Bardak, Kupa, Termoslar üzerine herşey
0

Bu konuda 54 mesaj var

Kaptan ömürlük almışsın, hayırlı olsun. Ben Stanley’den çok memnunum, bu aralar kahve keyfimi yapamıyorum gerçi ama rutinime dönerim birkaç güne 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendim kullancağımı sanmıyorum hayatımda ya 6 ya da 7 kez kahve içmişimdir. Bu kadar ucuza bulmuşken yeri geldiğinde hediye veririm diye aldım. 2 ayrı sepet yaptım başka alınacak şeyler de vardı, gümrük vergisine sokmadan hallettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
55 minutes ago, allreadydead said:

Bende 20lik vardı. Bir tane de 16lık aldım. Güzel oldu, :) işe götürüp, çay/kahve işini tek seferde hallederim.

intel sana eşantiyon olarak vermedi mi bunlardan olredücüm, malum adamların tonla reklamını yapıyorsun :D

işine yaradığına sevindim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Autoseal Türkiye'ye gönderilmiyor diyor.

7 hours ago, stardust said:
  • Contigo AUTOSEAL West Loop Vacuum Insulated Stainless Steel Travel Mug with Easy Clean Lid, 20oz, Stainless Steel has decreased from $17.98 to $9.97

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, Tesla said:

Autoseal Türkiye'ye gönderilmiyor diyor.

şimdi ben de dikkat ettim 20oz Stainless Steel gönderilmiyor diyor, 16oz olanı gönderiliyor.

diğer 2 renk seçeneğinin 2 boyu da gönderiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 saat önce, stardust said:

şimdi ben de dikkat ettim 20oz Stainless Steel gönderilmiyor diyor, 16oz olanı gönderiliyor.

diğer 2 renk seçeneğinin 2 boyu da gönderiliyor.

Sanırım kampanya bitmiş. Kaçırdım. :(

Şu nasıldır? https://www.amazon.com/Contigo-SnapSeal-Vacuum-Insulated-Stainless/dp/B00IR77HFE/ref=sr_1_7?s=home-garden&ie=UTF8&qid=1512923719&sr=1-7&keywords=Contigo%2BAUTOSEAL%2BWest%2BLoop&th=1

20 oz, toplam 16$

Tesla tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen gun Amazon'dan sunu aldim;

Thermos Ns105 Vacuum Travel Termos Mug (16 oz/470ml )

512kbfX1vAL._AC_SL1280_.jpg

Acayip şık bir ürün, eski Thermos mug soyulmustu yikana yikana bunda oyle bir sorun da yok... Gerci cok sorun olacak bir surum da degil, siyah kisim soyuldu, paslanmaz celik govde gozuktu... Neyse, kafama takilan tek sey aracin bardakligina sigip sigmayacagi idi, tam oldu... 1 cm daha uzun olsa sigmazmis...

Acma kapama sistemi de tek tusla yapiliyor, o da cok guzel tasarlanmis...  Tekzen'de 199TL'ye satiliyor su an... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stanleyciler toplanin mevzu var :D ... Gecen gun Amazon'dan sunu aldim; [ https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07HYPSQSC/ ] ... Sabah bendeki eski Thermos ile buna kahve yapip koydum... 1 saat sonra bir baktim bundaki kahve sogumaya baslamis, iliklasmis... Aksam evde su kaynatip icine koydum deneme yapmak icin... Baktim ciz cuz ses geliyor kapak kismindan, hava kaciriyor... Halbuki cift kilit sistemi vs. var guya... Amazon'a iade edecegim ama merak ettim Stanley ile benzer tecrube yasayan var mi diye... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, JardeL said:

Stanleyciler toplanin mevzu var :D ... Gecen gun Amazon'dan sunu aldim; [ https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07HYPSQSC/ ] ... Sabah bendeki eski Thermos ile buna kahve yapip koydum... 1 saat sonra bir baktim bundaki kahve sogumaya baslamis, iliklasmis... Aksam evde su kaynatip icine koydum deneme yapmak icin... Baktim ciz cuz ses geliyor kapak kismindan, hava kaciriyor... Halbuki cift kilit sistemi vs. var guya... Amazon'a iade edecegim ama merak ettim Stanley ile benzer tecrube yasayan var mi diye... 

bende ufak bir stanley var ama hiç böyle huyları yok. O ürün özelinde bir problem olabilir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aradan geçen bunca zaman içerisinde hala 470 ml-500 ml seviyesinde çok iyi ısı ve soğuk direnci olan termosa ihtiyacım var.

Geçenlerde Stanley'in bir modelini beğendim TR'de çılgın fiyat olmuş. USA fiyatı 33 dolar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, escape said:

Aradan geçen bunca zaman içerisinde hala 470 ml-500 ml seviyesinde çok iyi ısı ve soğuk direnci olan termosa ihtiyacım var.

Geçenlerde Stanley'in bir modelini beğendim TR'de çılgın fiyat olmuş. USA fiyatı 33 dolar

Amazondan indirim kovalayacaksınız hocam. O 33 dolar 10-15e düşüyor periyodik olarak

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

450 ml civarı, ağız kısmı vakumlu ancak kapaklı ve 5-6 saat soğuk sıcak direnci olan ürün arıyorum.

Stanley'de olan 38 dolara çıkmış, tr'de sadece aynı modelin 350 ml olanı var fiyatı da 450 TL.

Termos bile bulamadığıma inanamıyorum, bu arada amazon fiyatına 20 dolar da kargo geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok