PS5 | Xbox Series X / S | Next-Gen Konsollar Uzerine
1 1

Bu konuda 767 mesaj var

11 minutes ago, stardust said:

benim gördüğüme göre dijital versiyon daha az tutuluyor ve 2. el'de değer kaybediyor. disk ise sıfır fiyatına yakın 2. elde satılıyor. last of us 2 ve ghost of tsushima için gördüğüm böyle.

Tamam da o zaman hesap paylaştığın kişiler nasıl oynayacak. :icon_think: :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim arşivde 20'ye yakın Blu-ray PS4 oyunu var. Bunları kullanamayacağım bir digital edition PS5'i, fiyatı her ne kadar hesaplı da olsa tercih etmezdim sanırım.

7500 TL'ye kolay kolay ürün bulunabileceğini ben de zannetmiyorum pek.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Control Ultimate Edition PS5 Size Is 42% Smaller Than Xbox Series X Due To Kraken Compression Technique

Atrin tarafından düzenlendi
JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Recruit your team. Save the galaxy.

Mass Effect: Legendary Edition includes the groundbreaking trilogy and 40 DLCs, all remastered in 4K. Coming to PS4 on May 14: play.st/3oIGeZ4

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üstteki mesajı editleyemiyorum o yüzden yeni mesaj olacak.

#MassEffectLegendary coming May 14!

-4K, HDR, 60FPS* (*PS5 & Series X)

-Redone character models, improved textures, shaders, shadows, VFX -ME1: Updated UI, improved camera, aiming, Mako, etc

-Iconic Femshep (ME3) now default in ME1/2

-New hair, makeup, skin tones

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Hala 1000$'ın üzerinde.

Çünkü hala vergiler ve ek vergiler devam ediyor. Bu fiyattan alacakların bir çoğu da ürünü açmadan üstüne 1000-1500 TL ekleyip satmaya çalışıyorlar. Hiç oyun platformu olmayan düşünsün ama elinde PC, PS4 Pro ..vb cihazlar olanlar için gerçekten fahiş fiyatla öpülmelik görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS5 / Series X shortages may not be truly fixed until 2022

Microsoft, AMD, etc say shortages until summer at least, and after that is Holiday season demand

Sony- "It is difficult for us to increase production of the PS5 amid the shortage of semiconductors and other components"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

Kaçtan almışlar? 

Bluraysiz olanı 5999 sipariş ekran görüntüsü atmış birisi. 
Başka fiyat bilgisi yok.
Vatan Çorlu şubesinden ödeme yapıp kargolanmasını bekleyen var.
Mediamarkt'tan sipariş veren var.
Mesajlar karmaşa pek bir şey anlaşılmıyor.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, stardust said:

Geçen seferki gibi "stok gelecek" bilgisi edinirseniz beni mentionlayıp mesaj atabilirsiniz. Normal ya da dijital farketmez, bir tane daha almak istiyorum. 

Vatan'da stok var aldım.
Normalde kredi kartı bende olmaz dün cüzdana atmıştım atm'ye giderim diye , sabah kontrol ettim vatanda yoktu bir hareket , 5 dakika önce rasgele baktım vatan ps5 sayfasına satıştaydı. Hemen aldım bir tane 7499'dan. Vay be ben de şaşırdım , 2-3 ay stok olmaz alamam vb. gibi geliyordu.

Ek ;  12:03 tükendi yazıyor şu an.
Ek: Donnmhbrde yazılanlara göre mediamarkt bazı siparişleri iptal ediyormuş. Fazladan mı sattılar ne saçma , o paralar kredi kartından çekilmeyecek umarım.
Birisi "mm'ta çalışan arkadaşımla görüştüm 30 adet gelmiş 100 civarı satılmış" diye yazmış. Ne kadar doğru bilinmez , pek inandırıcı değil .
MM batmıyor mu neden hala alışveriş yapanlar var ilginç.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha onay alamadım vatan'dan , kart limitimi kontrol ettim 3bin küsür lira kalmış, hemen web'den arttırdım ama onun da arttırım cevabı gelmedi, iptal olmasa bari.
Telefon bankacılığıyla da arttırım denedim. Onda da yanlış tuşlayıp acayip bir limit belirledim sanırım. Hay aksi bunun yüzünden iptal olursa ....
ek: Taksitle aldım , acaba taksit miktarı mı yoksa en az 7499 lira mı olması gerekiyor kullanılabilir limit.
Panik yok taksit miktarı çekilecek , 
O ps5 buraya gelecek!
tanım:İnsanları gaza getirmiş , gereksiz heyecan yaratmış Sony'nin yeni nesil oyun konsolu.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 dakika önce, Altan Yoklar said:

Taksitle aldım , acaba taksit miktarı mı yoksa en az 7499 lira mı olması gerekiyor kullanılabilir limit.

Toplam harcama miktarı kadar limit olması gerekiyor işlem yapılabilmesi için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Senin mesajından sonra müşteri temsilcisi ile görüştüm , sistem onayı bekleniyor , bizim tarafımızdan onay mümkğn değil 2 iş günü bile sürebilir dedi.

20 dakika önce, Najaz said:

Toplam harcama miktarı kadar limit olması gerekiyor işlem yapılabilmesi için.

Bu konuda ciddisin değil mi.:facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 dakika önce, Altan Yoklar said:

Senin mesajından sonra müşteri temsilcisi ile görüştüm , sistem onayı bekleniyor , bizim tarafımızdan onay mümkğn değil 2 iş günü bile sürebilir dedi.

Bu konuda ciddisin değil mi.:facepalm:

Senin işlem büyük ihtimalle iptal olacak Altancığım.. Pandemi süreci uzun bir maraton, önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok