PS4 Game of The Year - Life of Black Tiger
0

Bu konuda 9 mesaj var

:lol: 

Ben bunu gördüğümde yıllar önce bizim foruma yollanan çok güldüğüm (halen) şu ps3 exclusive Motor Storm un Xbox 360 videosu

gibi fake sanmıştım bunu ... Lakin gerçekten böyle bir oyunun storeda olması beni bir kopmaya daha götürdü.. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu motorstorm için X box 360 alacağım, aradığım oyun işte. Şaka bir yana Motor Storm diyince Ps3'de vardı benzer bir oyun galiba o sandım. Şu işte :

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, MilesTeg said:

Herşeyi geçtim, müzikler şahane olmuş...

O trailerdaki müzik (sony nin official youtube accountu buarada) çalıntı üstelik.. :lol:

@Executioner Ya Motorstorm zaten ps3 exclusive bi oyundu. DHWde Tahrikmili vs Drizzt zamanından (clone wars) kalma bi video yukarda verdiğim... Xbox360da bu oyun anca böyle olur tarzında yapmışlar..  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe sen açıklayınca anladım durumu. O Blacktiger'ı bayağı önce duymuştum, bu trailer çıktığında millet o kadar çok dalga geçmişti ki oyunun çıkıp çıkmayacağını merak ediyordum. Burada çıkmış görünüyor ama hadi alayım diye tıklayınca bulamadı sayfayı. Sen kaybettin ps4, bu oyunu alsaydım linkten ps4 almaya kadar giderdim, hep kara bir kaplan olup göllerde kurbağa falan avlamak istemişimdir.

https://www.playstation.com/en-us/games/life-of-black-tiger-ps4/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sony'nin böyle bir oyunu nasıl onayladığı çok merak ettiriyor insanı. Daha geçen gün PUBG bug'lı olduğu için PS4'e çıkmıyor, Sony yüksek kaliteli oyun istiyor falan deniliyordu.

Bence biri içti içti onayladı oyunu, sonra geri adım atamıyorlar. Mobil oyun portu nedir ya. Oyun Android'de ücretsiz bu arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok