[Satılık] iMac Mid-2017 Core i5 21.5"
0

Bu konuda 11 mesaj var

Bir arkadaşım iMac satıyormuş, benden rica etti forumlara vs. koymam için.

Cihazın özellikleri şöyle: https://everymac.com/systems/apple/imac/specs/imac-core-i5-2.3-21-inch-aluminum-mid-2017-specs.html

Cihazın fotosu elime geldi. 

Whats_App_Image_2018-05-24_at_15.58.10_1 imac_info.png Whats_App_Image_2018-05-24_at_15.49.26_1 

Fiyat araştırması yapıldı uyarılar üzerine ve 4200 TL'de şu an için karar kılındı. Çok az kullanılmış bir cihaz. Nakit sıkıntısından dolayı satılıyor.

ObiWan tarafından düzenlendi
fiyat güncellemesi, foto ekleme

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Najaz'a üzülerek katılmak zorundayım, bu modelin 2018 versiyonu 4600 TL ve 100 TL chippin para iadesi var, hatta chippin'e ilk defa üye olduysan 20 TL ve çevir kazan uygulaması vasıtasıyla en az 21 TL indirim de var ürünü alırken.

Link

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben onun yalancısıyım fakat 7000 TL'ye alınmış gibi bir ifade var. Demekki ya bana aktardığı bir modelde sıkıntı var ya da sallıyor. Neyse bir ara gidip bakacağım, fotolarını falan çeker, ilanı güncellerim gelişmelere göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fotoları ekledim, fiyatı düzelttim. Yanlış anlaşılmaları gidermek amacıyla yeni başlık mı açayım yoksa aradaki muhabbeti mi silelim bilemedim?

Şu an sanki 4200 TL de çokmuş gibi bir algı olmasın başlığa yeni bakan birisi için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok