hatırlamıyorum ama EXIT dizisinin 3. sezonu BluTV'ye geliyormuş.

url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fviaplay.com%2Exit-Finland-C-Fremantle-L.jpg

Gerçek olayları konu almış, polis kayıtları ve röportajları baz alarak Norveç'teki dolar milyarderlerinin hayatını anlatan bir dizi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok