Favori Çin markalarınız?
0

Bu konuda 15 mesaj var

Eskiden çin malı denince insanlar evlerine sokmayı düşünmezdi. Şimdi belli markaları özellikle arayanlar var. 

Xiaomi'yi zaten biloiyrosunuz.

Orica , kabloları , usb dock gibi aksesuarları kaliteli. 

UGreen,  iki taraflı usb kablo, 3.5 jack splitter aldım. Üzerine mikrofon olan kulaklıkları bilgisayara bağlamak için gerekli. Daha önce başka yerlerden almıştım. Hiçbiri bunun kadar kaliteli değildi. 

Meizu'nun spor bt kulaklıklaarı var ,nasıl kalitesi bilmiyrom.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi. 2 model telefonunu, 1 kulaklık, 1 wifi extenderını kullandım(kullanıyorum hala).

Diğer markalarda pek bilgim yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük telefon üreticisi markaları zaten herkes biliyor, onların ürünleri genelde belli seviyenin üzerinde oluyor. Onlar haricinde şöyle bir liste yapılabilir:

- Orico: Kablo, USB hub, çevirici / dönüştürücü, ufak tefek PC parçaları, şarj cihazı, harici HDD kutusu
- Vention / Ugreen / Rock: Kablo, çevirici / dönüştürücü, şarj cihazı, ayrıca Rock Zircon kulaklıklar ve Rock harici şarj cihazları
- Xduuo: MP3 oynatıcılar, kulaklık amfileri
- Walnut: DIY tipi kulaklık amfileri
- Plextone: Özellikle oyuncu tipi kulaklıkları çok iyi
- Li-Ning: Spor malzemeleri, ama tabi denemeden almak biraz kumar
- Boarseman: Kulaklık
- Bluedio: Bluetooth hoparlörleri iyi, kulaklıkları biraz karışık.

Bunları rahatlıkla öneririm. Ayrıca, genel ürün gamı vasat olan ama bazı ürünleri çok iyi olan markalar var. Mesela KZ, DZAT kulaklıklar, Benjie medya oynatıcılar gibi. KZ her sene en az 10 ürün duyurur, ama bunların birkaçı iyidir, gerisi vasattır.

infestor and ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orico'nun kablolardan memnun kalmadım ben, 1-2 kere aldım hepsi de bir süre sonra bozuldu. Daha sonra onun yerine Tronsmart aldım 2 yıldır kuallnıyorum henüz bozulan yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gördüğüm anfi incelemelerin çoğunda Oppo en üstte çıkıyor. Dolayısı ile "ucuz altenatifi " çoktan geçilmiş, en tepeye oynuyor bazı üreticiler. 

Kingston Cloud serisi kulaklıklar çok beğeniliyor. Markayı hjatırlayamadım ama o aslında bir Çin kulaklık üreticisinin rebranding den ibaretmiş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Edifier 'ı da ekleyebiliriz. Eskiden giriş seviyesi ürünleri görünüyordu bizim piyasada ama şimdi incelemelere bakıyorum en üste oynayan kaliteli modelleri var, biraz fiyat avantajı da artısı. 

Official Aliexpress mağazaları varmış. indirimler oluyor ve stereo set gibi büyük ,ağır cihazları da ücretsiz kargo ile gönderebiliyorlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oppo'ya en iyi anfileri üretiyor dedik, o işten çıkıyorlarmış :)

Bir de Meizu'nun ilginç telefonları  var,  ama bu son google play sorunundan sonra kontrol etmek lazım. 

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Telefon olarak OnePlus One kullandım uzun süre. Gerçekten efsane bir telefondu. Geçenlerde bir haber gördüm, beta Android 8.0 rom'u yayınlayacakmış firma. 300$'lık 2015 telefonu için inanılmaz bir başarıydı bence. Tek eksiği ki çoğu markada eksik, low-light çekimler çok boktandı. Bi de ses kayıt çok cızırtılıydı.

Malesef telefonların hepsi pahalandı sanırım OnePlus 6 600$'a falan gelecekmiş ve genelde devrimsel nitelikte özelliklerle gelmiyordu OnePlus'lar. Sadece amiral gemilerinin donanımlarını nispeten ucuza verebiliyordu.

Onun dışında daha kullanma fırsatım olmadı ama şu sıra favorim Huawei Mate 10 serisi, veya P20

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lenovo'yu unuttuk sanırım.

IBM'in PC bölümünü satın aldıktan sonra çok akıllıca bir iş yaptılar ve ThinkPad ekibini olduğu gibi korudular. Güncel ThinkPad'ler, öncekiler kadar yenilikçi olmasa da hala taş gibi cihazlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok