BATTLEFIELD V (PC / PS4 / XONE)
1 1

Bu konuda 290 mesaj var

Ben de baya bi oynadim hafta sonu.

Frontlines oyununu, kurallarini sonunda anladim sanirim :)

Kesinlikle ne sevdigim mod bu oldu.

BFV'i ben sahsen BF1'den daha cok sevdim diyebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/27/2018 at 9:31 AM, Narcissus said:

BF1 halen kral..  BF5 güzel ama daha tamamlanamadan çıkmış bir oyun

BF1'deki kadar kolay kill alamadığın için böyle diyor olabilir misin? :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aksine daha da kolay kill alıyorum. ya TTK ya da TTD çok düşük... Ama asıl başka bi sorun var tam anlamadım.. 

Bekliyorum 5.deki patchi.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saftirik tankçılar beni 2-3 defa üstüste öldürünce ölüm fermanlarını imzaladıklarının farkında olmuyorlar. Dün akşam gene bütün takımı bastırıp deli gibi camperlık yapan Tiger'dan en son dumanlar çıkıyordu. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 dakika önce, Psikobat said:

@TatanQa Yapayım da kartı alana hediye dedim azizim :D Alan kişi bf5 i istemiyorum derse söz sana hediye edicem :P 

Alan kişiyi önce bana söylersen ben onunla bir görüşme yapayım (az tehditli)  işi garantiye alayım  :D  

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bombardıman uçaklarına nerf geldi fakat biraz fazla abartmışlar. Bombalama gücünde bir değişiklik yok. Base'e dönüp mermi aldığımızda saymadım ama 20-30 saniye reload süresi var. boş boş mapte dolaşarak geçiyor oyun. Eski hali daha güzeldi valla ne yalan söyliyim. Bombardıman uçağını tepede başı boş bırakınca evet ölüm yağdırıyordu ama orta seviye bir pilot uçak alıp arkasına takıldığında ve bombardıman uçağındaki pilotun gunner'ı yoksa kolayca indirilebiliyordu uçak. Karşı takımda bir zahmet bombardıman uçağını indirmek için uğraşsın yani. Şu hali ile kullanmak hiç zevkli değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Heh gerizekalı DICE gene ağlayanlar yüzünden oyunun içine etmiş. Her oyunda bıktım şu ağlayan bebelerden, Overwatch'ı da bitirdiler bu sebeple. 2dk uğraş gösterecekler ya, ağlamak daha kolaylarına geliyor. Ben uçak alıyorum, olmazsa AA'ya geçiyorum bombardıman uçağını indirmek için. Çok değil  2 tane AA'da oturan adam olsa 1 kişi de uçsa gene halledilir çok zor değil. Ama yok illa nerf gelecek. Tek yapacakları AA'ların bombardıman uçağına verdiği hasarı arttırmaktı...

Bombardıman uçağının 4x250 bombası bile bir tankı nadiren patlatıyordu, şimdi hepten işe yaramaz oldular öyleyse. Sinir oluyorum abi ya şöyle gerizekalılıklara. O zaman o uçağı koymayacaksın oyuna.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, Erwin said:

AA'ların bombardıman uçağına verdiği hasarı arttırmaktı...

Bombardıman uçağının 4x250 bombası bile bir tankı nadiren patlatıyordu, şimdi hepten işe yaramaz oldular öyleyse. Sinir oluyorum abi ya şöyle gerizekalılıklara. O zaman o uçağı koymayacaksın oyuna.

Kesinlikle hocam. AA'ların verdiği hasar çok az. Onu arttırsalar olay çözülecekti. Bombardıman uçağını kullanmak en büyük zevkimdi. Şimdi hiç almıyorum. 30 saniye reload süresini beklerken mapte boş boş manzara seyretmek içimi bayıyor. Birde bombalamanızı yaptınız, base e doğru döndünüz zaten ilk zaman kaybı. üzerine mühimmat alınan yerden geçtiniz ve o andan itibaren 30 saniye bekliyoruz. Resmen bayık :icon_zombie:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün oyunla tanışabildim sevgili @Psikobat ın sayesinde .  Oyunu epey beğendim gerçekten keyifli , bf1 den farklı geldi tadı . Nerf gelmelerin bu kadar çabuk olması ve anlamsız hareketi can sıkıcı . Henüz bombardıman veya aa denemedim ama mantıklı aa gücünü arttırmak. Bfv oynadığım için bf1 i terk etmem onun tadı da başka.  Bf4 den bf1 e geçince onu oynamaz olmuştum ama bu defa farklı , ikisi de güzel.

single zaten yok gibi noluyo demeden bitti öyle kaldık :)

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda en azindan simdilik level cap var. 50 level oldum ve kaldim. Boyle sacmalik mi olur ya. Kazandigim xpler resmen bosa gidiyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu herifler şu level dengesini bir türlü tutturamadı ya... ulan herkesin level cap e ulaşacağı belli ya logaritmik arttırın bir sonraki level gereksinimini yada atıyorum bir level için 10k xp mi gerekiyor... 100k yap anasını satim... bunları da biz mi öğreticez ya.. 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hakkaten squad a çok bağlı. Bf1 de rambo vari aksiyonlara imza atabilirken bunda ı-ıh olmuyor. Şanslıysanız tek elde 2-3 kişi rush la alırsınız. Squad şart

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF1'i zaten o one man rampage tarzından dolayı çok oynamadım. Bir süre sonra amele amele gezmeye başlıyordum haritada amaçsızca. Herkes kendine oynuyordu. Squad sistemi BF:V'de çok daha iyi. Dün akşam lideri olduğum Squad ile 4 map arka arkaya en iyi squad olduk. Gayet zevkliydi oradan oraya koşturmak.

Erwin tarafından düzenlendi
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, Narcissus said:

Bu salı falan donucem sahalara serverınıza girip trolleyebilrim sizleri dikkat.. 

Sen girersen oyunuma karşı takıma direkt Alt+F4   :)   

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun ciktigindan beri 2 update geldi konsola ve bugli bir oyun daha da bugli hale geldi bence. Sol ust chat ekrani hic gozukmuyor. Fortification yaparken yapiyi tamamlasaniz bile o seffaf yapilmamis hali duruyor. Anca silah degistirince yaptiginiz seyi goruyorsunuz. Squad da bir kere basima geldi ama order isteye isteye bir hal oldum ve lider sifir order verdi. Mac sonuna kadar lider hic degismedi. Daha bir suru sayabilirim.  

Valla tebrik ediyorum DICE’i. Level 50 class 20 silahlar 10 olarak ilerleme hissi olmadan oyun oynuyorum. Tides of war cikardilar oda bitti yeni haftayi bekliyorum. Bombardiman ucaklarini da bitirdiler. Sokucam yapacaklari ise. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Level 45'e kadar geldim, oyunla ilgili izleninimim hala oldukca pozitif, hatta BF serisi icinde BC2'nin hemen altina yerlestirecem gibi duruyor.

Oyunu ogrendikce ve biraz becerebilmeye basladikca diger modlara ve kalabalik haritalara da alismaya basladim.

Yalniz sniper onceki BF'lere, hele BF1'e gore cok zayif kalmis bence. Assault sniper'dan daha iyi sniper olmus gibi, o yuzden sniper cok az oynadim.

Nerde BF1'de tek vurusla nereye denk gelirse indiren sniperlar?

Bu oyunda da stuttering var yalniz, ama BF1'e gore cok daha az rahatsiz edici. Yaklasik 10dk bir 1-2 saniyelik donmalar yasiyorum. 2 defa da cakildi oyun bu sirada simdiye kadar

Bir de cok pis bir bug var, bazen medic sizi cok kritik bir noktada revive ederken olurse, oyle kaliyorsunuz, ne oluyor, ne diriliyor, oyundan cikmak zorunda kaliyorsunuz.

Menulerin yavasligi cok sinir bozucu. oyundan cikmak nede 1dk suruyor anlamadim.

MonkeyBusiness tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, Enyalios said:

Ulan xbox da ömrümü yedi bu oyun :D

Klavye mouse pc gibimi yoksa lag falan var mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok