Star Wars: Battlefront 2
1 1

Bu konuda 153 mesaj var

2 minutes ago, Najaz said:

Gamepass'de zaten beleş :) Single senaryoyu oynadım, pek bir olayı yok. Bam-güm stormtrooper vuruyorsun işte.

eh işte görüyorsun daha playstation'a yeni adım attım, gamepass'i de öğreneceğiz inşallah bir gün.

olsun ya sonuçta beleş oyun, ben bunu korsan falan bile indirmeye hiç niyetlenmemiştim.

epic hesabına ekleyeyim bi yoklukta açar bakarız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Pablo 'Definitive' Vader said:

SW:Battlefront 2 yok Microsoft Game Pass'te, EA Play'de var ama o da henüz gelmedi sanırım Game Pass'e.Yoksa geldi mi?

Alper hocam, EA Play tüm kütüphanesiyle Gamepass'e geldi :) Hatta Sırada Ubisoft var, eli kulağında...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgelmiş de EA Desktop App (Beta) yüklemek falan gerekiyormuş. Yükledim ama nedense iki hesabı linkleyemedim. Nereden bağlanıyor bunlar birbirine?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, T800 said:

Böyle birşey vardı, bu konu çözüldü mü artık ?

https://news.xbox.com/en-us/2020/12/15/update-on-ea-play-xbox-game-pass-for-pc-2021/

Ben henüz gelmedi diye biliyordum ama @Najaz geldiğini yazmış. Ben XBOX hesabıyla EA Play uygulaması arasında bağlantıyı kuramadım bir türlü o yüzden göremiyorum oyunları Game Pass üzerinden falan. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Pablo 'Definitive' Vader Xbox'ta tüm EA Play kütüphanesine erişebiliyorsun Gamepass ile. PC'de artık pek oyun oynamadığım için sen söyleyince baktım ve evet Gamepass for PC'ye EA Play'in eklenmesi konusunda "Sometime in 2021" demiş Microsoft. Şu an için PC'de EA oyunlarına erişmek mümkün gözükmüyor ne yazık ki :( 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 minutes ago, Najaz said:

@Pablo 'Definitive' Vader Xbox'ta tüm EA Play kütüphanesine erişebiliyorsun Gamepass ile. PC'de artık pek oyun oynamadığım için sen söyleyince baktım ve evet Gamepass for PC'ye EA Play'in eklenmesi konusunda "Sometime in 2021" demiş Microsoft. Şu an için PC'de EA oyunlarına erişmek mümkün gözükmüyor ne yazık ki :( 

Bir noob konsolcu yorumu dün yaklaşık 1 saat boyunca ben neden EA Play ile XBOX uygulamasını bağlayıp erişemiyorum EA Play kütüphanesine diye uğraşmakla geçirmeme neden oldu. 😂👍

Bir an Google kullanmayı ve İngilizce'yi unuttum diye endişelenmeye başlamıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekledim, bakarım diyordum ama bir anda PS5'de o kadar çok oyun oldu ki buna ne zaman sıra gelir, ya da acaba gelir mi ?

bu arada gelen playstation oyunları içinde bu oyun da varmış, çok ilginç :D konsol da mı oynasam acaba :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun baya iyi, 2 sene önce arkadaşımda oynamıştım. Battlefield severler SW dünyasında bu deneyimi yaşıyor bir açıdan. Epicin ücretsiz vermesi epey güzel, kütüphanenize muhakkak ekleyin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun DX12 de daha güzel görünüyor ancak çok büyük FPS kaybı var, oynanmaz halde (1440p, ultra ayarlar)

Nvidia driver falan da güncel ama neden böyle ki?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, CaRaBeeN said:

Oyun DX12 de daha güzel görünüyor ancak çok büyük FPS kaybı var, oynanmaz halde (1440p, ultra ayarlar)

Bu sorun bende de var. Herşeyi ultra yapıp DX12'ye aldığımda 7 fps takılıyorum :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, CaRaBeeN said:

17 minutes ago, omertocarlos said:

Bu sorun bende de var. Herşeyi ultra yapıp DX12'ye aldığımda 7 fps takılıyorum :D

Borderless Full Screen yaparak denediniz mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende de aynı. Dx12 de bırakın ultrayı high da falan bile 30 50 fpsye düşüyor. Bir bokluk var ama anlayamadım. 3080 için böyle birşey mümkün mü yahu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Single campaing gayet keyifli , tie fighter uçuşu alışana kadar zormuş. Tabii ki en zor seviyede oynuyorum ama yine de kolay. Keşke nightmare gibi zorluk seçimi olsaydı. Multi ye sonra bakacağım. Bedava için başyapıt :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 minutes ago, TatanQa said:

Single campaing gayet keyifli , tie fighter uçuşu alışana kadar zormuş. Tabii ki en zor seviyede oynuyorum ama yine de kolay. Keşke nightmare gibi zorluk seçimi olsaydı. Multi ye sonra bakacağım. Bedava için başyapıt :)

Single player campaign baya uzun mu? Dişimin kovuğuna sığmayacaksa hiç başlamayayım :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok