Star Wars üzerine
0

Bu konuda 26 mesaj var

Leia ölebilir. Trailerdan öyle bir hava verdiler. Carrie Fisher ölmeseydi Episode 9'da önemli rolü olcak deniyordu fakat 8.filmde de öldürebilirler onu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olucekse hikaye geregi de gercekte oldugu icin olucaktir.

sanmiyorum cgi ile canlandirsilar tum filmde

rouge one da tarkine falan yaptiklari gibi yapma teknolojisi var

han solo da hikayeden degil harison fordun filmdeki tek gercek star olmasindan bir bolumde onu oynatmak 50-100 m dolara mal olur ondan

ama carie fisher aileden meshur fenada bir oyuncu falan olmamasina ragmen iste maliyetli adam degil

harison forda yarin ben film ceviriyim desem 25m dan asaga anlasma imkani yok

2.5 milyon versen eski kadronun kalan yarisini toplarsin ama

carrie fisherin zamansiz olumu isleri cok karistirdi

ama ama diger bolumun basindada oldurebilirler

eger bunun full cekimleri bitti filmi elklesmeyelim cok derlerse

suspense mod ile merak modu tetiklememek icin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tarkin zorlu elde veri yok.burda kesin tonla kullanilmamis footagelar falan vardir.

tarkinle alakali kullanmadiklar seyler kullanmak zor ve cok sinirli olurdu 40 senelik

ikinci film de full bitmisti diye hatirliyorum yani cekimler surerken vefat etmedi carrie

cok masrafsiz zorluksuz yapilabilir.

illa uzun sahneler olmasi gerekmiyor cunku

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar. Seriyi izlemek için en uygun sıralama bulundu mu? Yoksa halen aranan duygulara göre önde gelen 3 sıralamadan birini seçiyor muyuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@egefranco

icinden ne geliyorsa ege :) ben en son 1-2-3-4-5-6 izledim siritmadi. Yeni filmlerle birlikte sirlama karisti tabi iyice. O yuzden ben olsam:

1-2-3-Solo-Rouge One-4-5-6-7-8 izlerdim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Atrin

karar verildi: 1-2-3-Solo-RougeOne-4-5-6-7-8 it is.

(Hikayeye çok heyecanlanan biri olarak kronolojik sırayla izlerken 3'ten 4'e geçişte "eski" olmalarından dolayı hiç sıkıntı çekmedim. Fakat rouge one'dan sonra ilk kez izlicek birine a new hope fazla eski gelebilir mi diye de düşünüyorum)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue veya 3 farketmez her halükarda 4. filmdeki o droidlerin çölde tın gır mıngır ilerlemesi falan sıkıntıdan kalp krizine neden olabilir..  4-5-6 her halükarda biraz bayıcaktır ama yine de izlenebilecek haldeler.. 

Asıl önerim bence 6. Filmde izlemeyi bırakmanız şeklinde olacaktır.. aynı gün içerisinde yapılacak bi star wars runda  7. Film (4ün remasterı)  “lan bunu demin izlemedik mi sorgulamasına neden olabilir) 8 ise ulan biz ne izledik şeklinde bütün harcanan vakti pişmanlığa dönüştürecek bi katalizör etkisine sahip.. şimdiden uyariim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 21.07.2018 at 23:30, Narcissus said:

Asıl önerim bence 6. Filmde izlemeyi bırakmanız şeklinde olacaktır.. aynı gün içerisinde yapılacak bi star wars runda  7. Film (4ün remasterı)  “lan bunu demin izlemedik mi sorgulamasına neden olabilir) 8 ise ulan biz ne izledik şeklinde bütün harcanan vakti pişmanlığa dönüştürecek bi katalizör etkisine sahip.. şimdiden uyariim..

On 22.07.2018 at 01:21, Atrin said:

8 parcali domatesli ishal tadinda

İçime oturuyor... Tavsiyeler üzerine 8'i 20. dakikada kapattım. Yorum yapmak için erken de olsa anlayabiliyorum sizi. Ne yazık ki...

PEKİ:

Clone Wars veya Rebels takip edeniniz oldu mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok