xiaomi Xiaomi Bluetooth Sport Earbuds incelemesi
0

Bu konuda 1 mesaj var

Geçen gün eilme geçti, bir süre kullandım. 

Duş görünüşü ilk miband 'ın kullandığı plastiğe benziyor. Sağlam durabilmesi için dış kulağa takılan kanca görümlü parça pek rahat değil, özellikle gözlük kullanıyorsanız rahatsız edebilir .  

Ses kalitesi olarak 30USD lik bir BTkulaklıktan beklenecek düzeyde. Daha önce kullandığım ve sevmediğim Samsung U-Level BT headsetten yarım puan daha iyi ama ergonomisi onun kadar iyi değil. 

Samsung ses izolasyonu yapmıyordu , bu inear kulaklıklar kadar olmasa da biraz dış sesleri engelliyor yine. 

Ürünün kullanım klavuzu Çince , açılıp kapanırken Çince birşeyler söylüyor. Zaten fazla işlevi yok, açıp kapatabilioyorsunuz , pairing vs yapıyor.  Arada kapatıp açıyorum zannedip bir kaç kez kablonet teknik servisini aramışım :) Çift basışta contact listten bir numarayı arıyor. :)

30 usd lik BT kulaklıklarla benzer düzeyde , fazla birşey beklemeyin. İlla BT kulaklık gerekiyorsa alınabilir, yoksa pas geçin.  Fiyatı bu civarlarda olan BT kulaklıkların hiçbiri birşeye benzemiyor.  Samsung U-Level 'i de yerli mağaza zincirlerinde indirimde 260₺ gibi fiyatlara görüyorum, Amazon'dan 35 usd gbi almıştım, o kadar eder en fazla. 

xiaomi-headphone-guide-a-newcomer-mi-spo

1478585426977164.jpg

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok