PS4 Slim 500GB - 599TL - BİM
0

Bu konuda 11 mesaj var

600 e alınır PS exclusive ler oynanır sonrada aleti sevmezseniz satılır. fiyat çok çok düşük. bende benim ps3 ve oyunları ikinci elde 500 e satarım belki diyordum :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün mağazalardan birine sorduk, bazı kişiler doğrudan depolara gidip oradan alıyormuş (nasıl yapıyorlarsa artık). Hatta biri gidip depolardan 100'ün üzerinde cihaz almış söylenene göre. O yüzden mağazada (eğer mağaza çalışanları kendine almadıysa - ki al-sat yapanı da bol) çok nadir bulunur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bu taraflarda denk gelirse kapayım, bi ara 2 tanesinde görmüştüm satılıyordu kendi fiyatından ama satılmadığı için depolara gitmiş olabilir. Daha çok işlek olan mağazalarında satıyorlar çünkü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 08.09.2017 at 14:54, Lightning McQueen said:

Bugün mağazalardan birine sorduk, bazı kişiler doğrudan depolara gidip oradan alıyormuş (nasıl yapıyorlarsa artık). Hatta biri gidip depolardan 100'ün üzerinde cihaz almış söylenene göre. O yüzden mağazada (eğer mağaza çalışanları kendine almadıysa - ki al-sat yapanı da bol) çok nadir bulunur.

Muhtemelen mağazalarda görmek mümkün olmaz bu fiyattan. Zira gerçekten çok güzel al-sat karı elde edilebilecek bir fiyat. Gerçekse zaten birileri çoktan toplamıştır hepsini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Görürsem ben de alabilirim, 599 iyi fiyat. Bunun için bakacak olan varsa 199-249 lira arasına mini buzdolabı da satılıyor, bulan onu da alsın derim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok