BATTLEFIELD V (PC / PS4 / XONE)
1 1

Bu konuda 290 mesaj var

Keşke şu tankların projectile hızını adam gibi ayarlasalardı. Bombeli Tiger atışı mı olur ya. 4km mesafeden tank yokeden bir mermiden bahsediyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Erwin said:

Keşke şu tankların projectile hızını adam gibi ayarlasalardı. Bombeli Tiger atışı mı olur ya. 4km mesafeden tank yokeden bir mermiden bahsediyoruz.

Şikayet olursa Nerf gelebilir  ,  henüz BF V 'i oynamadım ama BF1 'den sonra endişelerim var ; zira BF1 tamamıyla "olmuş"  bir oyun hala zevkle oynuyorum.  BF V  videolarını izlediğimde , iyi güzel ama biraz COD tadı seziyorum. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF1 gerçekten çok iyi bi oyun bf5 2019 q1 e kadar bekleyebilirdi belki.. Ama alışveris sezonuna yetiştirme olayları var tabi marketing takımlarının falan.. 

Ama şimdiden şunu söyliim BFV BF1 e Bf4 ün BF3 e benzediğin daha az benziyor.. 

Yarın öğlen açılacak oyun standart edition alanlar için.. Haftasonu falan görüşlerimi bildiririm.. Ama cod gibi değil, çünkü cod gibi olması için recoilsiz silahlar ve yerçekimsiz ortamda koşan zıplayan adamlar olması lazım.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece 1.5 saat kadar oynadım ben beğendim oyunu açıkçası. BF1 e göre hızlanması hoşuma gitti ki BF1 hiç yavaş ve hantal gelmezdi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha BF serisi almam diyordum ama sanirim alcam bunu da :)

Cok fazla oyun turu (conquest, domination, rush, etc.) ve DLC'ler falan benim hosuma gitmiyor cunku oyuncu kitlesini cok boluyor.

Umarim bu defa daha iyi olur.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğim bu sefer season pass ve paralı dlc olmayacağından o bölünme daha az olacaktır. BF1 de bende season pass olmasına rağmen istediğim maplerde oyuncu çok zor buluyordum. Şimdi dlc ler herkeste olacağı için en azından biraz daha rahat oluruz.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi versiyonu satın alacağız şimdi ? Bir de en ucuz nasıl temin edebiliriz ?

Baktığım kadarıyla  Deluxe ve Standart versiyon var . Deluxe versiyon birkaç ıvız zıvırı ekstra olarak sağlıyor ve erken erişim var ancakek paket muhabbeti olmadığından pek anlamlı görmedim.

Edit. erken erişim varmış

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Erken erişim vardı hocam ama tabi oyun çıktığı için artık anlamsız. ben normal standart versiyonu aldım. Boşuna para vermeye gerek yok ıvır zıvır için

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çalıntı account satıyorlar 2.5$a daha ucuzu yok. :zuh:

Ben de bakıyorum ama bu defa zor olacak gibi.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldim, oynadim.

Premium, DLC zart curt yok dedikleri icin aldim, yoksa, en azindan simdi almayacaktim.

Bir de daha bitmemis oyun belli ki, daha iyi olur ilerde diye tahmin ediyorum.

Oyun guzel, BF1'e benziyor bir cok yonden ama bazi yonleri cok farkli.

Performans BF1'den daha iyi benim makinada (frame dropping yok)

Spotting en buyuk degisim olmus, spotting yok gibi bisey.

Gorsel efektler, post processing vs falan eklenince dusmanlari gormek iyice zorlasmis. Ben onumdeki adami zor goruyorum artik :)

Squad seklinde oynamak daha onem kazanmis.

Silahlar sanki daha olumcul gibi. Cok oluyorum :)

Rush yok, ama benzer seyler var. Ama cogu oyun modu 64 kisilik yalnizca. Bana biraz karambol oluyor gibi geldi o kalabalikta. Keske 32, 40, 48 kisilik secenekler de olsaydi.

BF1'nin silahlari biraz sikiciydi, bu daha iyi ama burda da sungulemek yok :) Bicaklamak cok zor gibi geldi bana.

Arac sayisi azaltilmis, ki ben paso infantry oynayan biri olarak bunu begendim, herkes begenmeyebilir :)

MonkeyBusiness tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, MonkeyBusiness said:

Aldim, oynadim.

Premium, DLC zart curt yok dedikleri icin aldim, yoksa, en azindan simdi almayacaktim.

Bir de daha bitmemis oyun belli ki, daha iyi olur ilerde diye tahmin ediyorum.

Oyun guzel, BF1'e benziyor bir cok yonden ama bazi yonleri cok farkli.

Performans BF1'den daha iyi benim makinada (frame dropping yok)

Spotting en buyuk degisim olmus, spotting yok gibi bisey.

Gorsel efektler, post processing vs falan eklenince dusmanlari gormek iyice zorlasmis. Ben onumdeki adami zor goruyorum artik :)

Squad seklinde oynamak daha onem kazanmis

Bu kısımlar doğru ve katılıyorum.. 

32 kişilik frontlines mode u var BF1 ile gelen.. güzeldir o oynanabilir.. 

Araçlar pek az diil aslında.. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tembel DICE oyundaki pek çok noktayı es geçmiş hızlıca çıkarmak için. Almanlar için bir nakliye uçağı(JU52) yapmak çok zor olmuş sanırım ki Alman paraşütçüler C47'den atlıyorlar.

Silahların realistic hasarını, tankları üniformaları geçtim ama şu detaylar sinir bozucu.

Ayrıca bana göre her silahı herkes kullanana kadar ordulara özel ilerleme olsaydı daha güzel olurdu. Hani Alman Assault K98 ile başlasa sonra G43 sonra STG falan açılsaydı, İngilizlerde de bu Enfield-Garand falan  diye gitseydi daha iyi olurdu bana göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF1 halen kral..  BF5 güzel ama daha tamamlanamadan çıkmış bir oyun, ki zaten tamamlamak için periodik updateler ayarlamış adamlar şimdiden..  BF1 ise 2 yıldır rafine ola ola en iyi haline gelmişti, tam bu anda yeni oyunun çıkması çok üzücü oluyor aslında.. 

Gameplay açısından da oyuna tat veren küçük ayrıntıları cıkarmaları hoş olmamış.. Tamam kill-cami kaldırmışsın güzel.. ama abi beni kimin vurduğu bilgisi oyunda 0,3 saniye falan görünüyor.. Adamın nerede olduğu bilgisini vermeden tut kardeşim bilgileri bari ekranda .. eskiden bakardım "vay pustoğli 3 kere vurmus beni, yazdım olm seni bıcaklıcam" diye gazlanırdım..  hangi silahı hangi ataçmanlarla kullanır onu da gösterirdi.. vs vs 

Var aklımda bir şeyler de, toplayıp yazıcam daha sonra.. :)

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
42 minutes ago, Erwin said:

Tembel DICE oyundaki pek çok noktayı es geçmiş hızlıca çıkarmak için. Almanlar için bir nakliye uçağı(JU52) yapmak çok zor olmuş sanırım ki Alman paraşütçüler C47'den atlıyorlar.

Silahların realistic hasarını, tankları üniformaları geçtim ama şu detaylar sinir bozucu.

Ayrıca bana göre her silahı herkes kullanana kadar ordulara özel ilerleme olsaydı daha güzel olurdu. Hani Alman Assault K98 ile başlasa sonra G43 sonra STG falan açılsaydı, İngilizlerde de bu Enfield-Garand falan  diye gitseydi daha iyi olurdu bana göre.

Hocam en son yazdığınıza katılıyorum bende. Nedense sadece araçlar için bu tarz bir ilerleme yapmışlar. Almanların uçak sınıfında yanlış hatırlamıyorsam JU52 var. Hatta bence aşırı güçlü. 32'li küçük bomba atan özelliğini açınca ölüm makinasına dönüyor. Kaç kere 5-10 kişi arası kill aldığım oldu bir atışta. 

MonkeyBusiness'ın yazdıklarınada katılıyorum. Kulaklığı takıyorum mikrofon açık squad a bağırıyorum oraya gidek buraya gidek diye takan yok. Squad ile birlikte oynayınca çok fark ediyor. Tek kaldığınız zamanlarda aşırı bir karambol var gibi geldi bana. Bu yüzden 64 kişilik conquest e girmemeye başladım. 64 lük breakthrough modunu oynuyorum 2-3 gündür. En azından savunulcak ve saldırılacak yer belli. Karambol daha az oluyor. BF1 ilk çıktığında bile bu karambol yoktu diye hatırlıyorum. 

Spotting olayı BF serisi boyunca en çok kullandığım şeydi. Şimdi onun yokluğu biraz zorluyor. 

Silah çeşitliliği şu an için bence az. Support'ta BAR42 bile yok :( Neyse güncellemeler ile oyunu adam ederler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3D spotting bence güzel olmuş.. Herkesin herkesi spotlaması ve düşmanların devamlı gündüz feneri gibi dolaşmaları fazla kolaylaştırıyordu herşeyi..  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 3D spotting şu oyundaki en saçma sistemdi, BF1942'den beri BF serisine binlerce(belki on bini geçmiştir) gömen biri olarak söylüyorum bunu. Resmen oyunu öldürüyordu, kim nerede anında görüyordun. Dün akşam iyi bir ekibe denk geldim(sonunda) ve bayrak bayrak gezip objective yaptık. 3D spotting olsa hiçbirini yapamazdık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun enteresan bir şekilde PSN TR Store'da indirimde. Preorder iken fiyatı 229 veya 249 idi daha sonra 359 oldu. Şimdi %40 indirim ile 199TL ye satılıyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok