Gara Cuma BUGÜN
1 1

Bu konuda 78 mesaj var

Nevet genel olarak bilgisayarıma ek bileşenler veya çevresel ekipmanlar aldığım takvim aralığına yaklaştık.. 

Her ne kadar dolar ve euronun iyice ucmasıyla avantajını biraz kaybedecek gibi gözükse de yine her zaman ki gözdemiz Amazon ve benzer yabancı siteleri takip edip paylaşırsak faydalı olur .  Ki yine özelikle son 3 yıldır gayet iyiye giden Hepsiburada gibi yerli sitelere de göz atmamız fayda olacaktır :  (geçen seneye ait bi sonuç reklamı yayınlamışlar hatta) 

efsanecumainfografik.png

Zaten indirimleri paylaşıyoruz ama hortum, sefertası, havlu ve züccaciye setinden ziyade black friday özelinde teknolojik ve donanımsal şeyleri buradan veya başka uygun bi başlıktan paylaşabiliriz.. ( star yavrumuz muhtemelen açardı  böyle bi başlık ama sanırım erkenden açmış oldum.. ) 

Narcissus tarafından düzenlendi
stardust and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende amazon altında bir başlık atsam mı diye düşünüyordum ki sen daha önce davrandın. 1 hafta yerine tam tarihi yazsan daha modüler bir başlık olacağını düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon işi bu sene benim için ölü $, € aldı başını gidiyor. Hepsiburada daha iyi bir tercih olabilir kendi açımdan bilemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, Executioner said:

Bende amazon altında bir başlık atsam mı diye düşünüyordum ki sen daha önce davrandın. 1 hafta yerine tam tarihi yazsan daha modüler bir başlık olacağını düşünüyorum.

Hele bi ilk tomurcuk toprağa düşsün sonra editleriz hacı abla.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sanmam ya.. benim 110 dolarda wallet da vardı.. yapıştırdım gitti.. 

unchartedlar heavy rain beyond two last of horizon oynadım mı bitti.. ki bu oyunları bundlelamazlar.. :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
  • Sandisk Ultra 64GB Micro SDXC UHS-I Card with Adapter -  100MB/s U1 A1 - SDSQUAR-064G-GN6MA has decreased from $22.99 to $13.99
  • Sandisk Extreme Go USB 3.1 Flash Drive 128GB - SDCZ800-128G-G46 has decreased from $51.50to $44.99
  • Gerber Suspension Multi-Plier [22-01471] has decreased from $35.75 to $19.97
  • CORSAIR M65 Pro RGB - FPS Gaming Mouse - 12,000 DPI Optical Sensor - Adjustable DPI Sniper Button - Tunable Weights -  Black has decreased from $47.99 to $39.99
  • CORSAIR K70 LUX RGB RAPIDFIRE Mechanical Gaming Keyboard - USB Passthrough & Media Controls - Fastest & Linear - Cherry MX Speed - RGB LED Backlit has decreased from $168.99 to$119.99
  • SanDisk Ultra 200GB Micro SD (SDSDQUAN-200G-G4A) has decreased from $76.95 to$49.99
  • SanDisk Extreme CZ80 64GB USB 3.0 Flash Drive - SDCZ80-064G-GAM46 has decreased from$32.99 to $29.99

SanDisk'lerde genel bir indirim söz konusu sanırım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bi depo HDD almam gerekiyordu ve bu malum güne gelene kadar idare ettim..  İyi ki de beklemişim sanırım .. 

External da olsa işimi görecek olan bi indirim yakaladım Hepsiburadada ... Hatta o kadar iyi ki Amazondaki indirimli halinden dahi uyguna geliyor.. : 

4TB http://www.hepsiburada.com/seagate-expansion-4tb-2-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-stea4000400-p-HBV0000088QTF  420TL

6TB  http://www.hepsiburada.com/seagate-backup-plus-3-5-6tb-usb-hub-3-0-tasinabilir-disk-stel6000200-p-HBV000001IELH  602TL

Aslında 6TB lığı alıcaktım ama yer her zaman gerekiyor o nedenle almışken alttakini aldım.. 

8TB http://www.hepsiburada.com/seagate-backup-plus-3-5-8tb-usb-hub-3-0-tasinabilir-disk-stel8000200-p-HBV000001IELJ?magaza=Hepsiburada 8TB  759TL

Umarım işinize yarar.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

8 tb'lığı güzel fiyat gerçekten ama Seagate ne alsam elimde patladı, umarım sizlerin başınada gelmez, yani 8 tb ağzına kadar dolu bir diskin bozulması cidden adamı strese sokar :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

seagate kaça düşmüş ben bakmıyorum bile :) WD'ciyiz.

amazon, amazon senin de bir numaranı göremedik henüz, tamam saat farkı falan var ama HB parsayı topladı sen indirimleri hazırlarken, o da hazırlıyorsan eğer göreceğiz :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir 4TBlık bir de yaklaşık 7 yıldır kullandığım 2TB lık disk var... 2TBlığı emekli edicem sanırım bunu aldığım için.. O disk bu kadar sürede sorun cıkarmamısken bu cıkarırsa intihar ederim heralde..  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Narcissus said:

Bir 4TBlık bir de yaklaşık 7 yıldır kullandığım 2TB lık disk var... 2TBlığı emekli edicem sanırım bunu aldığım için.. O disk bu kadar sürede sorun cıkarmamısken bu cıkarırsa intihar ederim heralde..  :|

Ya 3 tb'lık dahili bir diskim gitti, 1'er tb'lık 2 şer tane seagate diskim gitti, işte konusunu açtım burada, geçen sene Amazon'dan aldığım 2 tb'lık ağzına kadar dolu Seagate diskim gitti. Ama western digital disklerim hep taş gibi çalışıyorlar. Seagate'in malzemeden çaldığına ve benimle ten uyumu olmadığına ikna oldum ve kendisini sonsuza kadar terkettim artık.

Yerli ve Milli Hepsiburada Amerigan oyununu bozdu :)

Executioner tarafından düzenlendi
stardust and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sen yine fotoğraf ve önemli bilgileri o 2 TB'ın içinde bırak, öyle emekli et edeceksen sağlam bir yere koyarak.

Bu arada senin Playstation 4 Slim stoğu bitmiş amazon'un.

Hazır o birmişken 300 dolara pro vermezler mi acaba ?

-

Amazon indirimleri için Türkiye saati ile sabah 11:00 bekleyin.

Ben uçuyor olacağım, playstation 4 pro + 1 oyun bundle 300 dolar, ya da tek playstation 4 pro 250 dolar ve altı fiyata düşerse stok bitmeden biriniz bana alsın. @Narcissus @TiesTorN

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

8TB de yalnızca film dizi ve oyun backupları olacak.. nitekim daha kişiselleri 4TBda tutucam.. 

Bakalım görücez neler olucak... 

Valla asıl gün olan yarın bekliyoruz bakalım amazondan birşeyler..  Pro 299a falan inerse Slim i iptal ederim zaten de.. bana biraz zor gibi geliyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon indirim yapacağına bindirdim yapıyor... 

• EVGA GeForce GTX 1080 SC2 GAMING, 8GB GDDR5X, iCX Technology - 9 Thermal Sensors & RGB LED G/P/M, Asynch Fan, Optimized Airflow Design Graphics Card 08G-P4-6583-KR has increased from $529.99 to $579.99

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
  • ASUS ROG SWIFT PG278QR 27" 2560x1440 1ms 165Hz G-SYNC Eye Care Gaming Monitor with DP and HDMI ports has decreased from $639.95to $479.99
  • AMD Ryzen 7 1700 Processor with Wraith Spire LED Cooler (YD1700BBAEBOX) has decreased from $269.99 to $239.99
  • CORSAIR K70 LUX RGB Mechanical Gaming Keyboard - USB Passthrough & Media Controls - Tactile & Quiet - Cherry MX Brown - RGB LED Backlit has decreased from $154.99 to $107.99
  • ASUS Prime B350-Plus AMD Ryzen AM4 DDR4 HDMI DVI VGA M.2 USB 3.1 ATX B350 Motherboard has decreased from $79.99 to$69.99
  • Seagate Backup Plus 4TB Portable External Hard Drive USB 3.0, Black (STDR4000100) has decreased from $109.99 to $99.99

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, stardust said:

ASUS ROG SWIFT PG278QR 27" 2560x1440 1ms 165Hz G-SYNC Eye Care Gaming Monitor with DP and HDMI ports has decreased from $639.95to $479.99

Bu iyiymiş..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok