Bang & Olufsen Form 2 Kablolu Kulaklık N11 mobile 169 TL
0

Bu konuda 23 mesaj var

az önce bir adet beyaz olanından aldım. Distribütör garantili diyor ve normal fiyatı da 449 TL ama mobilden alırsanız kampanya var 169 TL ye düşüyor. Denildiği gibi orjinalse dünya üzerinde bu fiyata bulunabileceğini sanmıyorum. Not: mikrofon olmayan modeli satışta.

edit, linki unutmuşum: https://urun.n11.com/kulaklik/bang-olufsen-form-2-kablolu-kulaklik-P215769577

Coppermine tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl bir cihazdır bu kalite olarak ? Çok ihtiyaç olmamakla birlikte evde özellikle geceleri falan müzik/film bazende gitarı bağlayıp rahatsızlık vermeden kullanmak istediğim bir kafaüstü alayım diyorum ama ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Deathknight Kulaklığın Amazon yorumları gayet iyi. Yalnız bunlar on-ear tipinde. Over-the-ear tipindeki, yani kulağı tamamen saran kulaklıklar gibi ses yalıtımı sağlamaz ve bir miktar sesi illa ki dışa verir. O açıdan senin için doğru seçim olmayabilir, özellikle müziği yüksek seste dinliyorsan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kulaklık bugün geldi. Orijinal olduğundan tam emin olamadım, zira retail üründen farklı bir ambalajla geldi. Ben de iade talebi girdim, yarın geri gönderiyorum kulaklığı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar benim kafama ve kulaklarıma ufak gelir. :zuh:

Valla Bluetooth kulaklık alın rahat edin. İnanılmaz güzel.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende ambalajından şüphelendim ama turuncu forumdan biri BO’ya sormuş orjinal demişler, bende bunun üzerine açtım kullanıyorum, o kadar anlamam ama bu hafiflikte böyle bir ses bana şahane geldi. Ben memnun kaldım baya.

d39aab021a48137800d9cb2e883ab7bb.png

Coppermine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Coppermine hocam kulaklığın ambalajını dikkatle incelediniz mi? Orada "County of Origin: Japan" diye bir ibare var. Country yerine County yazmışlar. Bu şekilde tipografik hatalara pek rastlanmaz böyle firmaların ambalajlarında. Ürün muhtemelen çakma.

Ekleme: Evet ürün %100 çakma. Şurada 21 USD'ye satılan kulaklığın aynısı:

http://headphone.china-direct-buy.com/v/4/product_detail/12896805/BANG_OLUFSEN_PLAY_FORM_2_SUPER_LIGHTWEIGHT_STEREO_HEADPHONES_YELLOW.html

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet o çin sitesini ben bulup paylaşmıştım turuncu forumda. Ama ondan sonra da birisi o paylaştığım yazışmayı iletmiş. Mesajlaştığı kişi gerçekten de B&O istanbul mağaza müdürü, linkedin profilinde de yazıyor :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce n11'de satış yapan mağazadan aradılar. Ürünün kutusunu açtıysanız iade almıyoruz falan dediler. Çakma ürünü müşteriye iteleme yöntemi :D Adamlar kumpası iyi kurmuş valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar az önce Bang Olufsen TR distribütörünü aradım, http://stores.bang-olufsen.com/turkey/bang-olufsen-nisantasi-showroom  telefonu burada var sizde arayabilirsiniz. Ürünün orjinal olduğunu fakat eski bir model olduğunu B&O nun 1985 den beri bu kulaklıkları ürettiğini ve artık başka bir ürün ürettiği için bu modelin üretilmediğini, kendilerinin de stok temizliği için toplu olarak çıkışının yaptıklarını, kesinlikle orjinal olduğu ve kendileri tarafından garantili olduğunu söylediler. 

Ürün orjinaldir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen bende geçen bakıyordum ama emin olamadığım için belki eksik bilgi girilmiş olabilir diye düşünmüştüm. Sanırım yeni model : Bang & Olufsen Form 2i diye geçiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En rahatsiz sekilde nasil yapariz diye dusunup bu tasarimi ortaya koymuslar bence..

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu işte, Türkiye dağıtıcısının da parçası olduğu bir bit yeniği seziyorum. Konuyla ilgili B&O merkezine de mesaj yazdım, bakalım nasıl bir yanıt dönecekler. İndirimsiz satış fiyatı 450 TL olan bir ürün bu kadar basit ve ucuz bir ambalajla son kullanıcıya satılamaz. B&O gibi markalar ürün sunumuna, ambalajına çok dikkat eden firmalardır. Ürünün ambalajı bisküvi ambalajından hallice, içinde hiçbir koruma-köpük vs. yok ve kutunun üzerinde de yazım hatası var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok