Star Wars: Battlefront 2
1 1

Bu konuda 153 mesaj var

Konusu yokmuş açalım bari. 17 Kasımda oyun çıkıyor. Şu an open-beta'sı var. Denemek isteyenler deneyebilir

sixteenNine.img_.png

Oyunda geçen oyunun aksine story mode'da olucak. İnferno Squad adında imparatorluk timinin hikayesini oynayacağız. Zaman dilimi olarak 6.filmden sonraki olayları anlatıcak diye biliyorum.

Betayı iki gündür oynuyorum. Gayet güzel olmuş oyun. Frostbite'ın etkisi büyük oyuna. Görseller oldukça iyi ve fps düşüşü hissetmedim PS4 Pro'da. 1. oyunda ne eksik varsa ve oyuncular ne dedilerse neredeyse hepsini yapmışlar. Squad var (Battlefield tarzı değil biraz değişik), class var tüm eralar oyunda var. Güzel bir oyun olucak preorder verdik beliyoruz 

Atrin tarafından düzenlendi
Barbarconan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Open Beta yalnızca preordercılara açık yalnız şuan...(nasıl open betaysa) 

Bugun akşam veya yarın sabah açılcak asıl open beta..  Ben de bi deneyeceğim bakalım.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru tabi ben saate bakmadım. 6 Ekim olunca open beta açıldı dedim.

Uzayda geçen gemi savaşları aşırı zor geldi bana. Daha doğrusu Battlefront 1'de çok kolaydı. Bunda baya nevrim döndü oynarken. Alışmak ve pratik yapmak şart. Sesler falan müthiş yanlız. İnanılmaz gaza getiriyor oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 1'e göre tabii bir miktar çocuksu kalıyor.

Ben iki adet preorder yapmıştım birisine erken beta geldi, ötekisi için gelmedi. :)

EA tabii kutluyorum buradan, desteğe falan da ulaşmak mümkün değil, ben de uçurdum preorderı ucuzunu alırım sonradan olmazsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hic begenmedim.. Vurus hissi berbat her tarafta alacali bulacali birseyler ucusuyor falan zevkli degil oynanisi..

Titanfall 2 ye devam. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler, animasyonlar, modellemeler falan harika.. ama işte bf1 varken oynamaya gerek duymam... hem onun kadar heyecanlı diil asla, hem de biraz daha basit bi yapısı var.. ki bf1 bile cok asırı simulasyon diil..

Neyse almayınca içimde kalmıcak en azından :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 dakika önce, kronus said:

EA yapacağını yapmış yine. Oyunda 1 karakter açmak oyun içi harcama yapmadan 40 saat sürüyormuş. Parayı basınca açılıyor hemen.

Almayın, aldırmayın.

https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/7c6bjm/it_takes_40_hours_to_unlock_a_hero_spreadsheet/?st=J9VOMC11&sh=b68574cb

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, Squall said:

Beta'daki bu tepkilerden sonra azalttık falan demişti EA.

Ulan madem böyle bir sistem koyuyorsun, Free 2 play falan yap. Hem premium fiyatlardan oyunu sat, üstüne DLC sat, paket sat, bir de pay 2 win yap. İnanılır gibi değil, bakalım insanlar yoldurmaya devam edecek mi kendini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni gelen içerikler, hero'lar falan yine oyun içi parayla açılacakmış. Yani 'Bedava' DLC için ya makul olmayan sürelerde grinding yapacaksınız, ya da parayı basıp açacaksınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, kronus said:

Yeni gelen içerikler, hero'lar falan yine oyun içi parayla açılacakmış. Yani 'Bedava' DLC için ya makul olmayan sürelerde grinding yapacaksınız, ya da parayı basıp açacaksınız.

Zaten sasirmistim bende ama ea gene kendinden bekleneni yapti..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yav iyi de oynayan adam o oyun içi parayı zaten elde ediyor makul bi sürede, battlefield serilerinde sürekli ağlıyorlar yok shortcut bilmemne falan diye... Zaten oyunu oynuyorsan açarsın, oynamıyorsan en sondaki silahı da alsan bi işe yaramaz neden bu kadar zırlıyor herkes anlamıyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 dakika önce, Narcissus said:

Yav iyi de oynayan adam o oyun içi parayı zaten elde ediyor makul bi sürede, battlefield serilerinde sürekli ağlıyorlar yok shortcut bilmemne falan diye... Zaten oyunu oynuyorsan açarsın, oynamıyorsan en sondaki silahı da alsan bi işe yaramaz neden bu kadar zırlıyor herkes anlamıyorum.. 

Anlamiyorsun cunku gene videoyu izlememissin. :)

Bu oyun digerleri gibi degil, MVP olursan 200 takimdaki en kotu oynayan olursanda 180 puan aliyorsun.

Yani ne kadar iyi oynarsan oyna ayni hesaba geliyor. Hatta her oldugunde 'sacrifice' deyip sana puan veriyor ilginc sekilde..

Eger para vermezsen, para veren adam adeta godmode olup canina okuyor. Olay sadece silah acmak degil burada, kartlar zimbirtilar araclar falan var gold kartlari olan seni ezip geciyor..

Yani oyun progressi tamamen paraya yada haksiz sekilde yuzlerce saat grinde dayali..

Origin access den 10 saat denemem vardi, 3-4 saat falan oynadim sildim.. Aslinda cok guzel oyun ama dedigim gibi ayrica blasterlarin vurus hisside bana gore degil. Campaign iyiydi ama onuda 3 bolumden sonra oynatmadi trial oldugum icin. Zaten sadece campaign icin alinacak bir oyunda degil..

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ewt bu sefer haklı olabilirsin çünkü battlefrontlara çok bakamadım.. Ama battlefieldlarda da sürekli bu silah açma battlepack davalarına laf ederlerdi hepsi de losers crydı ondan dedim.. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@T800 Hero'lar oyun içi credit ile açılmıyor mu? Parayla crystal mristıl alıp bunları credit'e çeviremiyor muyuz? Direkt olarak satmıyorlar güya, ama microtransaction'a parayı veren açıyor karakteri işte hızlı hızlı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DICE'ın açıklaması biraz havada bir açıklama. Hiçbirşeye netlik kazandırmıyor. Ben standart versiyon aldım o yüzden erken erişim imkanım yok oyuna cuma günü bakıcaz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hiç önemi yok böyle şeylerin, iki elimde sakat şu anda(çift taraflı karpal tünel) elde Xbox One gamepad’i ile Destiny 2 crucible maçında yine K/D bir üzeri tutturabiliyorum mouse, klavye ile oynayan adamlara karşı, öyle ezdi, geçti falan böyle şeyler nihayetinde oynanışa da dayanır. Çağlar’a katılıyorum, oyunu beğenen varsa alır, bu şekilde ezeceği inancında olan varsa daha fazla para verir o şekilde edinir, hiçbir sıkıntı yok benim açımdan.

Avantajlı oyuncunun bunu kullanbilmesi de gerekir son tahlilde, bunu da unutmayalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası isminde 'Star Wars' yazmasa kimsenin umrunda olmazdı bu oyun.

Benim oyunla sıkıntım şu. Ben haftada 4-5 saat maksimum oynayabilirim oyunu. Bu haliyle oyunda Darth Vader oynamak istesem, ya tek karakter için 10 hafta oynamam gerekecek, ya da parayı basıp alacağım karakteri. Aynı şekilde daha iyi silahlar, daha iyi gemiler vs. Benim ezmek gibi bir amacım yok, oyunda sonuncu olmasam yeter.

Para verdiğim oyundaki karakterleri, gemileri açmak için tekrar para vermem gerekiyor. Bu yüzden almayacağım bu oyunu.

Buradan da insanları uyarıyorum, o kadar, almak isteyenin kendi kanaatine kalmış tabii ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elbette, benim de birşey dediğim yok uyarılara tabii ki.

Demek istediğim benim için önemi yok, kendi kanaatim, benimle ilgili olan bir konu.

Genel çerçevede de Çağlar’ın Battlefield oyunları ile ilgili fikrine aynen katılıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bf de oyle degil yillarca oynadim bende biliyorum merak etmeyin butun silahlar guzel hepsinde adam oldurebilirsin.

Burada kartlar var, gold kartlar mesela adama bir shield veriyor ruyanda oldurursun..

Yada bir arac, hero vs veriyor gene ayni..

EA versus angryJoe

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok