Game Of Thrones - Spoiler Alert!
5 5

Bu konuda 767 mesaj var

Kaçırmışım demek ki, ama çok açık anlatıldıysa nasıl kaçırdım yahu?Dalmışımdır belki bir ara. O kadar açıksa, o videoları niye yapmışlar. 

Neyse, George Martin ,HBO için yeni bir dizi hazırlıyormuş. O da ilginç bir haber.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O videoları kimin ne ettiği açıklanmadan önce yapmışlardır. :)

Bu arada nasıl kaçırdın oraları ResetButton? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O Video yu izledim daha önce . Ordan fark ettim zaten. Diziyi izlerken o sahneyi kaçırmışım demek. Neyse rezil olduk. .

Yeni sezon başlıyor. Ona odaklanalim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kabak gibi de ortadaymış. O kısmı dizide izlemiştim.

"My friends " kısmını atlamışım

Amaç Game of Thrones başlığı açmaktı zaten. Şenlenir yakında buralar. 

Joffrey ile evlenecek o kızda, doğu avrupalı kezban havası var, o da dikkatimden kaçmadı. Joffrey 'e zaten kıldım. Biraz daha acı çekerek ölse , daha bir keyifli olacaktı :)

Şu dağ gibi adamı yediler, o olmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=GWmGrR9a818

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler, hazır Game of Thrones topiği açılmışken mesaj penceresinde sol üst köşeden 3. düğmenin bir şekil spoiler koymayı sağladığını hatırlatayım. Öyle bu ölmüş şu evlenmiş falan gibi şeylerde Spoiler gerekecek, hatta kim hangi bölümle alakalı spoiler koyduğunu söylerse dahah iyi olur, insanlar izlemeye geriden gelebiliyorlar çünkü... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Flaş flaş flaş! Şok şok şok! Daha ilk bölümü yayınlanmadan, 5. sezonun (şimdilik) ilk 4 bölümü internete sızmış. Bugünün olayı haline geldi, nasıl oldu, kim yaptı kesin belli değil. HBO için büyük şok oldu gerçekten.

Not : Sızan bölümler HD kalitesinde değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5.sezonun ilk 4 bölümü nasıl olmuş ve sızmış ben anlamadım. Altyazılarına baktım da sadece S05E00 ve S04E01 gördüm. Bu diziyi HD olmadan izlemeyi istemem açık söylemek gerekirse, ilk bölümü indireyim de diğerleri HD çıkınca bakarız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sabırsızlıkla beklemeye devam edeceğim. En az Hd olmadan hiç bir haltı izlemem. Yalnız hiç alakasız bir yerde spoiler yeme korkusu bastı beni. Aman dikkat.  :!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Spoiler verirken sezon ve bölüm yazılabilir mi (birkaç bölüm varsa, en sonuncusu yazılır). Spoiler yazıldığında 3. sezonda ise sorun yok, 5. ise sorun var mesela benim için :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sezon başladı , hiç mesaj yok? Çok yavaş başladı herhalde. 

Ancak CGI lar iyice aşmış seviyesine gelmiş. Bu kadar iyi CGI ancak filmlerde oluyordu, dizide gördüğümü hatırlamıyorum , genelde CGI olduğu iyice sırıtıyor dizl düzeyinde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CGI sırıtması meselesine yorumum yok ama GoT'u dizi diye görmemek lazım bence. Uzun soluklu bir sinema gibi görüyorum ben. Zaten çok çok büyük bir prodüksiyon, devasa bir ekip. Dünya dizi tarihinin en büyük yapımı, eğer o kategoriye sokarlarsa sinema tarihinin de en büyük yapımı halien gelir herhalde ilerleyen sezonları da düşünürsek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

S05e02'yi henüz izlemedim ama okududuklarıma göre bazı karakterlerin hikayeleri 4. sezon sonunda son kitaptakiyle aynı yere ulaşmış, Eğer onlarla ilgili hikaye devam ederse şu ana kadar kitaptan spoiler vererek sizi delirten kitap kurtlarına diziden spoiler vererek pislik yapabilirsiniz  :lol:  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok