Windscribe VPN
1 1

Bu konuda 87 mesaj var

47 dakika önce, atp said:

Ben şu an denedim çalışıyor bende. Türkcell hat üzerinden.

bende çalışmıyor. bende de turkcell var. kafamda deli sorular

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evde superonline fiber var,  dün android tablete yüklü windscribe uygulamasından baglanabilmistim. Şimdi turkcell ile denedim gene baglanabildi. Bu arada telefonumda android. Siz acaba ios apple üzerinden mi kullanıyorsunuz? Bir fark yaratacağını zannetmiyorum ama ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben vodafonedan bağlanıyorum genelde hep Romanya üzerinden alıyor. Geçenlerde bi İsviçrede vardı boşluk, bi kaç gün öncede Batı Amerika buldu. Romanya üzerinden bağlandığımda internet daha dandikleşiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, jackjoker said:

eve geldim. superonline fiber ile de bağlanmıyor. 

Şimdi tekrar deniyorum , bağlanıyor şu anda da . Arttık sizinle ne alıp veremediği var bilemiyorum ama .. Bir şekilde çalışıyor 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
inf@kasa:~$ windscribe port
Usage: windscribe port <port>

Default port: 443

Available ports:
443
80
53
1194
54783
inf@kasa:~$ windscribe protocol 
Usage: windscribe protocol <protocol>

Default protocol: udp

Available protocols:
UDP
STEALTH
TCP

superonline kullanicisi olarak her baglandigimda degisik kombo (port ve protocol) denemem gerekiyor. server location da dahil olmak uzere (en iyi baglanti olarak sundugu romanya hic baglanmazken, isvicre cosabiliyor mesela) 

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de ios ta turkcell uzerinde ve wifi olarak superonline uzerinde baglanmiyor

superonline uzerinden pc de chrome eklentisi calisiyor ama..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, CaRaBeeN said:

Bende de ios ta turkcell uzerinde ve wifi olarak superonline uzerinde baglanmiyor

superonline uzerinden pc de chrome eklentisi calisiyor ama..

aynı durumdayız. engellemişler. ancak chrome eklentisinde bağlanıyor olması ilginç. yakında o da bağlanmaz.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo bizimkiler hemen aynı şeyleri devreye sokar :D Gerçi Rusya'da bunların alternatifleri zaten vardır Rus bazlı şirketler için. Fakat bizimkiler burada benzer bir şey yapsa sıkıntı olur. Çünkü bir çok şirket bu hizmetleri kullanıyor ve alternatifi yok.

Bu arada ben NordVPN kullanmaya devam ediyorum. NordVPN support ile konuştum, obfuscated server özelliği açıkken bir kaç özel serverda rahatlıkla bağlanıp gayet iyi hızlarda VPN çözümü sunuyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VPN engelleme=port bloke etme seklinde mi oluyor acaba? baska bisey aklima gelmiyor su anda cunku

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl yalan oldu? Evden haftasonu bağlandım? Turkcell'den telefonla bağlanıyorum. 

Bir mirror olmazsa diğerine mutlaka bağlanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar,

bende haftasonu ios üzerinde evde kablonetten wifi ile bağlanayım dedim, bağlanıyor ama muazzam derecede yavaş bağlanıyor. sonra bir ara hızlandı sorun yoktu daha sonra tekrar yavaşladı, hatta bağlanmadı. Öyleki speedtest bile yapamadım o derece yani. 

srk tarafından düzenlendi
infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sorun birkaç yerde daha dile getirildi farklı platformlarda. iOS updatelerden kaynaklanıyor ama bir sonraki (windscribe veya iOS) yamada gideriyorlar.  Aynı problem windows güvenlik yamalarında da olabiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

NordVPN bir süredir tamamen yalan oldu. Ne güzel refund alacaktım, şimdi yine şansımı deneyeceğim ama zannetmiyorum. Hiçbir şekilde girmiyor, obfuscatedmış, GB'miş Ned'miş farketmiyor. Herşey bloklanmış gözüküyor maalesef. Halbuki güzel bir VPN'di ama en iyi VPN, işe yarayan VPN'dir sonuçta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 03/06/2018 at 0:36 PM, infestor said:

superonline baglantim var...su anda sadece GB serverina baglaniyor. digerlerine de baglaniyor ama asiri yavas.

gittigi yere kadar artik :) 

2 aydir NL serverina baglaniyorum. digerleri mafis

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç haftadır windscribe'ta sorun var sanırım. Uygulamasını kullanmak bir yana web sitelerine erişim bile sıkıntılı. Benzer bir surum gözlemleyen oldu mu? Yoksa benden veya bulunduğum yerden mi kaynaklı anlamaya çalışıyorum.

Android'de strongswan ile sorunsuz kullanıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok