The Division 2
2 2

Bu konuda 33 mesaj var

Bu defa kar yok. Mekan Washington DC. İlk oyunda yoğun şikayete konu olan görüntü kalitesi seviyesinin düşürülmesi olayı da bu defa yaşanmaz diye düşünüyorum.

Ancak burada bu tip takım oyunlarına ilgi duyan hiç kimse yok neredeyse, yine de ilgi duyanlar olabilir.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunun atmosferi çok güzeldi. İkinci oyun sanki Ghost Recon oyununa donüşmeye başlıyor gibi bir his var içimde ama bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

division 1'i merakla beklemiştim ama gameplay'i beni sarmadığı için almamıştım. Bu nasıl olacak acaba, gameplay videosu yok henüz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Division’da PvP baya bir unbalanced, gerçi bu tip oyunların çoğunda öyle. O konuyu da tamamen olmasa bile bir miktar halledebilseler iyi olur.

Ghost Recon ile alakası yok pek daha çok Destiny’deki gibi Raid’ler olacak diyor ki Raid pata küte adam vur ilerle değil, ekip işi oluyor, yine klanlardan bahsettiler, bakalım nasıl olacak.

Daha Darkzone görülemedi, DLC’ler bedava olacak dedi ama Battlefront II falan gibi birşey gelmesin arkadan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beni Alpha testine davet etmişler Aralık ayındaki ama e-postalar arasında atlamışım ben onu, yakın zamanda da Beta olacak, oraya katılma imkanı olursa bildirim yaparım, Alpha için NDA falan varmış hatta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu defa şans verebilirim , birinci oyuna bir türlü denk gelip oynayamadım sonra bir sürü cheater haberleri duyunca direkt vazgeçtim gereksiz yere bebelere yem olmayalım diyerek , bekleyeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hafta sonu gerçekleşecek Private Beta’ya da katmışlar beni, yükleyip bakar deneyimleri aktarırım, Anthem tam istediğim gibi olmadı, bunu da görmüş oluruz artık.

İlkinden iyi gibi geliyor bana ama bakacağız, TTK ciddi bir meseleydi ilkinde ki bunda baya bir düzeltmişler gördüğüm mesela.

Evet, neyse görelim bakalım. :) 

1 saat önce, TatanQa said:

Bu defa şans verebilirim , birinci oyuna bir türlü denk gelip oynayamadım sonra bir sürü cheater haberleri duyunca direkt vazgeçtim gereksiz yere bebelere yem olmayalım diyerek , bekleyeceğim.

Cheat ciddi bir problem de zaten anlıyorsun öyle bir durumu ve sonrasında server değiştiriyorsun, yapacak başka şey olmuyor, o konuyu hiçbir şekilde çöz(e)mediler, hangisi artık o konuda bilgim yok.

Hatta ve hatta haklarında baya bir bildirim, videolu kanıt falan olan bazı tipleri bile yollamadılar, o konu iyi olmadı yani gerçekten.

PC oyunlarında ama ciddi bir problem bu, konsolda da yok değil tabii ama PC’de tabii yaygınlığı daha fazla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anthem’in demosundan gayet daha iyi, şimdilik bu kadar olsun.

Performans konusuna gelirsek 1080Ti ile Ultra ayarlarda 1080p olarak 90 FPS’ye düştüğü yerler oluyor, High ayarlarda gayet iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Division 1 in Betasını da beğenmiştim ama tam olarak hatırlayamadığım bi nedenden alıp oynayamamıştım (ilk anda alıp oynamadığım için olabilir)... Şimdi bu Division 2 nin Private Beta da fena değil.. ama bu sefer de sanırm Epic Storeda exclusive olarak çıkacağı için oynamayacağım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/8/2019 at 9:45 AM, T800 said:

Evet aldım ben indirimi de kullanarak, yine baya oynarım ben bunu.

Biraz daha baktım da bu oyun baya baya 1in üstüne çok bir şey koymamış gibi geldi bana haksız mıyım :/

Yani ilk oyunu çılgın bediş gibi oynayanlar almalı zaten de, bu parayı hak ediyor mu bilmirem.. mekanikleri falan fena değil oynanır ama anthemle eşit durumdalar gözümde hatta anthemde biraz boş dolanıyo gibi görmüş olsakta demoda en azından bir yenilik var gibi.. bilemedim görüşlerinizi bekliyoruz sevgili hocam :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:) 

Anthem’i pek beğenmedim ben, ucuzlayınca alırım, The Division 2 size gelmez pek efenim, ama Anthem hiç gelmez, onu da söyliim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Takım olup mission kovalamak, yine takımla veya solo PvP için Darkzone’a dalmak ki ilkinden farklı aktiviteler var gördüğüm.

Oyunun ilki ile de baya farklılıkları var, merak eden olursa bahsederim ancak merak eden yok zaten. :) 

Anthem’de saçma sapan yaratıklarla bilip bilmeden çarpışma dışında birşey göremedim, Bioware anlayışı ile de uzak yakın ilgisini çözemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Indirdim baktim. Atmosfer vs ilk oyundaki gibi muhtesem. Ama bir adam oldurmek icin 500 ila 1000 mermi arasi harcamak beni pek sarmiyor. Sirf bu yuzden girip oynayamiyorum oyunu. Asla para veripte almam. Bedava olsa da oynamam herhalde. Ama Rainbow Six mekaniklerinde bu oyun atmosferi cok deli dehset olur benim gibi dusunen azinlik icin.

Saygilar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, T800 said:

500-1000 mermi olayı birincisinde fenaydı gerçekten, bunda ilerleme olmuş.

Selamlar,

Oyunun baslangicinda bile boss fight lar su anda kafadan 500 mermiye yakin istiyor. Sonrasini dusunemiyorum bile. Ben bir daha girer bakarim yarin ama beta bitince unuturum oyunu. 

KaziQ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Betayı bitirince Endgame oynanabilecek yeri açıldı, orası bu açıdan kötüydü hakikaten ama başları normal, birşey yok orada.

Rainbow Six ile falan zaten kıyaslanmaz bu oyun, Boss karakterler bu şekilde bu tip oyunlarda. Bunda ama en azından daha anlamlı üzerinde zırh var falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Private Beta’ya katılamamış olanlar var ise söylentiye göre bir de Open Beta olacak tabii olur ise, ay sonu gibi söylentiye göre, denemek isteyenler o süreci takip edebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft Uplay mağazasından The Division 2 ön siparişi nedeniyle bedava oyun göndermiş, gördüğüm kadarıyla Watch_Dogs 2, Ghost Recon: Wildlands ve Farcry Primal oyunlarından birisini seçmem istenmiş, Assasin’s Creed Origins falan olsa daha iyiydi tabii, böyle bir imkandan yararlanmak isteyenler bakabilirler, Uplay mağazası TL ile işliyor Steam gibi, EUR falan değil Origin gibi.

Diğer konu, 1 Mart tarihinde de oyunun open betası olacak yine, ilgilenenler varsa onu da duyurmuş olayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, T800 said:

Ubisoft Uplay mağazasından The Division 2 ön siparişi nedeniyle bedava oyun göndermiş, gördüğüm kadarıyla Watch_Dogs 2, Ghost Recon: Wildlands ve Farcry Primal oyunlarından birisini seçmem istenmiş, Assasin’s Creed Origins falan olsa daha iyiydi tabii, böyle bir imkandan yararlanmak isteyenler bakabilirler, Uplay mağazası TL ile işliyor Steam gibi, EUR falan değil Origin gibi.

Diğer konu, 1 Mart tarihinde de oyunun open betası olacak yine, ilgilenenler varsa onu da duyurmuş olayım.

Ucude cok guzel oyunlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Farcry Primat saçmalık, Watch Dogs 2 ilkinde sıçtık bu biraz daha iyi ortalığında, Ghost Recon: Wildlands -Divisionın ormantik atmosferlisi ama divisiondan daha akıcı olduğundan güzel..  Yine de bana division 2 aldıramaz tabi de alacaklara selam olsun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Division ile Wildlands çok ilgili değil ama, The Division “Looter Shooter” diyorlar, o tipte bir oyun, Wildlands bu şekilde değil, The Division, Destiny 2, Anthem aynı klasmanda sayılabilir.

Wildlands zaten bir “Ghost Recon” serisi oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 minutes ago, T800 said:

The Division ile Wildlands çok ilgili değil ama, The Division “Looter Shooter” diyorlar, o tipte bir oyun, Wildlands bu şekilde değil, The Division, Destiny 2, Anthem aynı klasmanda sayılabilir.

Wildlands zaten bir “Ghost Recon” serisi oyunu.

O nedenle tam bağdaştırmadım zaten yakınımsı..sonuçta wildlands de coop açık dünyada dalmasyon temalı bu saydığın 3 oyun gibi.. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok