iphone hakkinda cahilin sorulari
0

Bu konuda 9 mesaj var

2002 de cd flan satarken isityorlardi diye gidip bi nokia 3310 pilinin sakur sukur bitmesi harici dert olmadi ek yeni pilde almistim oda oyle oldu hala duruyo malesef sarjini da birine vermistim oyle yatiyo evde

2000lerin sonuna dogru cok dert cikartan hayatan sogutan phillps aldim gulle gibi bisi tek avataji haftralarca hatta 1 ayi askin sarj gidebiliyo su an aklimda deiglxenium 9 bisiler bi bok telefonda

omru ahayatimda akilli telefon kullanmadigim gibi boyle bir ihtiacimda yok hatta telefon da kullanmiyorum

telefon calsa acamam o derece

2002 de aldigim muhabet kart(sonradan hepsinin ismi hazir kart oldu sanirim)

oyle 4-10 ayda bir 15 lira yukuyorum oda her ay telsiz parasi cekmese bitmez

bu giristen sonra

wow oynuyorum.odum bokuma karisiyo bisi olucak dye

BATTLE.NET AUTHENTICATOR

iphone da icload diye bisi kullaniyormus key sakliyormus oraya falan direk hesabi kurtariomus yoksa id falan gerekiyor ki aptallik oresi 7-8 sene once bi denemek icin girdigim accounta kaldim orjinal kullanici ben degilim

yani bi giderse gider

dandirik bi app

soyle ucuz falan iphone alsak eski falan 2. el olur rebrushed tarzi bisi olur falan

ne aralikta ne model bakmak lazim

omru hayatinda kullanmamis biri bunu aldiginda mecuburuyum faturali hatta gecmeye hazir kart devam edebilirmiyim

sonucta bu appi evdeki modemin wirelasini acip direk yapabilirim data kullanmadan turkcellden sanirim(nasil yapilir fikrim yokta o radeye gelinirse sorarim)

sonucta offline bisi bu cod yaratacak gireceksin

olur mudeger mi telefon kullanmadigim icin full bosa masraf ama iste oyun icin hadi bide telefon olmus olsun

ihone 4-5 bile cok fazladir buna

n11 de bi tane ucuz gordum tamir gorup satilan urunlerden 500-700 lira da

ama kulakligi gectim sifir onemde o benim icinde de sarj cihazi da veirlmez diyo.eee ben bi yerime mi sokup calistiracam bunu

direk usb kablosu ile sarj oluyormus pc den?

oda varmi bilemiyorum da

neyse heralde piyasada pek daha dusuk model bisi kalmamistir

ide bu telefonlar gidisi ne kadar kac gun sarj olmadan gidebiliyo kabaca

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

20bin satırlık yazıyı okuyamadım ama aralardan şeçtiğim blizzard, authenticator, iphone, hazır kart... dan anladıgım kadarıyla telefon kullanma yetisi olmadan sırf bu iş için eski bi iphone arıosun..

Hiç Gsm hattı kullanmadan wifi ile yapbilirsin bu işi.. eski bi iphone 4-4s ile falan bu işi yapabilirsin..

Hatta daha dün annemin 4s telefonu eskiye cıktı let go dan sat diye verdi bana falan filan..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben yazidan Battlenet auth kullanmak icin telefon lazım gibi anladim. Onun icin ille iphone a gerek yok basit bir tablet bile olur. Onun haricinde pek bir sey anlamadım valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hakancez tablet telefon hic bisiyim yok apple sevmem

ama onun icloada kaydetme olayi varmis ondan

accountun sahibi gercekte ben degilim 7-8 sene once bi halt yaptim yabanci eski bir arkadastan odunc aldim

bisi olursa telefona programa accounta girmem icin adamlar id nufus cuzani falan gostermem gerekir olmaz

yani telefonlu sisteme gecmem gerekirse bunun iphone olmasi cok cok daha guvenli olucak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battle net authenticator kurulurken ozel bir kod veriyor. Kazaran telefon vs bozulursa o kodu girip devre disi birakiyorsunuz. Diablo icin kullaniyordum authenticator sonra telefon bozuldu. O kodu girip authenticator devre disi bırakıldı. Sanirim hala ayni durum vardir. Bosuna para vermeyin yani. O kodu bir kenara not edin bitsin gitsin

https://eu.battle.net/support/en/article/Remove-Authenticator-and-SMS

Bir de SMS Protect eklemisler. Bir mesaj ile authenticator kaldırılabilir hale gelmis. Basit bir telefon ek olarak ucuzundan Android tablet veya telefon olayi cozer. 

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet sanirim o dedigin gibi de bakalim ne edicegimi bilmiyorum moralim bozuk para yok soyle bi loto vursa onbinlerce liralik alicak sey bvar

iste o kodu pc e kaydettim hdd goctu uctu bisi olursa telefona bisi olursa dert oluyo kirilirsa falan gibi

i kodu cloada atiyo apple direk auto retive ediyo kod mod girmene kalmadan

neyse bakicam

hava sicak evde iyiycek bisi yok ben uykusuzum heyheylerim tepede paso bi sorunlar hastaliklar moral durumuda yerlerde bakalim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 24.06.2017 at 19:47, hakancez said:

Battle net authenticator kurulurken ozel bir kod veriyor. Kazaran telefon vs bozulursa o kodu girip devre disi birakiyorsunuz. Diablo icin kullaniyordum authenticator sonra telefon bozuldu. O kodu girip authenticator devre disi bırakıldı. Sanirim hala ayni durum vardir. Bosuna para vermeyin yani. O kodu bir kenara not edin bitsin gitsin

https://eu.battle.net/support/en/article/Remove-Authenticator-and-SMS

Bir de SMS Protect eklemisler. Bir mesaj ile authenticator kaldırılabilir hale gelmis. Basit bir telefon ek olarak ucuzundan Android tablet veya telefon olayi cozer. 

Türkiye numaralarını ekliyemiyoruz ama SMS protectte sanırım ben denedim hata veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, RFID said:

Türkiye numaralarını ekliyemiyoruz ama SMS protectte sanırım ben denedim hata veriyor.

+90 eklediniz mi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok