Hangi Android launcher 'ı kullanıyorsunuz? Anket
0

Hangi Android launcher 'ı kullanıyorsunuz?   22 oy

1. 1. Hangi Android launcher 'ı kullanıyorsunuz?

• Telefonun üzerinde gelen stok launcher
    • Nova
    • Pixel
    • Apex
      0
    • Microsoft launcher
    • CM Launcher 3D
      0
    • APUS Launcher
      0
    • Solo
      0
    • Diğer

Please sign in or register to vote in this poll.

Bu konuda 20 mesaj var

Hep Nova'ı kullandığımdan en populer bu zannediyordum ama Google Play'de Apus çok daha fazla kullanıcıya sahip mesela. 

Bunun ne avantajı  var Nova'a göre?

Hangi launcher 'ı kullanıyorusnuz? Neden?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde ayrıca launcher kullanmayıp telefonun kendinde (Xperia) olanı kullanırım ama bu ara MS Launcher'ı kullanıyorum. Şimdilik fenal değil gibi.

Lightning McQueen tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nova aslında ,ios plus gibi. Hem sade hem de istediğin her özellik eklenebiliyor. Yeni telefon alınca bunu yükleyip ayarlarımı geri getiriyorum , gayet güzel oluyor. 

Apus 'un milyonlarca kullanıcısı görünüyor ama hiç kullanan yok ortada. Bir çakallık mı çeviriyorlar kullanıcı sayısını fazla gösteren.

Microsoft launcher ı bir denemiştim . Fena değildi. Onun esas işe yaraması için Cortana'nın çalışması gerekiyor. Türkiye'de daha aktif değil uygulaması.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, ResetButton said:

Xiaomi 'nin MIUI 'i sürekli duyuyorum. Ne özelliği var bu launcher'ın?

Custom launcher diğerleri gibi, arayüzü güzel değil. Uygulama ikonlarını birleştiriyor benim sevmediğim bir tarz, lakin akıcı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, lawnmower said:

Pixel Launcher kullanıyorum.

O nerden indiriliyor?

Microsoft launcher beta aşamasını bitirmiş final hale gelmiş. Yalnız bir tutarsızlık var , folder oluştururken sorun çıkıyor. Microsoft servislerinin hepsi Türkiye'de çalışmadığından işlevselliği azalıyor. 

Nova en iyisi şimdilik benim için. Tam istediğim gibi yaptım ayarlarını. Google servisleri de benzersiz. Özellikle Google Now çok faydalı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
O nerden indiriliyor?

Microsoft launcher beta aşamasını bitirmiş final hale gelmiş. Yalnız bir tutarsızlık var , folder oluştururken sorun çıkıyor. Microsoft servislerinin hepsi Türkiye'de çalışmadığından işlevselliği azalıyor. 

Nova en iyisi şimdilik benim için. Tam istediğim gibi yaptım ayarlarını. Google servisleri de benzersiz. Özellikle Google Now çok faydalı. 
Normalde halka açık değil (gizli buluşmalar gibi, seçilmişlere özel). APKMirror sitesinden APK olarak indirilip kuruluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 minutes ago, lawnmower said:
7 minutes ago, ResetButton said:
O nerden indiriliyor?

Normalde halka açık değil (gizli buluşmalar gibi, seçilmişlere özel). APKMirror sitesinden APK olarak indirilip kuruluyor.

Ben Google Play üzerinden indirmiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pixel Launcher'ın yenisine (Pixel 2 ile gelen versiyon) geçtim ben dün itibariyle. Yine APK olarak indirdim tabi. Fena değil, arama çubuğunu en alta indirmişler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft , windows phone'dan vazgeçtikten sonra ağırlığını android 'e verecekmiş. Bu launcher ve cortana gibi uygulamalar yüklendiğinde bir tür Microsoft phone elde edilecek. 

Aslında yeni windows update ile android arasıda bağlantı kurdu ama cortana Türkiye'de çalışmadığından işe yaramıyor.

Microsoft böyle konularda bir tuhaftır . Yeni bir ürün, yazılım duyururlar ama sanki stajerler boş zamanlarında yapıyor gibi bir havası vardır. Hiçbir zaman btün ağırlığını koymaz MS . MS launcher sürekli güncelleme alıyor , beta süreci bitince bir denenir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, ResetButton said:

Microsoft , windows phone'dan vazgeçtikten sonra ağırlığını android 'e verecekmiş. Bu launcher ve cortana gibi uygulamalar yüklendiğinde bir tür Microsoft phone elde edilecek. 

Aslında yeni windows update ile android arasıda bağlantı kurdu ama cortana Türkiye'de çalışmadığından işe yaramıyor.

Microsoft böyle konularda bir tuhaftır . Yeni bir ürün, yazılım duyururlar ama sanki stajerler boş zamanlarında yapıyor gibi bir havası vardır. Hiçbir zaman btün ağırlığını koymaz MS . MS launcher sürekli güncelleme alıyor , beta süreci bitince bir denenir.

Stok launcher kullanıyordum dün bir bakayım dedim Microsoftun launcherını kurdum fena değil arayüz windows ile uyumlu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, ResetButton said:

Microsoft Launcher 'ı bir denedim, Nova'a göre özellikleri geriydi. Yalnız ağırlık vermeye başladılar , sürekli yeni özellkilerle güncelleme alıyor.  Nokia telefonlar da Microsoft Launcher ile gelecekmiş. Takip etmekte fayda var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.launcher&hl=en

Launcher harika ama arada bir bug oluyor, şuan S launcher kullanıyorum. Bakalım Nova ağır evet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok