BATTLEFIELD V (PC / PS4 / XONE)
1 1

Bu konuda 290 mesaj var

1 hour ago, Atrin said:

BF1 de bu kadar fazla bug olduğunu (yoktu demiyorum) ve oyunun ana taşlarının bu kadar değiştirildiğini hatırlamıyorum açıkçası. BF1 oldukça güzeldi. BFV'de güzel fakat sürekli bir değişiklik yapıyorlar.

:zuh: Efecim oyun ömrünün 3/4 ünü doldurduktan sonra bütün TTK (time to kill) mekaniğini değiştirdi adamlar,  Cavalry sınıfının her patchle 20 kere falan nerf yiyip arada bi buff alıp sonra tekrar nerf yemesi ... ki ondan önceki zrilyon tane updatede her şeyin değişmesini (weapon handling, sniper sweet spot, weapon effective range, YÜRÜME ve KOŞMA HIZI vs vs) hiç saymıyorum bile..  

Ki server ve oyunun stabilitesini ilk 6 ay sağayamadılar  (halbuki betada sorun yoktu) forumlarda sırf bu problemden olusan 5930 sayfalık 1000lerce topic vardı çünkü insanlar oyunu oynayamıyordu... ondan önceki BF4te de aynısının daha kötüsü vardı oyunun dengeye ve oynanabilir hale gelmesi oyunun ömrünün sonlarına tekabül etmekteydi... (2 yıl falan) ... 

Muhtemelen o nedenle bana BFV teki değişiklikler ve sorunlar tırto geliyo :D

Ama bu uçak olayı büyük problem çünkü AA ler inanılmaz ötesi çöplük... İlk patchte çözülmezse BF forumlarına flood yapmayı düşünüyorum :baba:

Ha ama şunu söyliim BF1 i ilk çıktığından son gününe kadar severek ve sıklıkla oynadım oyunun çok iyi olmasıyla birlikte herhangi bir teknik problemden şans eseri etkilenmemiş olmamın da bunda etkisi büyük tabi.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissus hocam öyle ölmem roket at :D haklısın tabiki ben cidden hatırlamadığım için öyle yazdım. Benim aklımda genelde hep olayların en son hali aklımda kalıyor. BF1 zamanı bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum ondandır belki. 

Sevabına benim içinde şu TTD olayı için flood yapsana. Helalinden 2-3 hayır duası ederim 

Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten yuh, ya şöyle oynamaktan ne zevk alıyor insanlar anlamıyorum, oynadığım bütün online fps'lerde bu tiplere rastladım. Nedir abi derdiniz, 30 tane hile açarak 150-20'lik bir k/d oranı yakaladın 1. oldun. Eee ne oldu şimdi? Çok mu kabiliyetli oldun, madalya mı takacaklar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC gaming in tam dominasyonun önündeki en büyük engel çözülemediği sürece hep cheat olucak... Driverları guramıorum ağbi veya farklı konfigürasyon olayları faso fiso... 

Hayatında online multiplayer oynamamış gow ve last of us dışında oyun var mı bilmeyen köse ps4cüye soruosun  PC alır mısın.? .. "Yok abi orada herkes hacker" diyo...  Aslında sallıyo ama haklılık payının 0,00001 bile olması onu haklı yaptığından bir şey diyemiosun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim alamadigim company coinleri bir anda yukledi EA sagolsun. En son silahlarin ozelliklerini satin alamayacak hale gelmistim. Bir anda 55k coin yuklendi. Neyse ucup gitmedi en azindan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

F bölgesini nasıl bir hırsla gaza basıp geldiysem , araba bir toprak yığınından fırladı öyle park ettim :)

Cep telefonuyla çektim , paylaşayım ... 

IMG_0887.jpg

TatanQa tarafından düzenlendi
ZvAnA and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki hile sorunu giderek büyüyor. Yazılım kullanarak hile yapanların dışında 2. bir bilgisayarda  (yada xbox / ps'de) aynı oyunu başka bir hesapla açıp o hayalet oyuncuyu karşı takıma yerleştirip düşmanın bütün hareketlerini onun haritasından takip ediyorlarmış.

Hatta aynı anda 3 bilgisayarla/konsolla oyuna girenler varmış. Birini karşı takımı gözetlemek için kullanıyor, ötekisini support kitini almak için.

Şöyle ki hileci asıl hesabıyla medic olarak oyuna başlıyor, yan hesabından ise support sınıfını seçip etkili bir silah alıyor. Oyun başlar başlamaz yan hesabındaki karakteri öldürüp onun kitini alıyor, böylece hem medic sınıfından gelen kendini iyileştirme özelliğini kullanmış oluyor hem güçlü silah kullanıyor hem de mermisiz kalmıyor. Ayrıca bir diğer hesap ile de karşı takımı haritadan takip ediyor.

Whooosh tarafından düzenlendi
TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Whooosh'un dediğini geçen gün youtube'da izledim. PS4'te bunu yapan bir adamı ifşa ediyordu. PC'de falan hadi hile programı kurup uğraşmadan çok hileni yaparsın fakat bu 2-3 ayrı hesap ghost account falan millet nelerle uğraşıyor yahu. Alt tarafı bir oyun. Bu medic + başka class silahı olayını bir nevi anlarımda diğer ghost accountun gösterdiği map'ten düşmanları görüp ona göre hareket etmek işkence gibi geliyor bana. Kendi ekranındaki oyuna odaklanamaz insan. Allah akıl fikir versin valla :)

PS4'te bu olayı yapan adam bu: https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/psn/jjhonn007/overview

Support ile 2 saat 25 dakika oynamış gözüküyor ama support sınıfı silahı olan KE7 LMG ile 1 gün 8 saat oynamış. Adam birde win/loss ratio yu düşürmemek için sürekli oyundan çıkıyor fakat hem kendi takımına hem karşı takıma 1 ghost account koyuyor. Kim kazanıcak gibiyse o takimdaki ghost accountu çıkartıp kendi giriyor ve kazanıyor. 

TatanQa and Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar ne kokluyor yahu ? Oyun dediğin biraz mücadele , az bir hırs , asıl olarak da keyif almak için oynanır.  Ne boş veletler var , hayır 1. olsan altın madalya , 1milyon € gibi hediye mi var?

Hastalık bunlarınki. Gerçek hayatta kesin kişilik sorun yaşayıp orda en iyi olunca ruhunu dengeliyor zannımca :)

Allah ıslah etsin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield V Firestorm (Battle royale) eklentisi geliyor 25 Mart Pazartesi gunu. Gameplay videolarini izleyenler ne dusunuyor? 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla daha önce de yazmıştım.. BF1 o kadar harika bi oyundu ki aslında BFV de fena olmamasına rağmen arada bir bakıyorum çünkü hem shooter rakipleri çok ve güçlü.. hem de asla bir BF1 ve BFBC2 değil.. Ama Firestorm un videoları çok şaşırttı beni, varolan battle royal formülünü armut gibi Battlefield ın üstüne giydirmenin çok üstünde, üzerine düşünülmüş çok farklı şeyler koymuşlar.. 

İlk açıldığında mutlaka deneyeceğim..

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pubg denilen oyunu da oynadığımda ki uzun süre önce ilk başladığım zamanlarda , "yahu arkadaş şu oyunu frostbite motoruyla yapsalarda etraf yıkılsa şenlense vs" diyordum....  Zira pubg fena bir oyun olmamasına rağmen statik evler , yıkılmayan objeler vs. saçma geliyordu ...  

Trailer 'ı dün akşam izledim ki bu arada 10GB update geldi , bence çok iyi olacak .. ben zaten BF V 'i severek oynuyorum , BF1  efsane halen ..

Şunu da şuraya iliştireyim .. düşmanlarıııım çatlasıınn :)

bfv.jpg

TatanQa tarafından düzenlendi
Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windows + P ile otomatik olarak resimlere kaydedebilirsiniz. Eger Nvidia kullaniyorsaniz, nvidia ile de screenshot alabilirsiniz. AMD muadili de eminim vardir.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bunu yazmak için gelmiştim. Düşüncelerle aynı fikirdeyim. Frostbite motoruyla battle royal çok başka bir deneyim olacaktır. Öl, hemen spawn ol, tekrar öl, tekrar spawn ol olayı bf'den sıkılmama neden olmuştu, ama battle royalde böyle bir durum olmayacağı için bf'ye ger dönmemi sağlayacak bir mod olabilir. 17 tane araç, yıkılabilir ortam vs oldukça iyi bir deneyim sunar diye tahmin ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok