Dizi Tavsiyesi
6 6

Bu konuda 1.869 mesaj var

Americans süper dizi de, sosyalist kafasını pek anlatamamışlar gibi geliyor bana. Dizinin ilk sezonlarında iki tarafa da laf çarpma havası varken sonlara doğru ABD'ye pozitifcilik yapılmaya başlandı. Mart'ın sonuna doğru final sezonu başlayacak zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, RFID said:

Sezonu tamamladım ''Archangel'' en sevdiğim bölüm oldu.

Ben en cok ilk bolumu birde o siyah beyaz robotlu bolumu begendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni star trek in 2 bolumunu izledim bu kadar dandik bir dizi nasil yapmislar tebrik ederim kendilerini.

Uncle diye bir ingiliz dizisi buldum karakter komedisi on numara cok komik her bolumde birbirinden komik sarkilarda var cok keyifli bir dizi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, wazzap said:

Hocam biraz ütopik değil miydi sizce de? Ölen birisini pat diye geri getirdiler.

Zaten tüm dizi ütopya üzerine kurulu bir açıdan bakarsak. Alternatif evren olayı uzun zamandır edebiyat aleminin en gözde ve taze tezlerinden. Burada da hakkını veriyorlar bence.

Daha önce öyle çok gördük ki öyle pat diye dirilen ölüler, artık kanıksadık sanırım :lol:

Hepsi PKD'nin çarpık ama dahiyane zihninin ürünü. Bu gözle bakınca onun eserleri ve eserlerden esinlenilen ürünler normal geliyor bana artık...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, wazzap said:

Hocam biraz ütopik değil miydi sizce de? Ölen birisini pat diye geri getirdiler.

Man in the high castle 'ın 2. sezonunu izleyeyli epey oldu . Hatırlayamadım , kimi geri getirdiler?

Bu arada kitap konusundan bahsedildi. Dizinin senaryosu kitaptan epey farklıymış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dirk Gently's Holistic Detective Agency 

http://www.imdb.com/title/tt4047038/?ref_=fn_al_tt_1

Elijah Wood'un oynadığı, çok fazla benzeri olmayan rahmetli Douglas Adams'ın romanından uyarlama bir BBC dizisi. 2 sezon ve maalesef 3. sezon olmayacak. Gayet absürd, hoş bir dizi, herkese tavsiye ederim.

Executioner tarafından düzenlendi
Trexxx beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 'ın dizi çekimleri ilerliyormuş. Bu dizinin işi çok zor. Beklenti çok fazla, insanalrın karşılaştırabilecekleri çok kaliteli başka yapımlar var. 

Battlestar galactica 'nın (70 yapımı olan) remastered bluray seti çıkmış. 

Fahrenheit 451 'in dizisi HBO 'dan geliyor. Bunun filimi var , başarılı olduğu söyleniyor ama kitabı filme ,diziye uygun bir konusu olduğu izlenimi bırakmadı bende. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

La Casa De Papel, Tokyo kezbanı hariç güzel dizi de öyle mutlaka izlemelik 10/10 bir dizi değil. Tekrar tekrar izlenmez yani. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, wazzap said:

La Casa De Papel, Tokyo kezbanı hariç güzel dizi de öyle mutlaka izlemelik 10/10 bir dizi değil. Tekrar tekrar izlenmez yani. 

Bu dizi bir benim hoşuma gitmedi sanırım, oyunculuk çok gözüme batıyor aşırı amatör duruyor(özellikle bazı sahneler de eghh artık dedirtti), konu güzel ama bilemedim 5/10 derim ben linç edilmeyeceksem :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Psikobat dizi kötü değil de, öyle bir Prison Break havası da yok yani aslında. Ama en azından konu orijinal; bir de sonunu çok çabuk geçiştirmişlerdi. Hangar'a 100 metre kalmış, koca bir tır geçior yanlarından kimse dönüp bakmıyor. Hangarın etrafındaki kameralardan, oraya daha önce kim girmiş çıkmış diye falan hiç bakmıyorlar. Çok boşluk var dizide ama dizi kötü değil bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek Discovery'yi izledim dün gece. Güzel olmuş bence. Efsane değil ama çıtır çerez izletiyor kendisini. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Atrin said:

Star Trek Discovery'yi izledim dün gece. Güzel olmuş bence. Efsane değil ama çıtır çerez izletiyor kendisini. 

Ben 1 bölüm dayanabildim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok