Apple Mart 2018 Etkinliği
1 1

Bu konuda 5 mesaj var

Apple son anda mart 2018 etkinliği olacağını duyurdu. 27 Mart’ta gerçekleşecek etkinliğin ana teması eğitim olacak. Beklenen güncellemeler :

- MacBook Air : 999 usd olan MacBook Air baz modeli 799-899 usd arasında değişen bir modelle güncellenmesi bekleniyor. Yine MacBook modeli kalkabilir söylentisi var.

- İPad : Yeni ve ucuz bir iPad gelecek söylentisi var. Belki öğrenci modeli olarak satılır ama 259 usd gibi bir fiyattan bahsediliyor. Bu güncelleme çok iyi olacak muhtemelen. 

- MacOS güncellemesi : Büyük ihtimal olacak ama net getirisi ne olur şu anda belli değil. 

- Apple Pen 2 : Bir güncelleme bekleniyor.

Şimdilik bunlar var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ucuz macbook son dedikodularda söylendiği gibi yetişmedi ve sadece iPad tanıtıldı. Eskisinden farklı olarak kalem uyumluluğu geldi, bir de kurumlara satışta ciddi bir indirim oluyor sanırım ama bireysel eğitim indirimli fiyatı fiyasko maalesef. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, pentaman said:

Ucuz macbook son dedikodularda söylendiği gibi yetişmedi ve sadece iPad tanıtıldı. Eskisinden farklı olarak kalem uyumluluğu geldi, bir de kurumlara satışta ciddi bir indirim oluyor sanırım ama bireysel eğitim indirimli fiyatı fiyasko maalesef. 

tabletlere ilgi azaldı zaten. Surface benzeri cihazlara geçebilirler, o da biraz tablet kavramının dışına çıkıyor. Windows biraz daha avantajlı o durumda şimdilik. 

Yine de yalandan da olsa birkaç yenilik gelse iyi olurmuş. 

Kalem desteği benim ilgilmi çeker ama kalemi ben en çok onenote da kullanıyorum. MS , ipad deki onenote u biraz kırpık çıkarıyor. Windows taki ile aynı özelliklere sahp değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok