SUBNAUTICA
0

Bu konuda 5 mesaj var

4d14ccc56f774c140d08be07d59bced48b1f4b38

http://store.steampowered.com/app/264710/Subnautica/

Subnautica is a survival adventure game developed and published by Unknown Worlds Entertainment. It allows the player to freely explore the ocean on an alien planet, collecting resources to survive.

Oyun Early Access olarak uzun suredir Steam'de vardi zaten 23 Ocak itibariyle tam surum olarak (story mode ile) piyasaya suruldu... Burada neredeyse hic konusu gecmiyor ama oyun cok cok guzel... Survival turunu sevenler zaten coktan satin almislardir diye dusunuyorum... Almayanlarin / duymayanlarin da bilgisi olsun, Subnautica diye harika bir oyun var... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında güzel gibi görünüyor ama bi oyunun keywordlerinde "surivival+crafting+exploration+openworld" yazıyorsa maksimum bacak aralığımı ayarlayarak koşarak uzaklaşıyorum..  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bugüne kadar hiç dikkatimi çekmemiş...

yapımcısının unknown worlds olması benim için yeterli zaten, natural selection serilerini hayvanlar gibi oynadık, çok da severdim. steam puanları da efsane gözüküyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna vr da başladım müthiş zevkli. Her ne kadar vr kontrolcüleri desteklemesede gamepad ile oynamanın avantajlarıda çok yorulmuyorsun ve başın dönmüyor. No mans sky vr ı deneyip iade ettikten sonra bu ilaç gibi geldi. NMS vr da çok kötü çalışıyor ama bu oyun çok sorunsuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Surival turu baska hicbir oyun oynamadim ama bu oyun benim son 20 yilda oynadigim en iyi oyun diyebilirim.

Bence cok takilmayin survival mevzusuna, oyun ondan cok daha fazla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok