BATTLEFIELD V (PC / PS4 / XONE)
1 1

Bu konuda 290 mesaj var

Battlefield serisinin bir sonraki oyunun adının Battlefield V olacağı kesinleşti. Bütün siteler oyunun WWII temasında olacağını söylerken DICE ve EA daha bunu doğrulamadı ama yüksek ihtimal öyle olacak.. Ben aslında son derece beğenerek oynadığım hatta bf oyunları arasında en uzun oyun süresine sahip olduğum WWI temalı BF1 den sonra artık modern bir BF bekliyordum ama neyse bakalım..

Mayısın 23ünde pek çok farklı kanaldan live event şeklinde duyurucaklar ve gösterecekler yeni oyunu: 

2018-05-17-image-10.jpg

Ahanda bu da muhtemelen kanallardan biri, yayın başladığında aktif hale geçecek video.. : 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız WW2 olucaksa Battlefield 2 olarak adlandırmak mantıklı olmaz mıydı? Bence güncel zamanda geçicek oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/18/2018 at 1:10 PM, Atrin said:

Yanlız WW2 olucaksa Battlefield 2 olarak adlandırmak mantıklı olmaz mıydı? 

Battlefield V

2.jpg

745013_finger_512x512.png

2

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende güncelde geçeceğini düşünüyorum. Battlefield 1'le geçmişe dönmüşlerdi. Şimdi bir modern yapıp sonra geçmişe dönmeleri daha mantıklı olur ama belli olmaz tabi : )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben BF1deki çoğu silahı 2. dünya savaşında da kullanabilecekken ve hemen hemen 2 yıldır her birinin mekaniklerini ve balancelarını ayarlamak için bi taraflarını yırtmışken hepsini silbaştan yapıp tekrar moderne geçeceklerini sanmıyorum.. 

Göreceğiz.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kaçırdığınız bir nokta var. sizin gibi battlefield serisini sonradan bulan gençler bilmez ama battlefiled 2 diye bir oyun var zaten. battlefield 1942 ise 1. oyundu yani BF1 çıkana kadar o rakamı kullanan bir oyun da olmamıştı. Yani bf2 adını kullanmaları mümkün değil.

herhangi bir bilgim olmamakla birlikte 2. dünya savaşını konu alacağını da sanmıyorum. Bu konu zaten gereğinden fazla işlendi. öyle olsa ismi mesela BF 1943 koyabilirlerdi.

helikopter olan bir senaryo olduktan sonra benim için ne olduğu çok farketmez, bitli piyade oynayamıyorum artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, stardust said:

kaçırdığınız bir nokta var. sizin gibi battlefield serisini sonradan bulan gençler bilmez ama battlefiled 2 diye bir oyun var zaten. battlefield 1942 ise 1. oyundu yani BF1 çıkana kadar o rakamı kullanan bir oyun da olmamıştı. Yani bf2 adını kullanmaları mümkün değil.

herhangi bir bilgim olmamakla birlikte 2. dünya savaşını konu alacağını da sanmıyorum. Bu konu zaten gereğinden fazla işlendi. öyle olsa ismi mesela BF 1943 koyabilirlerdi.

Konuşurken kimi muhattap alıyorsun  ve bu ilkokulda hademelik yapan insanların bile bildiği şeyleri neden ısıtıp önümüze koydun bilmiyorum ama...cehaletin hali hazırda BF1943 diye bir oyun olduğunu bilmemenden anlaşılıyor.. so get out.. 

:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden yakıştıramadım star.

EA oyunun adını BF2 koymak istese de koyar, yapmadığı bir şey değil ama olay o değil.

BF2'de olaylar 2007 yılında geçiyor. BF3'de 2014, BF4' de ise 2020 yılında geçiyor. Buradan 5 isimli oyunun "2020+" olduğu çıkarımını yapabiliriz. Zaten BF1'in üzerine 2. dünya savaşı oyunu yapmazlar, hali hazırda rakip oyunun en son çıkanı da 2. dünya savaşını konu almışken bence çok doğru bir karar olmaz eski dönem oyunu yapmak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam sakin ol küçüğüm... şimdi yavaşça klavyeden uzaklaş ve telefonunu yere bırak..  :icon_yell:

Valla ben vietnam teması olmasından çok korkuyorum ama neyse görücez 2 gün kaldı... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

helikopter yoksa almam, BF1'e verdiğim para ziyan oldu resmen.

ps: oyun 50 euro çıksa, çıktığında da euro en iyi ihtimalle 6 TL desek oldu mu sana 300 TL

way anam way... helikopter olsa da alamayabilirim malum borç batağındayım :lol:

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hakikaten öyle.. EA halimize acısa da bize özel TR fiyatlarıyla satsa bari..

50€ öhannes ötesi olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/21/2018 at 5:09 AM, stardust said:

ben sizin gibi konsol bebesimiyim ulan gerizekalı konsollara çıkmış oyundan haberim olsun.

PC'de yoksa benim için yoktur.

:lol::lol:

:cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla cod un çöp ww2 sinden ve o kadar bf1 oynadıktan sonra ben de modern istiyordum ama söylentiler hep WWII yönünde malesef... Pas geçmem ama çok da heyecanlı diilim şu noktada ama yine de bugün saat 10daki açıklamayı bekliyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika sonra anlayacağız neymiş, ne değilmiş

EDIT: Sağlam bilgi; İkinci dünya savaşında ülkelerin birbirine düşmesini fırsat bilen uzaylıların dünyayı ele geçirme çabalarını konu alıyormuş. Yayalım...

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok