Klavye Önerisi
2 2

Bu konuda 131 mesaj var

11 dakika önce, ZvAnA said:

Bunun çözümü yağsız contact cleaner(Devre temizleyici). Kolonya, tiner miner demişsiniz napıyorsununuz oğliiim... Eğer düşük sıcaklık ayarı ya da soğuk üfleme özelliği yoksa hiçbir cihazı saç kurutma makinası ile kurutmayın.

Selülozik tiner elektronik devrelerin tüm temizliğinde kullanılır. Normal tinerden bahsetmedim. 

TiesTorN and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada, ultrasonik temizleyicide hangi kimyasalı kullandığımı yazmamışım. motor temizleyici kullandım :lol: en ağır yağları ve kirleri sökebilen bir kimyasaldır kendisi.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Peregrine said:

Ben de heves ettim; yarın membran klavyemi por-çöz ile temizleyeceğim. Olmadı lavabo açıcı da dökerim biraz. :kayik:

onları döktükten sonra ortada klavye kalırsa haber et...

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

ironi içeren mesaja, ciddi cevap vermenden dolayı suratına kezzap atasım geldi.

benim ciddi olduğuma nerden kanaat getirdin acaba :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

babama bi klavye almam lazım, kendim de membran denen dana işkembesi ne kıvama gelmiş bir deneyimlemiş olurum.

kriter: 400 tl altında olacak.

adaylar:

Kingston Hyperx Alloy Core RGB HX-KB5ME2-TU Kablolu Oyuncu Klavyesi

Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi

Razer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu Klavyesi

logi ve razer sevmediğim için hyperX'e daha bir sıcağım.

razer zaten low profil onu sevmez heralde, g213'ü de pek bir övmüş halk ama bilemedim...

ne dersiniz ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 dakika önce, stardust said:

kriter: 400 tl altında olacak.

LP geçen gün sıfır kutusunda Blackwidow X Chroma satmış 600 TL'ye.

Vay ben nerelere gidem? :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kingston Hyperx Alloy Core RGB HX-KB5ME2-TU Kablolu Oyuncu Klavyesi  - Bu klavyeyi yeni aldım öneririm güzel. Bölgesel ışık atama yok. Kablo koruması ve işlemesi güzel.
Razer da bölgesel ışık atama var. Kablo kısmı uyduruk.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

i9cjvrm.jpg

2 klavye lazımdı, ilk olarak bunu aldım, fena değil, ışıklandırma ayarları basit, yazılımı falan yok.

membran konusunda pek yorum yapmaya gerek yok, ben sevmiyorum.

komedyen bir lavuğun dediği gibi vosvos kaplumbağa da gideceğiniz yere götürüyor, ferrari de.

önemli olan varacağınız yer ise iş görür, ama nasıl gittiğiniz de önemliyse benim çok tavsiye edebileceğim bir klavye değil.

razer ya da logitech'in de bundan çok farklı olacağını sanmam yazma hissi olarak.

ama sonuçta sessiz, yumuşak, parasını hakeden, derli toplu bir klavye olmuş.

bu fiyat seviyesinin daha da altına indiğiniz andaki markaların hepsi çöp. 

en nihayetinde babam memnun kaldı, önemli olan da oydu.

hep benim eskilerimi kullanıyor adam bi kez de sıfır bir ürün ona almış olayım :D

Najaz, TatanQa, RFID and 2 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. klavye'yi kullanacak kişi laptop klavyesi gibi istiyorum diyor, slim klavye lazım.

benim anladığım bir şey değil öyle ince tuşlu klavyeler, ne önerirsiniz ?

RGB, ışık falan istenmiyor, kablosuz olması isteniyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, stardust said:

2. klavye'yi kullanacak kişi laptop klavyesi gibi istiyorum diyor, slim klavye lazım.

benim anladığım bir şey değil öyle ince tuşlu klavyeler, ne önerirsiniz ?

RGB, ışık falan istenmiyor, kablosuz olması isteniyor.

Şu:

https://www.microsoft.com/tr-tr/accessories/products/keyboards/microsoft-designer-compact-keyboard?activetab=overview%3aprimaryr2

Olmadı şundan:

https://www.logitech.com/tr-tr/products/keyboards/k380-multi-device.920-010067.html (Logi falan ama kalitesi fena değil, leğen tadı gelmiyor pek)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech olanı ben de beğendim ve önerdim, alacağım kişi finanas sektöründe IT'ci (ama donanımdan anlamıyor :D ), o yüzden numpad şart dedi.

kriterleri yazmadım tabi. hepsi olması lazım.

Türkçe Q

Wireless

Numpad

Slim tuşlar

Şimdi ben 2 tane buldum, ikisinde de birer handikap var seçemedik henüz, ben ona corsair K60 al geç diyorum ama kablolu istemiyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07FRCL9PD/ref=asc_df_B07FRCL9PD1618538580000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07FRCL9PD&linkCode=asn

bu benim en beğendiğim oldu. ama fonksiyon tuşlarını multimedya tuşu yapmışlar, misal alt+F4 yapacaksın FN+ALT+F4 basmak gerekiyormuş ve reverseble değilmiş bu olay. uyuz eder insanı. bunun dışında herşeyiyle ve fiyatıyla gayet iyi.

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-microsoft-qsz-00012-bluetooth-klavye-fiyati,590906896.html

sonra bunu buldum, yahu bunda da o arkadaki yükseltici küçük ayaklar yok, tabak gibi dümdüz duruyormuş, bu da sinir eder insanı.

bi tane daha klavye var ama o 1400 lira saçmalık seviyesinde, niye o kadar pahalı anlamadım ama bütün kriterleri karşılıyor.

bu ikisinden birini seçelim dedim, düşünsün bakalım.

başka öneri varsa açığım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok