PS5 | Xbox Series X / S | Next-Gen Konsollar Uzerine
1 1

Bu konuda 763 mesaj var

1 hour ago, Najaz said:

Last of Us 2 haricinde bende var hepsi kutulu olarak. Gönderebilirim sana :)

Altuğ sana borçluyum zaten. senden almam pahalıya gelir :mrgreen: 

ps: saat başı şu aleti alabileceğim mi bakalım, boşuna heveslenmiyorum inşallah.

psn plus mı alıp denesem 3 aylık 100 lira bişey değil sanki.

ama misal last of us remastered, konsolu satsam bile kutulu oyun koleksiyonumda kalsın istediğim bir oyun, psn plus ile nasıl olacak bu işler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Najaz said:

@stardust yakalayabildin mi bir tane amazon'dan?

belki 10 kez, amazon'un sattığı 8299 lira'lık fiyattan sepete ekledim. her şey de hazırdı, adres, kredi kartı numarasını kaydetmem normalde onu bile kaydetmiştim ama yok. ileyleyince hep sepetten yok oldu.

yani biliyorsun beni böyle fırsatları kaçırmam, F5 tuşunu çürütmeye başladım 6'ya 5 kala, yakaladım da aslında ama, bir pislik döndü mutlaka, ben alamadıysam normal bir kullanıcı hiç alamamıştır.

ya böyle çok komik 10-20 stok açıldı ya da turuncu forumdaki komplocu kardeşlerin demesiyle botlara aldırttılar.

insani olarak almak mümkün değildi.

belki bir şekilde biri iptal olur, kredi kartından döner falan diye yine de üşenmeden yarım saat boyunca refresh yaptım ama sonuç üzücü.

müşteri temsilcisine bağladım durumu anlattım, özür falan diledi ama ne stok bilgisi verebiliyor, ne tarih ne de başka bir şey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust DH de yazdığına göre Amazon'da bugün saat 18.00'de 50 tane stokla yeniden satılacakmış. Belki ikinci şans işe yarar. :D

Thustu tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Thustu said:

@stardust DH de yazdığına göre Amazon'da bugün saat 18.00'de 50 tane stokla yeniden satılacakmış. Belki ikinci şans işe yarar. :D

Sağol, yine 1 saat f5'e basarak geçecek desene :lol:

38 minutes ago, wazzap said:

amazon.de ile fr'ye bakıyorsunuz değil mi?

Ben dışarıdan alacağım sonra yine, bu aldığımı Türkiye faturalı/garantili diye satarım dışarıdan alabilirsem. Ocak ayının ilk yarısını tamamen boş planlamışlar bana, oylanacak bir şey lazım evde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtdışından alabilecek bir sürü arkadaşınız yok mu? Neden yurtiçinden almaya çalışıyorsunuz? Sırf bu çakallara alet olmamak için almazdım buradan. Kuzeni bekliyorum gelecek bir ara ona getirteceğim zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ps5a.jpg

2. Dualsens'i hediye etti, bu da amazon'un büyüklüğünden...

:alkis:

21 minutes ago, Altan Yoklar said:

Yurtdışından alabilecek bir sürü arkadaşınız yok mu? Neden yurtiçinden almaya çalışıyorsunuz? Sırf bu çakallara alet olmamak için almazdım buradan. Kuzeni bekliyorum gelecek bir ara ona getirteceğim zaten.

reseller'dan almadım ki, sonuçta TR resmi fiyatı, faturalı garantili, benim önümdeki 3 hafta tamamen boş, evdeyim ondan aldım.

yurtdışından aldırma imkanım var, yurtdışından uygun fiyata aldırırsam ya onu sıfır diye, ya da bu aldığımı TR garantili diye -hangisi daha çok para ederse- satarım.

Najaz, JardeL, emre666 and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler, ben Altuğ da aldı sandım ama almamış.

ben dünden tecrübeli olduğum için herşey hazırdı, stoğu görüp siparişi kesinleştirmem toplamda tam 5 saniye sürdü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Altan Yoklar

1a.JPG

belki daha yüksek fiyattan aldın sandıysan şunu da koyayım, çakallardan değil, amazon'un kendisinden aldım, 2. dualsens'i de hediye etti üstüne.

yine de fiyat mantıklı mı ? değil.

korona olmasa ve 3 hafta boşluğum olsa, eşim evde oturtmayıp tatile gidelim diyecekti, çok daha fazla para gidecekti. o yüzden benim açımdan bu şartlar altında kabul edilebilir.

muhtemelen 4-5 oyun oynayıp, hevesimi alıp satarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İçimdeki garip sesler yurtiçinden iğne alma diyor-ne işe yarayacaksa?
Ek: Çakallar derken 12 bine satan gittigidiyorculardan bahsetmiyorum. Vergi falan ne bileyim işin suyu çıktı ...
Fiyat iyi , zaten yanında ya oyun oluyor ya da 2.kol. 
Neyse fakirlerin oyun evrenine tekrar hoş geldiniz. Ps3 vardı di mi sizde.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ps3 ile xbox 360 vardı. sadece exclusive'leri görmek için aldım, duruyorlar öyle kutuda. Vaktinde satsaydım aslında para da etmezler şimdi.

7 minutes ago, Altan Yoklar said:

Neyse fakirlerin oyun evrenine tekrar hoş geldiniz. ,

zavallı pis fakir peasant konsolcular ne çileler çekiyor bir deneyimlemek istedim :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
59 minutes ago, Atrin said:

Amazon o fiyata ikinci kolu nasil verdi ben onu cozemedim :) iki kol + ps5 8300 e cok iyi fiyat. Dualsense 900-1100 tl arasi satiliyor

yazılı bir açıklama yok, kargo takibi fotoğrafında gözüküyor.

gelsin görelim bakalım umarım yanlış fotoğraf koyduk demezler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, Altan Yoklar said:

61oGaeolKpL._AC_SL1500_.jpg

PS4 Pro için böyle bişey yapsalarmış ya zamanında. PS5 sessiz sakin çalışıyor zaten, ne gerek var ek soğutmaya... God of War'u açınca insan kendini Sabiha Gökçen'de gibi hissediyor.

1 hour ago, stardust said:

yazılı bir açıklama yok, kargo takibi fotoğrafında gözüküyor.

gelsin görelim bakalım umarım yanlış fotoğraf koyduk demezler.

Yazılı olarak özellikle belirtilmediyse 2. kol çıkmayabilir. Amazon'un kendi sattığı bazı ürünlerde bile böyle hatalı şeyler oluyor. Aslında iyi olan bir ürünün puanı tek yıldız olunca merak edip bakmıştım. İnsanlar görsele bakıp almış, öyle çıkmayınca da yapıştırmış 1 yıldızı. :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok