Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.863 mesaj var

On 14.05.2023 at 12:30, wazzap said:

Silo'ya başladım ben de, AppleTV+'ta var. İlk üç bölüm güzel şimdilik.

İlk 2 bölümü izledim, beğendim. Roman uyarlaması olması artı özellik. Apple tv dizileri diğer yapımlardan bir tık daha iyi oluyor genelde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fubar

Arnold abim dizi çevirmiş.8 bölüm. 27 ve 28 Mayıs'taki seçim hengamesinde kafamı dağıtmak için izledim. Ben Arnold Schwarzenegger'i çok severim ama Arnold dışında dizide izlenecek birşey yok, Arnie abim dizide CIA ajanıdır ve olaylar gelişir şeklinde bir konusu var. Arnold dışındaki oyuncular çok itici geldiler, özellikle obez sarışın lezbiyen ajan ablaya gıcık oldum. Ama işte bir şekilde izledim sonuna kadar ve kafa dağıtıyor.

The Good Place

Başta Ted Danson olmak üzere başroldeki oyuncuların döktürdüğü 20'şer dakikalık bölümleriyle 4 sezonluk Good Place'i herkese tavsiye ederim. Bu bunalımlı günlerde biraz olsun neşelenmek, güzel birşeyler izlemek istiyorsanız izlemeniz gereken dizi bu. Netflix'in envanterindeki kaliteli işlerden biri. Konusundan bahsetmiyorum,hakkında hiçbirşey okumadan ilk bölümü izleyin, konuyu anlarsınız zaten, gerisi de gelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/29/2023 at 5:12 AM, Executioner said:

Fubar

Arnold abim dizi çevirmiş.8 bölüm. 27 ve 28 Mayıs'taki seçim hengamesinde kafamı dağıtmak için izledim. Ben Arnold Schwarzenegger'i çok severim ama Arnold dışında dizide izlenecek birşey yok, Arnie abim dizide CIA ajanıdır ve olaylar gelişir şeklinde bir konusu var. Arnold dışındaki oyuncular çok itici geldiler, özellikle obez sarışın lezbiyen ajan ablaya gıcık oldum. Ama işte bir şekilde izledim sonuna kadar ve kafa dağıtıyor.

The Good Place

Başta Ted Danson olmak üzere başroldeki oyuncuların döktürdüğü 20'şer dakikalık bölümleriyle 4 sezonluk Good Place'i herkese tavsiye ederim. Bu bunalımlı günlerde biraz olsun neşelenmek, güzel birşeyler izlemek istiyorsanız izlemeniz gereken dizi bu. Netflix'in envanterindeki kaliteli işlerden biri. Konusundan bahsetmiyorum,hakkında hiçbirşey okumadan ilk bölümü izleyin, konuyu anlarsınız zaten, gerisi de gelir.

Fubar

Yukariya, Arnolda  atıfta bulunalm. ilk 3 bolumunu seyrettim.  Arnold efendinin yeni bir CIA dizisi. Kızıyla beraber CIA ajanıdır ve ilk once bunu bilmiyorlar. 8 bolum. Eglendirici, çerezlik. Onuzumdeki ay Netflix servicini kesiyorum, kesilmeden once bitiririm herhalde.

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/30/2023 at 1:07 PM, Hugh Bullet said:

Fubar

Yukariya, Arnolda  atıfta bulunalm. ilk 3 bolumunu seyrettim.  Arnold efendinin yeni bir CIA dizisi. Kızıyla beraber CIA ajanıdır ve ilk once bunu bilmiyorlar. 8 bolum. Eglendirici, çerezlik. Onuzumdeki ay Netflix servicini kesiyorum, kesilmeden once bitiririm herhalde.

Spoiler

Sezon bitimine bakılırsa devamı gelecek her halde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Manifest, Netflix'de sürekli ana sayfada beni seç beni seç diye ortada zıplıyordu. Baktım sadece 4. sezonu var, malum yerlerden 1. sezonun 1. bölümünü izledim; fena saracak gibi duruyor... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, Peregrine said:

Manifest, Netflix'de sürekli ana sayfada beni seç beni seç diye ortada zıplıyordu. Baktım sadece 4. sezonu var, malum yerlerden 1. sezonun 1. bölümünü izledim; fena saracak gibi duruyor... 

iyi seyirler, bir ara hanımla beraber bizde seyrediyorduk. Fena bir dizi degil 

Jack Rya'nın 4. bölümünü bekliyorum şimdi

Citadel de 6. bölümden sonra duruverdi. Bilmem devamı gelirmi. 

Hugh Bullet tarafından düzenlendi
Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

For All Mankind'ı izlemeyen kalmamıştır sanmıyorum ama yine de yazayım. Beklediğimden çok ama çok iyi çıkmıştı, umarım yeni sezonu da gelir izleriz.

https://www.imdb.com/title/tt7772588/

Silo iyi gidiyordu ama tıraşa başladı son iki bölümdür (s1e5-6) soğudum biraz, son bölümü izlemedim henüz umarım iyi çıkar.

Sağlam sci-fi yakalarsanız paylaşın lütfen, daral geldi günlük koşuşturmadan.

Peregrine and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, Chronos said:

For All Mankind'ı izlemeyen kalmamıştır sanmıyorum ama yine de yazayım. Beklediğimden çok ama çok iyi çıkmıştı, umarım yeni sezonu da gelir izleriz.

https://www.imdb.com/title/tt7772588/

Silo iyi gidiyordu ama tıraşa başladı son iki bölümdür (s1e5-6) soğudum biraz, son bölümü izlemedim henüz umarım iyi çıkar.

Sağlam sci-fi yakalarsanız paylaşın lütfen, daral geldi günlük koşuşturmadan.

Tişikkirler. Bunu her nasılsa atlamışım; hayvan gibi güzel bir şeye benziyor. 🤤

Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Najaz said:

The Idol

HBO işi. HBO'dan babam çıksa yerim, diye başladım ve yanılmadım. 2 bölüm yayınlandı; BluTV'de izlenebiliyor (veya torrent).

Onu gördüm de o puan nedir aga????? :2no:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, wazzap said:

Onu gördüm de o puan nedir aga?????

Kadının hasından anlamayan kıskanç kuiirci oç'ları diziyi boklamışlar işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok