Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.867 mesaj var

Hahahaha American Gods nedir ya oyle... Ilk 2 bolumu izledim, noluyor ne bitiyor anlamadim cunku anlatmiyor... Zenci ablayi hic anlamadim zaten... :mrgreen: Erekte olmus pipiler havada ucusuyor hahaha... Noluyor arkadas bu nedir... :D Ilgincmis ama, merak uyandirdi bitireyim ilk sezonu...

Bu arada bunu aktarirken Neogaf'taki oneri uzerine indirdigim bir polisiye Kore dizisi vardi, ona bakayim dedim; adi Signal... Ben zaten Kore ile ilgili herseye hastayim, bu da cok iyi gozuktu bana... Zaten aldigi yorumlar filan cok cok iyi (IMDB puani 8.8)... Bunu da bastan sona bitireyim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

13 Reasons Why dizisine benden +1

Ergen dizisi kesinlikle değil. Oldukça sürükleyici ve merak uyandırıcı bir dizi. Konuyu anlatımları oldukça güzel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Atrin said:

13 Reasons Why dizisine benden +1

Ergen dizisi kesinlikle değil. Oldukça sürükleyici ve merak uyandırıcı bir dizi. Konuyu anlatımları oldukça güzel.

Follows teenager Clay Jensen, in his quest to uncover the story behind his classmate and crush, Hannah, and her decision to end her life.

Konununn tarifinden derin bir sey gibi gorunuyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 günde bitirdim diziyi. Kalkamadım başından. Bazı bölümlerden önce uyarı yazısı çıkıyor "bu bölümdeki sahneler şöyle kötü böyle kötü olabilir" tarzında ve yardıma ihtiyacı olanların veya olabileceklerin https://13reasonswhy.info adresine girmeleri öneriliyor. 

İlk bölümler tatlı tatlı başladı. Merak uyandırdı sonu nolcak lan diye. Fakat sonları çok zorlayıcıydı. En azından benim için. Şu an bitirdim ondan tam ne yazacağımıda bilmiyorum. Sanırım tek söyleyeceğim "intihar" tarzı bir konunun kişisel olarak yakınından uzağından geçtiyseniz veya etrafınızdaki bir kişi yakınından uzağından geçtiyse veya intihar ettiyse izlemeyin. Veya etkilenebileceğinizi düşünerek (illa intihar etmeyi düşünmenize gerek yok) başlayın diziye. Çok fazla düşündürüyor. 

not: atrin uçtu demeyin. üniversiteden 1 tanesi arkadaşım 1 tanesi de aynı dersi aldığım 2 kişi intihar etti. dizi olayları fazla sorgulama hissi yarattı. herkeste tabiki de yaratmaz. kişiye göre değişir tabi. kimi "highschool crap" diyip geçebilir. Herkese elbet arkadaşı, sevgilisi veya her ne boksa kazık atmıştır. Olaya öyle bakarak izlememenizi tavsiye ederim. Dizi bence maşallah zaten buna izin vermeyecek şekilde bize konuyu sunuyor. neyse şarap içtim bitti bari viskiye geçiyim anca uyuruz.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Philip Dick'in hikayeleri dizi olacakmış. Kadro iyi. Mutlaka izlenmesi gerekenler listesinde tabii. 

The first trailer for Philip K. Dick anthology series promises surreal sci-fi

https://www.theverge.com/platform/amp/2017/8/20/16176106/philip-k-dick-electric-dreams-sci-fi-anthology-amazon-video-stan-channel-4-watch

Star Trek Discovery Trailer № 3

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On ‎1‎.‎09‎.‎2017 at 21:55, wazzap said:

Narcos 3. sezon başladı.

Butun 3. sezon hepsi nette onu anlamadim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Squall said:

Butun 3. sezon hepsi nette onu anlamadim.

Netflix, amazon dizileri bir seferde bütün sezonu ekliyor . Gayette güzel oluyor, bir hafta bekleyip konuyu dağıtmıyorsun, keşke bütün diziler böyle olsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Executioner said:

Narcos 3. sezon çok güzeldi. Haftasonu soluksuz izledim resmen, ilk 2 sezonu izleyip beğenenler kaçırmasın.

Barış abi bilgisayarın artık sadece film / dizi / çizgi film izletebiliyor sanırım. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, ZvAnA said:

Valla ben biraz bölüm birikmesini bekliyorum. :D

Abi full sezon çıktı, bütün bölümler yayınlandı. Birşey beklemeye gerek yok, izle keyfini çıkar :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rick and Morty'nin 3x7 bölümü efsane ötesi bir şeydi. Kaçırdıklarımı görmek için youtube videolarını bekliyorum. 

Başlığını açacağım da pek izleyen yok sanırım Erwin ve benim dışında.

Trexxx beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, wazzap said:

Rick and Morty'nin 3x7 bölümü efsane ötesi bir şeydi. Kaçırdıklarımı görmek için youtube videolarını bekliyorum. 

3. sezona ara ara bakıyorum ben, 3x3' ü izledim en son, aile terapisinden kaçmak için hıyar olduğu bölümdü sanırım. :lol::lol::lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 dakika önce, wazzap said:

Ben dün başladım 1. sezondan keyifli bir serüven.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

16 minutes ago, Onur said:

3. sezona ara ara bakıyorum ben, 3x3' ü izledim en son, aile terapisinden kaçmak için hıyar olduğu bölümdü sanırım. :lol::lol::lol:

3. sezon çok iyi başladı sonra kötü devam etti ama 3x7 ile gönülleri tekrardan kazandılar bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, Executioner said:

Abi full sezon çıktı, bütün bölümler yayınlandı. Birşey beklemeye gerek yok, izle keyfini çıkar :)

Ahahah hadi ya:lol:, ben daha iki üç bölüm falan oldu sanıyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, ZvAnA said:

Valla ben biraz bölüm birikmesini bekliyorum. :D

Merhaba. Narcos bir netflix dizisidir ve netflix dizilerinin özelliği bütün bölümlerinin aynı gün internete düşmesidir. 

İngilizceniz yeterliyse aynı gün bütün bölümleri izleyebilirsiniz. İngilizceniz yeterli değilse bekleyeceğiniz şeyler bölümün birikmesi değil, altyazının çıkıp çıkmamış olmasıdır. 

Rica ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye